More


    START în Cupa României! Avem programul şi delegările!

    =

    Cupa României, faza I

    Miercuri, 16 octombrie 2019, ora 16:00

    Vulturii Santău – Real Andrid

    A: Peter Alin

    A1: Ciceu Marian

    A2: Ciocoi Marian

    Obs. Silaghi Romeo

    Olimpia Căuaş – Victoria Tiream, teren Tiream

    A: Pop Lucian

    A1: Botoş Roland

    A2: Turoczi Sergiu

    Obs. Torok Zoltan

    AS CS Diferit – Sportul Botiz, teren Agriş

    A: Simon Elek

    A1: Denis Gherman

    A2: Batori Patrick

    Obs. Turtureanu Ioan

    Viile SM – Cetate Ardud

    A:  Sician Mihai

    A1: Sas Bogdan

    A2: Popescu Tudor

    Obs. Dumitraş Gheorghe

    Miercuri, 16 octombrie 2019, ora 16:30

    Ştiinţa Beltiug – Dacia Supur, teren Beltiug

    A: Bogdan Răzvan

    A1: Bathory Ştefan

    A2: Şerban Ovidiu

    Obs. Pataki Zoltan

    Unirea Bercu – Turul Micula

    A: Rebegea Ciprian

    A1: Lukacs Levente

    A2: Jenifer Damian

    Obs. Iuhas Ioan

    Joi, 17 octombrie 2019, ora 16:00

    Egri Sasok Agriş – Voinţa Turţ, teren Turţ

    A: Gherasim Alexandru

    A1: Mihai Marius

    A2: TăbăcaruL Sergiu

    Obs. Andreica Marcel

    Platanul Marna – Unirea Pişcolt

    A: Rad Bogdan

    A1: Sălăgean Norbert

    A2: Chiorean George

    Obs. Morar Nicolae

    Termala Dindeşti – Recolta Sanislău

    A: Petruţ Sebastian

    A1: Estan Alex Frz.

    A2: Miclău$ Răzvan

    Obs. Mândreanu Remus

    Kneho Urziceni – Stăruinţa Berveni, teren Berveni

    A: Dragoş Bogdan

    A1: Miron Ciprian

    A2: Reday Arpad

    Obs. Rozs Zoltan

    Moftinu Mare – Schwaben Kalmandi Cămin

    A: Simon Elek

    A1: Bauer Iosif

    A2: Bauer Adalbert

    Obs. Rus Gavril

    Recolta Dorolţ II Dara – Voinţa Lazuri

    A: Por Constantin

    A1: Lung Alin

    A2: Puţ Florin

    Obs. Stoica Viorel

     Unirea Porumbeşti – Speranţa Halmeu, teren Halmeu, se va disputa în 23.10.2019

    Olimpia Domăneşti – Viitorul Lucăceni se va disputa în 23.10.2019

    Prietenia Crucişor – Someşul Oar, se va disputa în 23.10.2019

    Codreana Homoroade – Voinţa Doba, se va disputa în 30.10.2019

     

    În această fază a competiţiei, în caz de egalitate, se trece direct la loviturile de departajare.



    ULTIMELE ȘTIRI

    Latest Posts

    spot_img
    spot_img