More


    Ne arbitreaza in weekend! PROGRAM!

    - Advertisement -

    Liga a IV-a, Seria C

    (Zona Crasna)

    Etapa a 13-a

    Sâmbătă, 9 noiembrie, 12:00 / 14:00:

    Recolta Sanislău – Frohlich Foieni

    A: Bărbuş Stejerel

    A1: Gherasim Alex

    A2: Dumitraş Gheorghe

     

    Obs. Rus Gavril

    CSM Victoria Carei – Viitorul Lucăceni

    A: Mazilu Ovidiu

    A1: Petruţ Sebastian

    A2: Neichi Sergiu

    Obs. Halici Eugen

    Schwaben Kalmandi Cămin – Real Andrid

    A: Chiorean George

    A1: Miron Ciprian

    A2: Szakacs Zsolt

    Obs. Morar Nicolae

    Stăruinţa Berveni – CSM Satu Mare

    A: Kovacs Szabolcs

    A1: Bathory Ştefan

    A2: Nagy Szabolcs

    Obs. Pataki Zoltan, Kegyes Tibor,

    AS Ghenci – AS Căpleni

    A: Rebegea Ciprian Gelu

    A1: Bauer Iosif

    A2: Batori Patrick

    Obs. Borz Ionel

    Sâmbătă, 9 noiembrie, 13:00 / 15:00:

    Fortuna Căpleni – Schamagosch Ciumeşti

    A: Peneghi Şerban

    A1: Botos Roland

    A2: Turoczi Sergiu

    Obs. Papp Ioan

    Duminică, 10 noiembrie, 14:00:

    Victoria Tiream – Unirea Pişcolt

    A: Dragoş Bogdan

    A1: Maxi Catalin

    A2: Jenifer Damian

    Obs. Mândrean Remus

     

    Restanţe

    Vineri, 8 noiembrie, 15:00:

    Energia Negresti Oas – Victoria Apa

    A: Simon Elek

    A1: Bathory Ştefan

    A2: Bauer Iosif

    Obs. Turtureanu Ioan

    Sâmbătă, 9 noiembrie, 12:00 / 14:00:

    Unirea Tăşnad – Luceafărul Decebal

    A: Por Constantin

    A1: Sălăgean Norbert

    A2: Marian Beniamin

    Obs. Torok Zoltan

    Sâmbătă, 9 noiembrie, 14:00:

    Vulturii Santău – Olimpia Domăneşti

    A: Simon Elek

    A1: Şerban Ovidiu

    A2: Denis Gherman

    Obs. Iuhas Ioan

    AS CS Diferit – Codreana Homoroade

    A: Bonţidean Daniel Armando Tamas

    A1: Toth Kristian

    A2: Popescu Tudor

    Obs. Dorca Marcel

    Unirea Bercu – Ugocea Porumbeşti

    A: Matei Claudiu

    A1: Lukacs Levente

    A2: Lakatos Gabriel

    Obs. Vigu Iosif

    Sâmbătă, 9 noiembrie, 14:30:

    Platanul Marna – Kneho Urziceni

    A: Rad Bogdan

    A1: Moisa Florin

    A2: Chiorean Raul

    Obs. Rozs Zoltan

     

    Duminică, 10 noiembrie, 13:00 / 15:00:

    Venus Dumbrava – Voinţa Turt

    A: Rebegea Ciprian

    A1: Sician Mihai

    A2: Sician Gabriel

    Obs. Stoica Viorel

     

     

    * Arbitrii sunt obligaţi să vizualizeze delegările postate pe site-ul AJF, pentru a fi la curent cu eventualele modificări.



    ULTIMELE ȘTIRI

    Latest Posts

    spot_img
    spot_img