More


    Avem fotbal în weekend! Vezi cine sunt arbitrii!

    =

    Liga a IV-a, Seria A

    (Zona Tur-Talna)

    Etapa a 12-a

     

    Sâmbătă, 7 martie, 13:00 / 15:00

    Voinţa Lazuri – Talna Oraşu Nou

    A: Simon Elek

    A1: Denis Gherman

    A2: Matei Claudiu

    Obs. Rus Gavril

    Sâmbătă, 7 martie, 14:00 seniorii  / 16:00 juniorii

    Energia Negreşti – Victoria Apa

    A: Kovacs Szabolcs

    A1: Toth Kristian

    A2: Maxi Cătălin

    Obs. Torok Zoltan

    Duminică, 8 martie, 13:00 / 15:00

    Sportul Botiz – Turul Micula

    A: Pop Emanuel

    A1: Bonţidean Daniel Tamas

    A2: Jenifer Denisa Damian

    Obs. Ziman Cornel

    Speranţa Halmeu – Olimpia MCMXXI Satu Mare

    A: Pop Lucian

    A1: Toth Kristian

    A2: Botos Roland

    Obs. Dorca Marcel

    AS Livada – Voinţa Turţ

    A: Matei Claudiu

    A1: Bauer Iosif

    A2: Bauer Adalbert

    Obs. Dumitraş Gheorghe

    Duminică, 8 martie, 14:00 seniorii  / 16:00 juniorii

    Venus Dumbrava – Dacia Medieşu Aurit, teren Medieş

    A: Simon Elek

    A1: Alex Frz. Estan

    A2: Trella Zoran

    Obs. Viorel Stoica


    Liga a IV-a, Seria B

    (Zona Someş)

    Etapa a 12-a

    Sâmbătă, 7 martie, 12:00 / 14:00

    Someşul Oar – Recolta Dorolţ, teren Dara

    A: Dragoş Bogdan

    A1: Sălăgean Norbert

    A2: Reday Arpad

    Obs. Cseh Sandor

    Duminică, 8 martie, 12:00 / 14:00

    Luceafărul Decebal – Ştiinţa Beltiug

    A: Peneghi Şerban

    A1: Moisa Florin

    A2: Miron Ciprian

    Obs. Pataki Zoltan

    Duminică, 8 martie, 13:00 / 15:00

    Voinţa Doba – Viitorul Vetiş

    A: Dragoş Bogdan

    A1: Maxi Cătălin

    A2: Turoczi Norbert

    Obs. Kegyes Tibor

    Voinţa Babţa – Unirea Păuleşti

    A: Peter Alin

    A1: Ciceu Marian

    A2: Juhasz Tibor

    Obs. Morar Nicolae

    Cetate Ardud 800 – Unirea Tăşnad, teren Tăşnad

    A: Kallos T.

    A1: Batori Patrick

    A2: Petruţ Sebastian

    Obs. Gherasim Alexandru

    Someşul Odoreu – Crasna Moftinu Mic, Someşul Odoreu s-a retras din campionat


    Liga a IV-a, Seria C

    (Zona Crasna)

    Etapa a 16-a

    Duminică, 8 martie, 12:00 / 14:00

    Frohlich Foieni – Unirea Pişcolt

    A: Bathory Ştefan

    A1: Lukacs Levente

    A2: Nagy Szabolcs

    Obs. Iuhas Ioan

    Duminică, 8 martie, 13:00 / 15:00

    AS Ghenci CSM Victoria Carei

    A: Neichi Sergiu

    A1: Denis Gherman

    A2: Popescu Tudor

    Obs. Rozs Zoltan

    Fortuna Căpleni – Viitorul Lucăceni

    A: Bogdan Răzvan

    A1: Man Cătălin

    A2: Miclăuş Răzvan

    Obs. Halici Eugen

    Recolta Sanislău – AS Căpleni

    A: Rebegea Ciprian

    A1: Raţ Jr.

    A2: Rus Cătălin

    Obs. Vigu Iosif

    Real Andrid – Schamagosch Ciumeşti

    A: Rad Bogdan

    A1: Chiorean Radu

    A2: Szakacs Zoltan

    Obs. Mîndreanu Remus

    Schwaben Kalmandi Cămin – Stăruinţa Berveni

    A: Kopriva Zsolt

    A1: Kopriva Tamas

    A2: Biro Eniko

    Obs. Petz Istvan

    Victoria Tiream – CSM Satu Mare

    A: Kovacs Szabolcs

    A1: Sălăgean Norbert

    A2: Chiorean Radu

    Obs. Năstruţ Liviu


    Restanţă Liga a V-a, Seria B, etapa a 9-a

    Sâmbătă, 7 martie, 16:00

    Recolta Dorolț II (Dara) – AS CS Diferit

    A: Pop Emanuel

    A1: Sician Mihai

    A2: Sician Gabriel

    Obs. Turtureanu Ioan

     

    * Arbitrii sunt obligaţi să vizualizeze delegările postate pe site-ul AJF, pentru a fi la curent cu eventualele modificări.

     



    ULTIMELE ȘTIRI

    Latest Posts

    spot_img
    spot_img