În cel de-al doilea amical din cantonamentul de la Băile Felix, Oașul Negrești Oaș a reușit să învingă pe L.P.S. Bihor (A1 Elite), scor 5-2 (3-1 la pauză)
Pentru echipa din capitala Țării Oașului au marcat: Dacian Dunca, Gherghel Mihai, Bogdan Pomean, Berindea Cosmin, David Medve.

Echipa de start: Razvan Pop – Dunca Dacian, Negrean Vlad, Lupu Răzvan, Iancău Cătălin, Homorozan Lucian, Giurgiu Potcoavă Valer, Pomean Bogdan, Berindea Cosmin, Gherghel Mihai, Vasile Pop.
Rezerve: Canaloș Laurențiu, Pop Teodor, Bura Vasile, Marius Pop, Ilban Daniel, Lucian Pop, Chiver Alexandru, Medve David, Cîrja Dorin, Marco Toma, Antonio Sas, Olah Kevin, Drăguș Gheorghe.
In repriza secundă a fost rulat tot lotul echipei. Reamintim că în ptrimul meci din cantonament, Oașul a trecut de Luceafărul Oradea, scor 4-0.