More


    Programul turului Ligii a 3-a, seria a 5-a

    - Advertisement -

    ETAPA 1
    CS Iernut – ASA Târgu Mureş II
    Avântul Reghin – Metalurgistul Cugir
    Viitorul Ulmeni – CS Oşorhei
    FC Bistriţa – Unirea Jucu
    Recolta Dorolţ – ACS Comuna Recea ( sâmbătă ora 17)
    Gaz Metan Mediaş II – Sănătatea Cluj
    AFC Hermannstadt – FC Zalău
    Unirea Dej stă.

    ETAPA 2
    Metalurgistul Cugir – CS Iernut
    CS Oşorhei – Avântul Reghin
    Unirea Jucu – Unirea Dej
    ACS Comuna Recea – FC Bistriţa
    Sănătatea Cluj – Recolta Dorolţ
    FC Zalău – Gaz Metan Mediaş II
    ASA Târgu Mureş II – AFC Hermannstadt
    Viitorul Ulmeni stă.

    ETAPA 3
    Metalurgistul Cugir – ASA Târgu Mureş II
    CS Iernut – CS Oşorhei
    Viitorul Ulmeni – Unirea Jucu
    Unirea Dej – ACS Comuna Recea
    FC Bistriţa – Sănătatea Cluj
    Recolta Dorolţ – FC Zalău
    Gaz Metan Mediaş II – AFC Hermannstadt
    Avântul Reghin stă.

    ETAPA 4
    CS Oşorhei – Metalurgistul Cugir
    Unirea Jucu – Avântul Reghin
    ACS Comuna Recea – Viitorul Ulmeni
    Sănătatea Cluj – Unirea Dej
    FC Zalău – FC Bistriţa
    AFC Hermannstadt – Recolta Dorolţ
    ASA Târgu Mureş II – Gaz Metan Mediaş II
    CS Iernut stă.

    ETAPA 5
    CS Oşorhei – ASA Târgu Mureş II
    CS Iernut – Unirea Jucu
    Avântul Reghin – ACS Comuna Recea
    Viitorul Ulmeni – Sănătatea Cluj
    Unirea Dej – FC Zalău
    FC Bistriţa – AFC Hermannstadt
    Recolta Dorolţ – Gaz Metan Mediaş II
    Metalurgistul Cugir stă.

    ETAPA 6
    Unirea Jucu – Metalurgistul Cugir
    ACS Comuna Recea – CS Iernut
    Sănătatea Cluj – Avântul Reghin
    FC Zalău – Viitorul Ulmeni
    AFC Hermannstadt – Unirea Dej
    Gaz Metan Mediaş II – FC Bistriţa
    ASA Târgu Mureş II – Recolta Dorolţ
    CS Oşorhei stă.
    ETAPA 7
    CS Oşorhei – Unirea Jucu
    Metalurgistul Cugir – ACS Comuna Recea
    CS Iernut – Sănătatea Cluj
    Avântul Reghin – FC Zalău
    Viitorul Ulmeni – AFC Hermannstadt
    Unirea Dej – Gaz Metan Mediaş II
    FC Bistriţa – Recolta Dorolţ
    ASA Târgu Mureş II stă.

    ETAPA 8
    ACS Comuna Recea – CS Oşorhei
    Sănătatea Cluj – Metalurgistul Cugir
    FC Zalău – CS Iernut
    AFC Hermannstadt – Avântul Reghin
    Gaz Metan Mediaş II – Viitorul Ulmeni
    Recolta Dorolţ – Unirea Dej
    ASA Târgu Mureş II – FC Bistriţa
    Unirea Jucu stă.

    ETAPA 9
    ASA Târgu Mureş II – Unirea Jucu
    CS Oşorhei – Sănătatea Cluj
    Metalurgistul Cugir – FC Zalău
    CS Iernut – AFC Hermannstadt
    Avântul Reghin – Gaz Metan Mediaş II
    Viitorul Ulmeni – Recolta Dorolţ
    Unirea Dej – FC Bistriţa
    ACS Comuna Recea stă.
    ETAPA 10
    ACS Comuna Recea – Unirea Jucu
    FC Zalău – CS Oşorhei
    AFC Hermannstadt – Metalurgistul Cugir
    Gaz Metan Mediaş II – CS Iernut
    Recolta Dorolţ – Avântul Reghin
    FC Bistriţa – Viitorul Ulmeni
    Unirea Dej – ASA Târgu Mureş II
    Sănătatea Cluj stă.

    ETAPA 11
    ASA Târgu Mureş II – ACS Comuna Recea
    Unirea Jucu – Sănătatea Cluj
    CS Oşorhei – AFC Hermannstadt
    Metalurgistul Cugir – Gaz Metan Mediaş II
    CS Iernut – Recolta Dorolţ
    Avântul Reghin – FC Bistriţa
    Viitorul Ulmeni – Unirea Dej
    FC Zalău stă.

    ETAPA 12
    Sănătatea Cluj – ACS Comuna Recea
    FC Zalău – Unirea Jucu
    Gaz Metan Mediaş II – CS Oşorhei
    Recolta Dorolţ – Metalurgistul Cugir
    FC Bistriţa – CS Iernut
    Unirea Dej – Avântul Reghin
    Viitorul Ulmeni – ASA Târgu Mureş II
    AFC Hermannstadt stă.

    ETAPA 13
    ASA Târgu Mureş II – Sănătatea Cluj
    ACS Comuna Recea – FC Zalău
    Unirea Jucu – AFC Hermannstadt
    CS Oşorhei – Recolta Dorolţ
    Metalurgistul Cugir – FC Bistriţa
    CS Iernut – Unirea Dej
    Avântul Reghin – Viitorul Ulmeni
    Gaz Metan Mediaş II stă.

    ETAPA 14
    FC Zalău – Sănătatea Cluj
    AFC Hermannstadt – ACS Comuna Recea
    Gaz Metan Mediaş II – Unirea Jucu
    FC Bistriţa – CS Oşorhei
    Unirea Dej – Metalurgistul Cugir
    Viitorul Ulmeni – CS Iernut
    Avântul Reghin – ASA Târgu Mureş II
    Recolta Dorolţ stă.

    ETAPA 15
    ASA Târgu Mureş II – FC Zalău
    Sănătatea Cluj – Hermannstadt
    ACS Comuna Recea – Gaz Metan Mediaş II
    Unirea Jucu – Recolta Dorolţ
    CS Oşorhei – Unirea Dej
    Metalurgistul Cugir – Viitorul Ulmeni
    CS Iernut – Avântul Reghin
    FC Bistriţa stă.



    ULTIMELE ȘTIRI

    Latest Posts

    spot_img
    spot_img