Programul turului Ligii a 4-a de elită



Etapa 1 ( 3-4 septembrie ora 17)
Energia Negreşti -Viitorul Vetiş
Crasna Moftinu Mic-ACS Voinţa Doba
Victoria Apa-Luceafărul Decebal
Unirea 08 Tăşnad- Cetate 2010 Ardud
Recolta Dorolț II-Ştiinţa Beltiug
CSM Victoria Carei-Turul Micula
Talna Oraşu Nou  stă
Etapa a 2-a
Turul Micula -Talna Oraşu Nou
Cetate 2010 Ardud-Victoria Apa
ACS Voinţa Doba-Recolta Dorolț II
Viitorul Vetiş- Victoria Carei
Luceafărul Decebal-Unirea 08 Tăşnad
Energia Negreşti stă
Ştiinţa Beltiug-Crasna Moftinu Mic
Etapa a 3-a
Victoria Apa – Voinţa Doba
Crasna Moftinu Mic  stă
Luceafărul Decebal -Turul Micula
Unirea 08 Tăşnad-Ştiinţa Beltiug
Viitorul Vetiş-Recolta Dorolț II
Talna Oraşu Nou- Cetate 2010 Ardud
CSM Victoria Carei- Energia Negreşti
Etapa a 4-a
Cetate 2010 Ardud -CSM Victoria Carei
Voinţa Doba-Luceafărul Decebal
Energia Negreşti-Ştiinţa Beltiug
Viitorul Vetiş stă
Crasna Moftinu Mic-Talna Oraşu Nou
Recolta Dorolț II-Unirea 08 Tăşnad
Turul Micula-Victoria Apa
Etapa a 5-a
Luceafărul Decebal -Crasna Moftinu Mic
Talna Oraşu Nou-Recolta Dorolț II
Victoria Apa-Viitorul Vetiş
Energia Negreşti-Unirea 08 Tăşnad
Cetate 2010 Ardud- Voinţa Doba
Ştiinţa Beltiug-Turul Micula
CSM Victoria Carei- stă
Etapa a 6-a
Turul Micula stă
Unirea 08 Tăşnad-Crasna Moftinu Mic
Luceafărul Decebal-Ştiinţa Beltiug
CSM Victoria Carei-Victoria Apa
Recolta Dorolț II-Energia Negreşti
Talna Oraşu Nou -ACS Voinţa Doba
Viitorul Vetiş – Cetate 2010 Ardud
Etapa a 7-a
ACS Voinţa Doba-Unirea 08 Tăşnad
Recolta Dorolț II-stă
Crasna Moftinu Mic-CSM Victoria Carei
Ştiinţa Beltiug-Talna Oraşu Nou
Turul Micula-Viitorul Vetiş
Cetate 2010 Ardud-Luceafărul Decebal
Energia Negreşti-Victoria Apa
Etapa a 8-a
CSM Victoria Carei -Recolta Dorolț II
Turul Micula- Cetate 2010 Ardud
Energia Negreşti-ACS Voinţa Doba
Crasna Moftinu Mic-Viitorul Vetiş
Ştiinţa Beltiug stă
Victoria Apa-Unirea 08 Tăşnad
Talna Oraşu Nou-Luceafărul Decebal
Etapa a 9-a
Ştiinţa Beltiug -Victoria Apa
Unirea 08 Tăşnad-CSM Victoria Carei
Viitorul Vetiş-Talna Oraşu Nou
Luceafărul Decebal-Energia Negreşti
Recolta Dorolț II-Crasna Moftinu Mic
ACS Voinţa Doba-Turul Micula
AS CS Cetate 2010 Ardud stă
Etapa a 10-a
Turul Micula -Crasna Moftinu Mic
ACS Voinţa Doba-Viitorul Vetiş
Energia Negreşti-AS CS Cetate 2010 Ardud
Victoria Apa-stă
Unirea 08 Tăşnad-Talna Oraşu Nou
Luceafărul Decebal-Recolta Dorolț II
Ştiinţa Beltiug-CSM Victoria Carei
Etapa a 11-a
Talna Oraşu Nou-Victoria Apa
Recolta Dorolț II-Turul Micula
Voinţa Doba stă
Crasna Moftinu Mic-Energia Negreşti
CSM Victoria Carei-Luceafărul Decebal
Cetate 2010 Ardud-Ştiinţa Beltiug
Viitorul Vetiş-Unirea 08 Tăşnad
Etapa a 12-a
Victoria Carei- Voința Doba
Luceafărul Decebal stă
Recolta II Dorolț- Cetate Ardud
Știința Beltiug-Viitorul Vetiș
Unirea Tășnad-Turul Micula
Energia Negrești-Talna Orașu Nou
Crasna Moftin- Victoria Apa
Etapa a 13-a
Unirea Tășnad stă
Talna Orașu Nou- Victoria Carei
Voința Doba- Știința Beltiug
Turul Micula- Energia Negrești
Victoria Apa- Recolta II Dorolț
Cetate Ardud- Crasna Moftinu Mic
Viitorul Vetiș-Luceafărul Decebal.





ULTIMELE ȘTIRI

Latest Posts