More


    AJF Satu Mare / Delegările și programul primei etape din fotbalul… mic

    - Advertisement -

    Liga a IV-a, seria A, etapa I
    Azi
    Someșul Oar – Viile Satu Mare (ora 15:00 și 17:00)
    Arbitri: Robaș Raul, Pop Emanuel, Călăman George
    Observator: Vigu Iosif
    Speranța Halmeu – Voința Lazuri (ora 15:00 și 17:00)
    Arbitri: Mihai Marius, Sabo Andrei, Zsigrai Cătălin
    Observator: Lizak Paul
    Mâine
    • Someșul Cărășeu – Unirea Păulești (ora 15:00 și 17:00)
    Arbitri: Szilagyi Bertalan, Reday Arpad, Toth Cristian
    Observator: Racolța Vasile
    • AS Livada – FC Certeze (ora 15:00 și 17:00)
    Arbitri: Pop Lucian, Miron Ciprian, Moisa Florin
    Observator: Borz Ionel
    • Dacia Medieșu Aurit – Someșul Odoreu (ora 15:00 și 17:00)
    Arbitri: Chiorean George, Hasna Mihail, Vass Mark
    Observator: Năstruț Liviu
    • Venus Dumbrava – Dari Lipău
    Arbitri: Chiș Florin, Iuhasz Tibor, Ilieș Andrei
    Observator: Morar Nicolae

    Liga a IV-a, seria B
    Azi
    Ciumești – Frohlich Foieni (ora 15:00 și 17:00)
    Arbitri: Mandi Attila, Lukacs Levente, Șimon Angelo
    Observator: Dumitraș Gheorghe
    Mâine
    AS Căpleni – Vulturii Santău 2013 (ora 15:00 și 17:00)
    Arbitri: Rebegea Ciprian, Szucs Nicolas, Estan Marius
    Observator: Kegyes Tibor
    Voința Babța – Unirea Pișcolt (ora 15:00 și 17:00)
    Arbitri: Peter Alin, Ciceu Marian, Ardelean Vlad
    Observator: Niță Gheorghe
    Recolta Sanislău – Stăruința Berveni (ora 15:00 și 17:00)
    Arbitri: Bathory Ștefan, Anghiuș Marius, Man Cătălin
    Observator: Ciarnău Nicolae
    Schwaben Cămin – Real Andrid (ora 15:00 și 17:00)
    Arbitri: Brigadă Sălaj
    Observator: Sălaj
    Olimpia Domănești – Fortuna Căpleni (ora 15:00 și 17:00)
    Arbitri: Bogdan Răzvan, Mihali Darius, Mihali Marius
    Observator: Halici Eugen

    Liga a V-a, seria A,
    Mâine
    • Crasana Craidorolț – Viitorul Lucăceni (ora 17:00)
    Arbitri: Girați Cristian, Pop Casian, Orha Daniel
    Observator: Kuki Carol
    • Chesi Hodod – Dacia Supur (Amânat)
    • Olimpia Căuaş – Victoria Tiream (ora 17:00)
    Arbitri: Dragoș Bogdan, Cioltean Lorin, Ursa Raul
    Observator: Toth Arpad
    • Platanul Marna – AS Ghenci (ora 13:00)
    Arbitri: Dragoș Bogdan, Cioltean Lorin, Sălăgean Norbert
    Observator: Rosz Zoltan

    Liga a V-a, seria B
    Mâine
    • Egri Sasok Agriș – Ugocea Porumbești (ora 17:00)
    Arbitri: Câmpan Mircea, Cereteu Tudor, Popescu Adrian
    Observator: Gherasim Alexandru
    • Prietenia Crucișor – Codreana Homoroade (ora 17:00)
    Arbitri: Kovacs Attila, Bauer Iosif, Micloș Marius
    Observator: Stoica Viorel
    • Unirea Bercu – Atletic Craidorolț (ora 17:00)
    Arbitri: Berei Roland, Bauer Adalbert, Bor Alberto
    Observator: Iuhas Ioan
    AS CS Cetate 2010 Ardud – Recolta Dorolț III – Dara (ora 17:00)
    Arbitri: Moldovan Andrei, Miclăuș Răzvan, Sulyok
    Observator: Chioreanu Radu



    ULTIMELE ȘTIRI

    Latest Posts

    spot_img
    spot_img