Arbitrii delegaţi la meciurile din fotbalul judeţean. Etapa a 8-a, Elite, Liga a IV-a şi Liga a V-a



Sâmbătă şi duminică se joacă pentru etapa a 8-a din Liga a IV-a Elite, Liga a IV-a şi Liga a V-a. Juniorii încep de la ora 13.00, iar seniorii de la ora 15.00. Programul şi oficialii delegaţi de Asociaţia Judeţeană de Fotbal Satu Mare:

Liga a IV-a Elite

Sâmbătă, 29 octombrie
• Beltiug – Tăşnad (brigadă Zalău, L. Năstruţ)
• Negreşti – Carei (O. Mazilu, Cr. Pop, S. Neichi, E. Pop, I. Bujor)
• Doba – Decebal (brigadă Oradea, S. Cseh)
• Oraşu Nou – Vetiş (Ş. Peneghi, F. Moisa, N. Sălăgean, C. Ziman)
Duminică, 30 octombrie
• Dorolţ II – Micula (R. Bogdan, D. Costea, E. Pop, C. Por)
• Apa – Moftinu Mic (R. Robaş, V. Talpoş, S. Tăbăcaru, I. Vigu)

Liga a IV-a
Seria A
Duminică, 30 octombrie
• Odoreu – Certeze (S. Neichi, G. Costea, S. Nagy, Z. Pataki)
• Cărăşeu – Dumbrava (B. Tincu, A. Sulyok, R. Miclăuş, E. Halici)
• Halmeu – Lipău (S. Raţ, Cr. Pop, N. Szucs, I. Borz)
• Viile SM – Livada (L. Pop, R. Botoş, C. Toth, I. Petz)
• Păuleşti – Lazuri (C. Chiriloaia, D. Orha, F. Rentea, V. Racolta)
• Medieşu Aurit – Oar (B. Dragoş, C. Miron, L. Cioltean, Ghe. Dumitraş)
Seria B
Duminică, 30 octombrie
• Andrid – Berveni (A. Peter, T. Iuhasz, S. Rus, Ghe. Niţă)
• AS Căpleni – Domăneşti (R. Berei, C. Man, V. Deac, C. Kuki)
• Pişcolt – F. Căpleni (A. Hariş, B. Mihali, M. Mihai, R. Altfatter)
• Foieni – Sanislău (Ş. Bathory, S. Petruţ, C. Szigrai, T. Kegyeş)
• Santău – Babţa (C. Rebegea, C. Lauruk, T. Goţ, A. Gherasim)
• Cămin – Ciumeşti (S. Kovacs, T. Kopriva, Z. Kopriva, Z. Torok)
Liga a V-a

Seria A
Sâmbătă, 29 octombrie
• Lucăceni – C. Craidorolţ (Ş. Bathory, D. Dan, D. Dan, I. Turturean)
Duminică, 30 octombrie
• Hodod – Supur (G. Chiorean, D. Baracsi, M. Vass, Z. Rozs)
• Tiream – Căuaş (13.00, Ş. Peneghi, F. Moisa, N. Sălăgean, A. Toth)
• Ghenci – Marna (C. Chiorean, A. Bauer, I. Bauer, N. Ciarnău)
Seria B
Duminică, 30 octombrie
• Porumbeşti – Agriş (C. Merkly, A. Sabo, M. Sician, I. Iuhas)
• Homoroade – Crucişor (M. Ciceu, V. Ardelean, A. Ilieş, P. Lizak)
• A. Craidorolţ – Bercu (B. Szilagyi, Z. Szakacs, R. Ursa, N. Morar)
• Ardud – Dorolţ III (M. Cîmpan, T. Cereteu, T. Popescu, R. Chioreanu)





ULTIMELE ȘTIRI

Latest Posts