More


    Olimpia – Chindia se va vedea la Dolce sport şi Digisport

    - Advertisement -

    olimpia-fc-brasov-captura-digisport1

    După ce a confirmat programul etapei a 15-a a Ligii 2, Federaţia Română de Fotbal a publicat şi programul etapei a 16-a.

    Departamentul Competiţii al FRF a anunţat zilele şi orele de disputare ale partidelor din următoarele două runde ale Ligii 2. Ca urmare a solicitărilor primite pentru televizare, în aceaste etape vor fi transmise în total şase partide. Dintre ele şi partida Olimpia- Chindia Târgovişte de sâmbătă 12 noiembrie de la Satu Mare. Astfel meciul va începe la ora 12,30 şi va fi transmis de Dolce sport şi Digisport.

    Iată programul etapei a 15-a a Ligii 2:
    5 noiembrie, ora 11:00
    CS Baloteşti – Dunărea Călăraşi
    ACS Berceni – Olimpia Satu Mare
    CSM Râmnicu Vâlcea – Sepsi OSK Sfântu Gheorghe
    Foresta Suceava – CS Afumaţi
    5 noiembrie, ora 11:30
    Chindia Târgovişte – Juventus Bucureşti – tv
    5 noiembrie, ora 14:00
    ASU Politehnica Timişoara – Unirea Tărlungeni
    6 noiembrie, ora 11:00
    UTA Bătrâna Doamnă – FC Academica Clinceni – tv
    Dacia Unirea Brăila – Luceafărul Oradea
    7 noiembrie, ora 18:00
    CS Mioveni – FC Braşov – tv
    Metalul Reşiţa stă, deoarece ar fi trebuit să o întâlnească pe Şoimii Pâncota.

    Iată programul etapei a 16-a a Ligii 2:

    12 noiembrie, ora 11:00
    FC Academica Clinceni – FC Braşov
    CS Afumaţi – Dacia Unirea Brăila
    Juventus Bucureşti – CSM Râmnicu Vâlcea
    Dunărea Călăraşi – ACS Berceni
    Unirea Tărlungeni – CS Baloteşti
    Luceafărul Oradea – Metalul Reşiţa
    12 noiembrie, ora 12:30
    Olimpia Satu Mare – Chindia Târgovişte – tv
    13 noiembrie, ora 11:30
    Sepsi OSK Sfântu Gheorghe – Foresta Suceava – tv
    13 noiembrie, ora 14:00
    UTA Bătrâna Doamnă – ASU Politehnica Timişoara – tv
    CS Mioveni stă, deoarece ar fi trebuit să o întâlnească pe Şoimii Pâncota.



    ULTIMELE ȘTIRI

    Latest Posts

    spot_img
    spot_img