DELEGARI WEEKENDUL 23-24 SEPTEMBRIE 2017



kovacs1

Liga a IV-a Elite

ETAPA 4

DARI LIPAU – TALNA ORASU NOU, DUMINICA 24.09.2017 – 14:30 – 17:00

A: Pop Emanuel

A1: Orha Dan

A2: Costea Danut

OBS: Pataki Zoltan

  1. MOFTINU MIC – STIINTA BELTIUG,DUMINICA 24.09.2017 – 14:30 – 17:00

A: Salaj

A1:  Salaj

A2: Salaja

OBS: Por Constantin

FC CERTEZE – RECOLTA DOROLT, DUMINICA 24.09.2017 – 14:30 – 17:00

A: Girati Cristian

A1: Tabacaru Sergiu

A2: Man Catalin

OBS: Nastrut Liviu

CSM CAREI  – VOINTA BABTA, SAMBATA 24.09.2017 – 13:00 – 15:00

A: Rat Sebastian

A1: Ardelean Vlad

A2: Ciceu Marian

OBS: Brudasca Bogdan

ACS DOBA – TURUL MICULA, SAMBATA, 23.09.2017 – 14:30 – 17:00

A: Pop Lucian

A1:    Costea Danut

A2: Bathory Stefan

OBS: Borz Ionel

ENERGIA NEGRESTI – stă

Liga a IV-a, seria  A

ETAPA 4

SOMESUL OAR – VICTORIA APA, SAMBATA 23.09.2017 – 14:00 – 16:00

A: Chiorean George

A1: Botos Roland

A2: Vass Mark

OBS: Iosif Vigu

UNIREA PAULESTI – SOMESUL ODOREU, DUMINICA 24.09.2017 – 14:30 – 17:00

A: Tincu Bogdan

A1: Zsigrai  Catalin

A2: Boros Alexandru

OBS: Iuhas Ioan

SPORTUL BOTIZ – VENUS DUMBRAVA , DUMINICA 24.09.2017 – 14:30 – 17:00

A: Batori Stefan

A1: Damian Jennifer

A2: Miklos Marius

OBS: Kuki Carol

SPERANTA HALMEU – VOINTA LAZURI, DUMINICA 24.09.2017 – 14:30 – 17:00

A: Barbos Vlad

A1: Pop Rares

A2: Sician Bogdan

OBS: Cseh Sandor

VIITORUL VIILE SATU MARE – DACIA MEDIESU AURIT, DUMINICA 24.09.2017 – 14:00 – 16:00

A: Chiriloaie Ciprian

A1: Munteanu Dumitru

A2: Popescu Tudor

OBS: Prodan Ciprian

ATLETIC CRAIDOROLT – VIITORUL VETIS, DUMINICA 24.09.2017 – 14:30 – 17:00

A: Haris Armin

A1:  Miclaus Razvan

A2: Sulyok Adrian

OBS: Matei Claudiu

SOIMII MADARAS – AS LIVADA, DUMINICA 24.09.2017 – 14:30 – 17:00

A: Chiorean Cristi

A1: Pop Cristi

A2: Sician Mihai

OBS: Chioreanu Radu

Liga a IV-a, seria  B

ETAPA 5

VIITORUL LUCACENI – VICTORIA TIREAM, DUMINICA 24.09.2017 – 14:30 – 17:00

A: Petrut Sebastian

A1: Ghencean Ionut

A2: Caliman George

OBS: Halici Eugen

REAL ANDRID – VULTURII SANTAU, DUMINICA 24.09.2017 – 14:30 – 17:00

A: Rat Sebastian

A1: Rat Sebastian Jr.

A2: Rentea Florin

OBS: Petz Istvan

FROHLICH FOIENI – KALMANDI CAMIN, DUMINICA 24.09.2017 – 14:30 – 17:00

A: Merkly Csaba

A1: Szucs Nicolas

A2: Rad Bogdan

OBS: Ziman Cornel

AS CAPLENI – FORTUNA CAPLENI, DUMINICA 24.09.2017 – 14:30 – 17:00

A: Vidican Rares

A1: Arbitru Salaj

A2: Arbitru Salaj

OBS: Torok Zoltan

SCHAMAGOSH CIUMESTI – OLIMPIA DOMANESTI – amanat

AS GHENCI – STARUINTA BERVENI, DUMINICA 24.09.2017 – 14:30 – 17:00

A: Peneghi Serban

A1: Moisa Florin

A2: Toth Kristian

OBS: Nita Gheorghe

UNIREA PISCOLT – RECOLTA SANISLAU, DUMINICA 24.09.2017 – 14:30 – 17:00

A: Bauer Iosif

A1: Bauer Adalbert

A2: Pop Paul

OBS: Turturean Ioan

 

Liga a V-a

ETAPA A 4-A

Codreana Homoroade – Ugocea Porumbesti, DUMINICA 24.09.2017 –  17:00

A: Kovacs Attila

A1: Bumbuc Marius

A2: Bale Vlad

OBS: Stoica Viorel

Luceafarul Decebal – Speranta Bogdand (teren Bogdand) , DUMINICA 24.09.2017 –  17:00

A: Chiorean George

A1: Ilies Andrei

A2: Ardelean Vlad

OBS: Morar Nicolae

Cetate Ardud –  Dorolt 2 Dara (teren Dara) , DUMINICA 24.09.2017 –  17:00

A: Rosu Florin

A1: Miron Ciprian

A2: Borza Vlad

OBS: Rosz Zoltan

Gloria Moftinu Mare – Egri Sasok Agris, DUMINICA 24.09.2017 –  17:00

A: Salajan Norbert

A1: Reday Arpad

A2: Szakacs Zsolt

OBS: Maier Alexandru

Dacia Supur – Unirea Bercu, DUMINICA 24.09.2017 –  17:00

A: Chis Ioan

A1: Juhasz Tibor

A2: Ciceu Marian

OBS: Papp Ioan

Platanul Marna – Prietenia Crucisor, DUMINICA 24.09.2017 –  17:00

A: Popa Adina

A1: Corb Ioan

A2: Lacatos Rares

Rezerva: Popa Paula

OBS: Mulcutan Florin

Recolta Turulung – Kneho Urziceni, DUMINICA 24.09.2017 –  17:00

A: Szabo Andrei

A1: Estan Alex

A2: Caba Gabriel

OBS: Kegyes Tibor

Olimpia Cauas – sta

Cupa Romaniei

Olimpia Cauas – Olimpia Domanesti, duminica, 24.09.2017, ora 14:00

A: Popa Paula

A1: Corb Ioan

A2: Lakatos Rares

Rezerva: Popa Adina

Obs: Mulcutan Florin

Juniori “C”

LPS Satu Mare – Primavera Satu Mare 2004 – 23.09.2017 -Sambata, 11:30, SAMOBIL

A: Kerekes Sergiu

A1: Boros Alex

A2: Zsigrai Catalin

Juniorul SM – Unirea Tasnad – 23.09.2017 -Sambata, 13:00, Somesul

A: Simon Elek

A1: Jennifer Damian

A2: Ghencean Ionut

Juniori “D”

Olimpia Satu Mare – LPS Satu Mare – 24.09.2017 – Duminica, 10:00, Somesul

A: Simon Elek

A1: Boros Alex

A2: Zsigrai Catalin

Juniorul Satu Mare – CSS Carei – 23.09.2017 -Sambata, 09:00, Somesul

A: Simon Elek

A1: Jennifer Damian

A2: Ghencean Ionut

Juniori “E”

Kinder Carei – Energia Negresti – 23.09.2017 – Sambata, 10:00, Carei

A: Brigada din Carei

A1: Brigada din Carei

Primavera Satu Mare – Somesul Satu Mare – 23.09.2017 – Sambata, 09:30, Paulesti

A: Tincu Bogdan

A1: Boros Alex

IL Calcio – Juniorul SM 2008 – 23.09.2017 – Sambata, 10:00, Dorolt

A: Pop Emanuel

A1: Kerekes Sergiu





ULTIMELE ȘTIRI

Latest Posts