More


    Vezi cine ne arbitreaza in acest weekend, in judet!

    kovacs1

    LIGA A IV-A ELITE

    ETAPA A 3-A

    =

    VOINTA BABTA – TURUL MICULA

    duminică, 17.09.2017, 14:30-17:00

    Brigadă din Sălaj

    ENERGIA NEGRESTI – CSM CAREI

    sâmbătă, 16.09.2017, 12:30-15:00

    A: Ovidiu Mazilu

    A1: Sergiu Neichi

    A2: Raț Sebastian

    Observator: Iosif Vigu

    ACS DOBA – DARI LIPAU

    duminică, 17.09.2017, 14:30-17:00 (teren Someșul SM)

    A: Sergiu Neichi

    A1: Cristian Chiorean

    A2: Alex Boroș

    Observator: Ionuț Bujor

    TALNA ORASU NOU – RECOLTA DOROLT, duminică, 17.09.2017, 14:30-17:00

    A: Ștefan Bathory

    A1: Cristian Pop

    A2: Szabolcs Nagy

    Observator: Constantin Por

    FC CERTEZE – CRASNA MOFTINU MIC

    duminică, 17.09.2017, 14:30-17:00

    A: Ciprian Chiriloaia

    A1: Cătălin Man

    A2: Sergiu Tăbăcaru

    Observator: Bogdan Brudașca

    STIINTA BELTIUG – stă

     

    LIGA A IV-A, SERIA A

    ETAPA A 3-a

    SPERANTA HALMEU – UNIREA PAULESTI

    duminică, 17.09.2017, 14:30-17:00

    A: Bogdan Răzvan

    A1: Dan Orha

    A2: Paul Pop

    Observator: Tiberiu Kegyes

    AS LIVADA – ATLETIC CRAIDOROLT

    duminică, 17.09.2017, 14:30-17:00

    A: Armin Hariș

    A1: Adrian Sulyok

    A2: Dan Bonțidean

    Observator: Claudiu Matei

    VIITORUL VETIS – VOINTA LAZURI, duminică, 17.09.2017, 14:30-17:00

    A: Iosif Bauer

    A1: Adalbert Bauer

    A2: Marius Miklos

    Observator: Cornel Ziman

    SPORTUL BOTIZ – SOIMII MADARAS

    duminică, 17.09.2017, 14:30-17:00

    A: Cristi Girati

    A1: Andrei Szabo

    A2: Mihai Sician

    Observator: Ion Turtureanu

    VENUS DUMBRAVA – SOMESUL OAR

    duminică, 17.09.2017, 14:30-17:00

    A: Florin Chiș

    A1: Tibor Iuhasz

    A2: Paul Mașlinca

    Observator: Vasile Racolța

    DACIA MEDIESU AURIT – VICTORIA APA

    sâmbătă, 16.09.2017, 14:30-17:00

    A: Șerban Peneghi

    A1: Arpad Reday

    A2: Kristian Toth

    Observator: Zoltan Torok

    SOMESUL ODOREU – VIITORUL VIILE SM

    duminică, 17.09.2017, 14:30-17:00

    A: Șerban Peneghi

    A1: Zsolt Szakacs

    A2: Ionuț Ghencean

    Observator: Ionel Borz

     

    LIGA A IV-A, SERIA B

    ETAPA A 4-A

    FORTUNA CAPLENI – SCH. CIUMESTI

    duminică, 17.09.2017, 14:30-17:00

    A: Csaba Merkly

    A1: Nicolas Szucs

    A2: Sebastian Raț Jr.

    Observator: Istvan Petz

    STARUINTA BERVENI – UNIREA PISCOLT

    sâmbătă, 16.09.2017, 14:30-17:00

    A: Simon Elek

    A1: Attila Mandi

    A2: Ciprian Rebegea

    Observator: Cseh Sandor

    VULTURII SANTAU – AS GHENCI

    duminică, 17.09.2017, 14:00-16.00

    A: Adina Popa

    A1: Rareș Lakatos

    A2: Bogdan Gireada

    La juniori: Popa Paula, Rareș Lakatos, Bogdan Gireada

    Observator: Ioan Papp

    VICTORIA TIREAM – FROHLICH FOIENI

    duminică, 17.09.2017, 13:00-15.00

    A: Alin Peter

    A1: Vlad Ardelean

    A2: Marian Ciceu

    Observator: Nicolae Morar

    VIITORUL LUCACENI – REAL ANDRID

    duminică, 17.09.2017, 14:30-17:00

    A: Florin Roșu

    A1: Andrei Ilies

    A2: Vlad Borza

    Observator: Gheorghe  Niță

    RECOLTA SANISLAU – AS CAPLENI

    duminică, 17.09.2017, 14:30-17:00

    A: Emanuel Pop

    A1: Levente Lukacs

    A2: Dănuț Costea

    Observator: Radu Chioreanu

    OLIMPIA DOMANESTI – KALMANDI CAMIN

    duminică, 17.09.2017, 14:30-17:00

    A: Szabolcs Kovacs

    A1: Kopriva

    A2: Jennifer Damian

    Observator: Ciprian Prodan

     

    LIGA A V-A

    ETAPA A 3-A

    UGOCEA PORUMBESTI – DACIA SUPUR

    duminică, 17.09.2017, 17:00

    A: Nicolae Marton

    A1: Bogdan Sician

    A2: George Căliman

    Observator: Ioan Iuhas

    UNIREA BERCU – PLATANUL MARNA

    duminică, 17.09.2017, 17:00

    A: Sebastian Petruț

    A1: Rareș Pop

    A2: Patrick Batori

    Observator: Viorel Stoica

    PRIETENIA CRUCISOR – OLIMPIA CAUAS

    duminică, 17.09.2017, 17:00

    A: Răzvan Miclăuș

    A1: Cătălin Zsigrai

    A2: Tudor Popescu

    Observator: Eugen Halici

    SPERANTA BOGDAND – C. HOMOROADE

    duminică, 17.09.201717:00

    A: George Chiorean

    A1: Norbert Sălăgean

    A2: Mark Vass

    Observator: Zoltan Rozs

    EGRI S. AGRIS – LUCEAFARUL DECEBAL

    duminică, 17.09.2017, 13:00

    A: Sebastian Petruț

    A1: Rareș Pop

    A2: Patrick Batori

    Observator: Carol Kuki

    KNEHO URZICENI – CETATE ARDUD

    duminică, 17.09.2017, 17:00

    A: Lucian Pop

    A1: Florin Moisa

    A2: Roland Botos

    Observator: Zoltan Pataki

    DOROLT 2 DARA – G. MOFTINU MARE

    duminică, 17.09.2017, 17:00

    A: Attila Kovacs

    A1: Alberto Bor

    A2: Alexndru Estan

    Observator: Mircea Pintea

    RECOLTA TURULUNG – STĂ

    Selectionata Under 14 Satu Mare – Selectionata Under 14 Maramures

    Duminica, 17.09.2017, ora 13:00, teren: CSM Victoria Carei

    A: Lucian Pop

    A1: Florin Moisa

    A2: Roland Botos

    OBS: Szilagyi Ștefan



    ULTIMELE ȘTIRI

    Latest Posts

    spot_img
    spot_img