More


    Ne arbitreaza in weekend!

    =

    Liga a IV Elite

    ETAPA a 9-a

    ACS DOBA – STIINTA BELTIUG, sâmbătă, 28 octombrie 2017, 12:30-15:00

    A: Chiriloaia Ciprian

    A1: Reday Arpad

    A2: Pop Cristi

    Obs.: Ziman Cornel

    ENERGIA NEGRESTI – TALNA ORASU NOU, sâmbătă, 28 octombrie 2017, 12:30-15:00

    A: Por Constantin

    A1: Kopriva Zsolt

    A2: Kopriva Tamas

    Obs.: Pataki Zoltan

    CSM CAREI – CRASNA MOFTINU MIC, sâmbătă, 28 octombrie 2017, 11:00-13:00

    A: Mazilu Ovidiu

    A1: Pop Emanuel

    A2: Tăbăcaru Sergiu

    Obs.:  Torok Zoltan

    DARI LIPAU – VOINTA BABTA, duminică, 29 octombrie 2017, 12:30-15:00

    A: Bathory Ştefan

    A1: Pop Cristi

    A2: Nagy Szabolcs

    Obs.: Gherasim Alexandru

    RECOLTA DOROLT – TURUL MICULA, duminică, 29 octombrie 2017, 12:30-15:00

    A: Vidican Rareş

    A1: Gireadă Ciprian

    A2: Orha Dan

    Obs.: Vigu Iosif

    FC CERTEZE – stă


    Liga a IV-a, Seria A

    ETAPA a 9-a

    SPORTUL BOTIZ – VICTORIA APA, duminică, 29 octombrie 2017, 12:30-15:00

    A: Merkly Csaba

    A1: Munteanu Dumitru

    A2: Rentea Florin

    Obs.: Prodan Ciprian

    VIITORUL VETIS – UNIREA PAULESTI, duminică, 29 octombrie 2017, 12:30-15:00

    A: Bogdan Răzvan

    A1: Mihali Bogdan

    A2: Pop Emanuel

    Al 4-lea of.: Alberto Bor

    Obs.: Pataki Zoltan

    SOIMII MADARAS – SOMESUL ODOREU, duminică, 29 octombrie 2017, 12:30-15:00

    A: Ghirati Cristian

    A1:Sician Mihai

    A2: Sician Bogdan

    Obs.: Dumitraş Gheorghe

    ATLETIC CRAIDOROLT – DACIA MEDIESU AURITsâmbătă, 28 octombrie 2017, 15:00

    A: Bathory Ştefan

    A1: Lukacs Levente

    A2: Estan Alex

    Obs.: Cseh Sandor

    VOINTA LAZURI – SOMESUL OAR, duminică, 29 octombrie 2017, 12:30-15:00

    A: Chiorean George

    A1: Vass Mark

    A2: Szakacs Zolt

    Obs.: Năstruţ Liviu

    SPERANTA HALMEU – VENUS DUMBRAVAduminică, 29 octombrie 2017, 12:30-15:00

    A: Hariş Armin

    A1: Caba Cătălin

    A2: Bâle Vlad

    Obs.: Pintea Mircea

    VIITORUL VIILE SATU MARE – AS LIVADAduminică, 29 octombrie 2017, 12:30-15:00

    A: Raţ Sebi

    A1: Bauer Iosif

    A2: Bauer Adalbert

    Obs.: Borz Ionel


    Liga a IV-a, Seria B

    ETAPA a 10-a

    AS GHENCI – RECOLTA SANISLAU, sâmbătă, 28 octombrie 2017, 14:00 – 16:00

    A: Bogdan Răzvan

    A1: Zsigrai Cătălin

    A2: Boroş Alex

    Obs.: Turtureanu Ion

    FORTUNA CAPLENI – REAL ANDRID, duminică, 29 octombrie 2017, 12:30-15:00

    A: Pop Lucian

    A1: Botoş Roland

    A2: Moisa Florin

    Obs.: Halici Eugen

    FROHLICH FOIENI – VIITORUL LUCACENI, duminică, 29 octombrie 2017, 12:30-15:00

    A: Peneghi Şerban

    A1: Toth Kristian

    A2: Miron Ciprian

    Obs.: Kegyes Tibor

    KALMANDI CAMIN – VICTORIA TIREAM, duminică, 29 octombrie 2017, 12:30-15:00

    A:  Kovacs Szabolcs

    A1: Kopriva Tamas

    A2: Sălăgean Norbert

    Obs.: Pecz Istvan

    UNIREA PISCOLT – SCHAMAGOSH CIUMESTI, duminică, 29 octombrie 2017, 12:30-15:00

    A: Popa Adina

    A1: Rad Bogdan

    A2: Popa Paula

    Obs.: Matei Claudiu

    VULTURII SANTAU – AS CAPLENI, duminică, 29 octombrie 2017, 12:30-15:00

    A: Rebegea Ciprian

    A1: Nagy Mate

    A2: Griszhaber Bogdan

    Obs.: Iuhas Ioan

    STARUINTA BERVENI – OLIMPIA DOMANESTI, amânat


     Liga a V-a

    ETAPA A 9-A

    Platanul Marna – Recolta Turulung, duminică, 29 octombrie 2017, 15:00

    A: Petruţ Sebastian

    A1: Bărbuş Stejărel

    A2: Jennifer Damian

    Obs.: Rusu Gavril

    Cetate Ardud – Ugocea Porumbesti, duminică, 29 octombrie 2017, 15:00

    A: Pop Rareş

    A1: Cereteu Tudor

    A2: Ghencean Marius

    Obs.: Stoica Viorel

    Gloria Moftinu Mare – Speranta Bogdand, duminică, 29 octombrie 2017, 15:00

    A: Roşu Florin

    A1:Ilies Andrei

    A2: Borza Vlad

    Obs.: Morar Nicolae

    Luceafarul Decebal – Codreana Homoroade, duminică, 29 octombrie 2017, 15:00

    (teren Homoroade)

    A: Bărbos Vlad

    A1: Sabo Andrei

    A2: Batori Patrick

    Obs.: Lizac Paul

    Kneho Urziceni – Unirea Bercu, duminică, 29 octombrie 2017, 15:00

    A: Ciceu Marian

    A1: Juhasz Tibor

    A2: Ardelean Vlad

    Obs.: Menninger Gavril

    Olimpia Cauas – Egri Sasok Agris, sâmbătă, 28 octombrie 2017, 15:00

    A: Coman Marius

    A1: Babiciu Alex

    A2:Bumbuc Vlad

    Obs.: Chioreanu Radu

    Prietenia Crucisor – Dorolt 2 Dara, duminică, 29 octombrie 2017, 14:30

    A: Miclăuş Răzvan

    A1: Bonţidean Daniel

    A2: Miklos Marius

    Obs.: Racolţa Vasile

     

    Dacia Supur – sta



    ULTIMELE ȘTIRI

    Latest Posts

    spot_img
    spot_img