More


    Ne arbitreaza in weekend

    =

    Liga a IV-a, Elite

    ETAPA a 8-a

    CSM CAREI – RECOLTA DOROLT, SAMBATA, 21 octombrie 2017, 12:30-15:00

    A: MAZILU OVIDIU

    A1: NAGY SZABOLCS

    A2: POP EMANUEL

    Obs.: BORZ IONEL

    FC CERTEZE – DARI LIPAU duminică, 22 octombrie 2017, 12:30-15:00

    A: NEICHI SERGIU

    A1: ORHA DAN

    A2: MICLAUS RAZVAN

    Obs.: ANDREICA MARCEL

    TALNA ORASU NOU – ACS DOBA duminică, 22 octombrie 2017, 12:30-15:00

    A: PENEGHI SERBAN

    A1: ROSU FLORIN

    A2: VASS MARK

    Obs.: PETZ ISTVAN

    STIINTA BELTIUG – ENERGIA NEGRESTI sambata, 21 octombrie 2017, 12:30-15:00

    A: BATHORY STEFAN

    A1: GIRATI CRISTIAN

    A2: SALAGEAN NORBERT

    Obs.: PATAKI ZOLTAN

    CRASNA MOFTINU MIC – VOINTA BABTA, duminică, 22 octombrie 2017, 12:30-15:00

    A: CHIS FLORIN

    A1: IUHAS TIBOR

    A2: ARDELEAN VLAD

    Obs.: MAIER ALEXANDRU

    TURUL MICULA – stă


    Liga a IV-a, Seria A

    ETAPA 8

    UNIREA PAULESTI – AS LIVADA, duminică, 22 octombrie 2017, 12:30-15:00

    A: BATHORY STEFAN

    A1: BONTIDEAN DANIEL

    A2: POPESCU TUDOR

    Obs.: HALICI EUGEN

    VIITORUL VIILE SATU MARE – SOIMII MADARAS,duminică, 22 octombrie 2017, 12:30-15:00

    A: CHIRILOAIA CIPRIAN

    A1: SICIAN GABRIEL

    A2: SICIAN MIHAI

    Obs.: NASTRUT LIVIU

    DACIA MEDIESU AURIT – SPERANTA HALMEU,duminică, 22 octombrie 2017, 12:30-15:00

    A: COMAN MARIUS

    A1: Babiciu Alex

    A2: Miklos Marius

    Obs.: RACOLTA VASILE

    VENUS DUMBRAVA – VOINTA LAZURI, duminică, 22 octombrie 2017, 12:30-15:00

    A: CHIOREAN CRISTIAN

    A1: BAUER ADALBERT

    A2: BAUER IOSIF

    Obs.: TURTUREANU IOAN

    SOMESUL ODOREU – VIITORUL VETIS, duminică, 22 octombrie 2017, 12:30-15:00

    A: TINCU BOGDAN

    A1: ZSIGRAI CATALIN

    A2: ESTAN ALEX

    Obs.: ZIMAN CORNEL

    SOMESUL OAR – SPORTUL BOTIZ, sambata, 21 octombrie 2017, 12:30-15:00

    A: REBEGEA CIPRIAN

    A1: LUKACS LEVENTE

    A2: MATEI CLAUDIU

    Obs.: VIGU IOSIF

    VICTORIA APA – ATLETIC CRAIDOROLT, duminică, 22 octombrie 2017, 12:30-15:00

    A: HARIS ARMIN

    A1: BALE VLAD

    A2: CABA GABRIEL

    Obs.: PINTEA MIRCEA


    Liga a IV-a, Seria B

    ETAPA 9

    VULTURII SANTAU – SCHAMAGOSH CIUMESTI, duminică, 22 octombrie 2017, 12:00-14:00

    A: SACOTA DAVID (Salaj)

    A1: ONICA RAUL (Salaj)

    A2: SABO CRISTINA (Salaj)

    Obs.: MORAR NICOLAE

    AS CAPLENI – STARUINTA BERVENI, duminică, 22 octombrie 2017, 12:30-15:00

    A: RAT SEBASTIAN

    A1: NAGY MATEI

    A2: RENTEA FLORIN

    Obs.: DUMITRAS GHEORGHE

    OLIMPIA DOMANESTI – UNIREA PISCOLT, duminică, 22 octombrie 2017, 12:30-15:00

    A: BARBOS VLAD

    A1: POP PAUL

    A2: CALIMAN PATRIK

    Obs.: KEGYES TIBOR

    RECOLTA SANISLAU – REAL ANDRID, duminică, 22 octombrie 2017, 13:00-15:00

    A: TABACARU SERGIU

    A1: MUNTEANU DUMITRU

    A2: NAGY SZABOLCS

    Obs.: CHIOREANU RADU

    FROHLICH FOIENI – FORTUNA CAPLENI, duminică, 22 octombrie 2017, 12:30-15:00

    A: MERKLI CSABA

    A1: RAT SEBASTIAN JUNIOR

    A2: RAD BOGDAN

    Obs.: CSEH SANDOR

     VICTORIA TIREAM – AS GHENCI, duminică, 22 octombrie 2017, 12:30-15:00

    A: KOVACS SZABOLCS

    A1: KOPRIVA TAMAS

    A2: BOTOS ROLAND

    Obs.: MENINGER GAVRIL

    VIITORUL LUCACENI – KALMANDI CAMIN, duminică, 22 octombrie 2017, 12:30-15:00

    A: POP LUCIAN

    A1: SALAGEAN NORBERT

    A2: REDAY ARPAD

    Obs.:  TOROK ZOLTAN


    Liga a V-a

    ETAPA A 8-A

    Speranta Bogdand – Recolta Turulung, duminică, 22 octombrie 2017, 12:45

    A: CICEU MARIAN

    A1: ILIES ANDREI

    A2: BUMBUC MARIUS

    Obs.: ROZS ZOLTAN

    Dacia Supur – Kneho Urziceni, duminică, 22 octombrie 2017, 15:30

    A: CICEU MARIAN

    A1: ILIES ANDREI

    A2: BUMBUC MARIUS

    Obs.: ROZS ZOLTAN

    Cetate Ardud – Prietenia Crucisor, duminică, 22 octombrie 2017, 15:45

    A: PETRUT SEBASTIAN

    A1: CERETEU TUDOR

    A2: BATORI PATRICK

    Obs.: RUS GAVRIL

    Egri Sasok Agris – Platanul Marna, duminică, 22 octombrie 2017, 15:00

    A: POR CONSTANTIN

    A1: GHENCIAN IONUT

    A2: SZUCS NICOLAS

    Obs.: STOICA VIOREL

    Dorolt 2 Dara – Olimpia Cauas, duminică, 22 octombrie 2017, 15:00

    A: CHIOREAN GEORGE

    A1: SZAKACS ZSOLT

    A2: BORZA VLAD

    Obs.: MATEI CLAUDIU

    Ugocea Porumbesti – Gloria Moftinu Mare, duminică, 22 octombrie 2017, 15:00

    A: SABO ANDREI

    A1: BOR ALBERTO

    A2: DAMIAN JENNIFER

    Obs.: LIZAK PAUL

    Unirea Bercu – Luceafarul Decebal, duminică, 22 octombrie 2017, 13:00

    A: PETRUT SEBASTIAN

    A1: CERETEU TUDOR

    A2: BATORI PATRIK

    Obs.: IUHAS IOAN

    Codreana Homoroade – sta



    ULTIMELE ȘTIRI

    Latest Posts

    spot_img
    spot_img