More


    Ne arbitrează în weekend! #delegări

    Liga a IV-a, Elite

    =

    ETAPA 11

    STIINTA BELTIUG – TURUL MICULA, duminică, 12 noiembrie, ora 11:30 / 14:00

    A: Şovre Octavian

    A1: Bihor

    A2: Bihor

    Obs.  Năstruţ Liviu

    ACS DOBA – VOINTA BABTA, sâmbătă, 11 noiembrie, ora 11:30 / 14:00

    A: Chiş Florin

    A1: Ciceu Marian

    A2: Ardelean Vlad

    Obs.  Niţă Gheorghe

    ENERGIA NEGRESTI – FC CERTEZE, sâmbătă, 11 noiembrie, ora 11:30 / 14:00

    A: Bogdan Răzvan

    A1: Papp Szilard

    A2: Pop Cristian

    Obs.  Andreica Florin

    Al 4-lea oficial: Alberto Bor

    CRASNA MOFTINU MIC – DARI LIPAU, duminică, 12 noiembrie, ora 11:30 / 14:00

    A: Popa Adina Claudia

    A1: Bihor

    A2: Bihor

    Obs.  Petz Istvan

    CSM CAREI – TALNA ORASU NOU, sâmbătă, 11 noiembrie, ora 11:30 / 14:00

    A: Ovidiu Mazilu

    A1: Pop Emanuel

    A2: Orha Dan

    Obs. Dumitraş Gheorghe

    RECOLTA DOROLT – stă


    Liga a IV-a, seria A

    ETAPA 11

    *Partidele se dispută duminică, 12  noiembrie, ora 11:30 / 14:00

     

    Cetate 800 Ardud Madaras – VOINTA LAZURI

    A: Chiş Florin

    A1: Ilieş Andrei

    A2: Borza Vlad

    Obs. Morar Nicolae

    VIITORUL VIILE SATU MARE  – VENUS DUMBRAVA

    A: Chiriloaia Ciprian

    A1: Szucs Nikolas

    A2: Rentea Florin

    Obs. Iuhas Ioan

    VICTORIA APA – UNIREA PAULESTI

    A: Bogdan Tincu

    A1: Zsigrai Cătălin

    A2: Boroş Alex

    Obs. Pataki Zoltan

    VIITORUL VETIS – AS LIVADA

    A: Sălăgean Norbert

    A1: Moisa Florin

    A2: Botos Roland

    Obs. Turtureanu Ioan

    ATLETIC CRAIDOROLT – SPORTUL BOTIZ

    A: Ştefan Bathory

    A1: Lukacs Levente

    A2: Estan Alex

    Obs. Cseh Sandor

    SPERANTA HALMEU – SOMESUL OAR

    A: Pop Emanuel

    A1: Munteanu Dumitru

    A2: Bonţidean Daniel

    Obs. Vigu Iosif

    DACIA MEDIESU AURIT – SOMESUL ODOREU

    A: Miclăuş Răzvan

    A1: Iosif Bauer

    A2: Adalbert Bauer

    Obs. Halici Eugen


    Liga a IV-a, seria B

    ETAPA 12

    Partidele se dispută duminică, 12 noiembrie, orele 11:30 / 14:00:

    UNIREA PISCOLT – VICTORIA TIREAM

    A: Hariş Armin

    A1: Sician Gabriel

    A2: Sician Mihai

    Obs. Ziman Cornel

    FORTUNA CAPLENI – RECOLTA SANISLAU

    A: Bogdan Răzvan

    A1: Mihali Bogdan

    A2: Raţ Jr.

    Obs. Borz Ionel

    AS GHENCI – SCHAMAGOSH CIUMESTI

    A: Roşu Florin

    A1: Reday Arpad

    A2: Vass Mark

    Obs. Rozs Zoltan

    [ a m â n a t ]   VULTURII SANTAU – KALMANDI CAMIN

    A: Omuţ Marius

    A1: Bihor

    A2: Bihor

    Obs. Papp Ioan

    OLIMPIA DOMANESTI – REAL ANDRID

    A: Tăbăcaru Sergiu

    A1: Orha Dan

    A2: Popescu Tudor

    Obs.  Neichi Ioan

    FROHLICH FOIENI – STARUINTA BERVENI

    A: Raţ Sebi

    A1: Nagy Mate

    A2: Grizshaber Bogdan

    Obs. Kegyes Tibor

    VIITORUL LUCACENI – AS CAPLENI

    A: Pop Luci

    A1: Kopriva Tamas

    A2: Miron Ciprian

    Obs. Racolţa Vasile

     


    Liga a V-a

    ETAPA 11

    * Partidele se dispută duminică, 12 noiembrie, ora 14:00, cu excepţia: Kneho Urziceni – Platanul Marna:

    Olimpia Cauas – Cetate Ardud

    A: Ghirati Cristian

    A1: Sulyok Adrian

    A2: Ghencean Marius

    Obs. Chioreanu Radu

    Kneho Urziceni – Platanul Marna, sâmbătă, 11 noiembrie, ora 14:00

    A: Kopriva Zsolt

    A1: Rad Bogdan

    A2: Szakacs Zsolt

    Obs. Maier Alexandru

    Unirea Bercu – Speranta Bogdand

    A: Merkly Csaba

    A1: Pop Paul

    A2: Bâle Vlad

    Obs. Lizak Paul

    Prietenia Crucisor – Codreana Homoroade

    A: Kovacs Attila

    A1: Bumbuc Marius

    A2: Caba Gabriel

    Obs. Dorca Marcel

    Egri Sasok Agris – Ugocea Porumbesti

    A: Maramureş

    A1: Maramureş

    A2: Maramureş

    Obs. Gherasim Alexandru

    Gloria Moftinu Mare – Dacia Supur

    A: Petruţ Sebastian

    A1: Batori Patrick

    A2: Jennifer Damian

    Obs.  Rus Gavril

    ACS Turulung – Luceafarul Decebal

    A: Pop Rareş

    A1: Cereteu Tudor

    A2: Miklos Marius

    Obs. Kegyes Bela

    Dorolt 2 Dara – sta



    ULTIMELE ȘTIRI

    Latest Posts

    spot_img
    spot_img