More


    Ne arbitrează în weekend! #delegări

    - Advertisement -

    LIGA A IV-A, SERIA A

    ETAPA 12
    *Partidele se dispută duminică, 19  noiembrie, ora 11:30 / 14:00, excepţie: Oar – Craidorolţ.
    SOMESUL ODOREU – SPERANTA HALMEU
    A: Bathory Ştefan
    A1: Bonţidean Daniel
    A2: Raţ Sebi jr.
    Obs.  Năstruţ Liviu
    SOMESUL OAR – ATLETIC CRAIDOROLT, sâmbătă, 18 noiembrie, ora 11:30 / 14:00
    A: Pop Lucian
    A1: Miron Ciprian
    A2: Moisa Florin
    Obs.  Torok Zoltajn
    VENUS DUMBRAVA – VICTORIA APA
    A: Coman Marius
    A1: Tăbăcaru Sergiu
    A2: Popescu Tudor
    Obs. Turtureanu Ioan
    SPORTUL BOTIZ – AS LIVADA
    A: Peneghi Şerban
    A1: Botoş Roland
    A2: Vass Mark
    Obs. Rozs Zoltan
    SOIMII MADARAS – DACIA MEDIESU AURIT
    A: Girati Cristian
    A1: Pop Cristian
    A2: Sician Mihai
    Obs. Chioreanu Radu
    VOINTA LAZURI – UNIREA PAULESTI
    A: Bogdan Răzvan
    A1: Mihali Bogdan
    A2: Orha Dan
    Obs. Halici Eugen
    VIITORUL VIILE SATU MARE – VIITORUL VETIS
    A: Chiriloaia Ciprian
    A1: Munteanu Dumitru
    A2: Stejerel Bărbuş
    Obs. Prodan Ciprian

    LIGA A IV-A, SERIA B

    ETAPA 13
    * Partidele se dispută duminică, 19 noiembrie, orele 11:30 / 14:00, excepţie Berveni – Căpleni.
    AS CAPLENI – AS GHENCI 
    A: Pop Emanuel
    A1: Bauer Iosif
    A2: Bauer Adalbert
    Obs. Ziman Cornel
    SCHAMAGOSH CIUMESTI – VIITORUL LUCACENI
    A: Tincu Bogdan
    A1: Rentea Florin
    A2: Boje Fl.
    Obs. Iosif Vigu
    KALMANDI CAMIN – UNIREA PISCOLT
    A: Rad Bogdan
    A1: Ardelan VLad
    A2: Borza Vlad
    Obs.  Kegyes Tiberiu
    VICTORIA TIREAM – VULTURII SANTAU
    A: Kovacs Szabolcs
    A1: Kopriva Zsolt
    A2: Sălăgean Norbert
    Obs. Petz Istvan
    STARUINTA BERVENI – FORTUNA CAPLENI, sâmbătă, 18 noiembrie, ora 11:30 / 14:00
    A: Rebegea Ciprian
    A1: Kereches Raul
    A2: Lukacs Levente
    Obs. Borz Ionel
    RECOLTA SANISLAU – OLIMPIA DOMANESTI
    A: Rebegea Ciprian
    A1: Nagy Szabolcs
    A2: Man Cătălin
    Obs. Cseh Sandor
    REAL ANDRID – FROHLICH FOIENI
    A: Roşu Florin
    A1: Szakacs Zsolt
    A2: Bumbuc Vlad
    Obs. Morar Nicolae

    LIGA A V-A

    ETAPA 12 
    * Partidele se dispută duminică, 19 noiembrie, ora 14:00
    Unirea Bercu – Egri Sasok Agris
    A: Raţ Sebi
    A1: Estan Alex
    A2: Szucs Nikolas
    Obs. Pataki Zoltan
    Dacia Supur – Olimpia Cauas
    A: Petruţ Sebastian
    A1: Bâle Vlad
    A2:  Ghencian Ionuţ
    Obs. Kuki Carol
    Gloria Moftinu Mare – Prietenia Crucisor
    A: Pop Rareş
    A1: Pop Paul
    A2: Sulyok Adrian
    Obs. Gherasim Alexandru
    Codreana Homoroade – ACS Turulung 
    A: Kovacs Attila
    A1: Jennifer Damian
    A2: Miklos Marius
    Obs. Iuhas Ioan
    Speranta Bogdand – Dorolt 2 Dara
    A: Miclăus Răzvan
    A1: Caba Gabriel
    A2: Căliman Patrick
    Obs. Şuta Nicolae
    Luceafarul Decebal – Platanul Marna, teren Marna
    A: Chiş Florin
    A1: Ciceu Marian
    A2: Ilieş Andrei
    Obs. Niţă Gheorghe
    Ugocea Porumbesti – Kneho Urziceni, amânat
    Cetate Ardud – sta

    Memorialul Gheorghe Ola, faza judeţeană, sala Traian Vuia, Satu Mare, duminică 19.11.2017, 08:30.
    Arbitru 1: Boroş Alex
    Arbitru 2: Zsigrai Cătălin


    ULTIMELE ȘTIRI

    Latest Posts

    spot_img
    spot_img