More


    Ultima etapă în “Judeţ”, delegări!

    - Advertisement -

    Liga a IV-a, seria A

    ETAPA 13

    *Partidele se dispută duminică, 26  noiembrie, ora 11:30 / 14:00.

    VIITORUL VETIS – VENUS DUMBRAVA

    A: Sălăgean Norbert

    A1: Moisa Florin

    A2: Botoş Roland

    Obs.:  Borz Ionel

    VICTORIA APA – VIITORUL VIILE SATU MARE

    A: Rebegea Ciprian

    A1: Tăbăcaru Sergiu

    A2: Boje Vasile

    Obs.: Ziman Cornel

    AS LIVADA – SOMESUL ODOREU

    A: Coman Marius

    A1: Pop Emanuel

    A2: Bărbuş Stejărel

    Obs.: Halici Eugen

    SPERANTA HALMEU – SPORTUL BOTIZ

    A: Pop Lucian

    A1: Rad Bogdan

    A2: Miron Ciprian

    Obs.:  Pataki Zoltan

    UNIREA PAULESTI – SOMESUL OAR

    A: Marius Omuţ

    A1: Lakatos Rareş

    A2: Paşcu Radu

    Al 4-lea of.: Popa Adina Claudia

    Obs.:  Năstruţ Liviu

    DACIA MEDIESU AURIT – VOINTA LAZURI

    A: Miclăuş Răzvan

    A1: Bauer Iosif

    A2: Bauer Adalbert

    Obs.: Matei Claudiu

    Al 4-lea of.: Alberto Bor

    ATLETIC CRAIDOROLT – SOIMII MADARAS, amânat


    Liga a V-a

    ETAPA 13

    Partidele se dispută duminică, 26 noiembrie, ora 14:00

     ACS Turulung – Cetate Ardud

    A: Petruţ Sebastian

    A1: Sician Mihai

    A2: Sician Gabriel

    Obs.: Iuhas Ioan

    Platanul Marna – Ugocea Porumbesti

    A: Chiorean George

    A1: Bumbuc Vlad

    A2: Vass Mark

    Obs.: Maier Alexandru

    Prietenia Crucisor – Dacia Supur

    A: Sulyok Adrian

    A1: Popescu Tudor

    A2: Caba Gabriel

    Obs.: Lizac Paul

    Egri Sasok Agris – Codreana Homoroade

    A: Maramureş

    A1: Maramureş

    A2: Maramureş

    Obs.: Gherasim Alexandru

    Dorolt 2 Dara – Unirea Bercu

    A: Roşu Florin

    A1: Szakacs Zsolt

    A2: Reday Arpad

    Obs.: Turturean Ioan

    Olimpia Cauas – Gloria Moftinu Mare

    A: Chiriloaia Ciprian

    A1: Munteanu Dumitru

    A2: Orha Dan

    Obs.: Prodan Ciprian

    Kneho Urziceni – Luceafarul Decebal

    A: Chiş Florin

    A1: Ardelean Vlad

    A2: Ilies Andrei

    Obs.: Niţă Gheorghe

    Speranta Bogdand – sta


    Restante:

    Schamagosch Ciumesti – Olimpia Domanesti, duminica 12:00/14:00

    A: Pop Rareş

    A1: Bathory Ştefan

    A2: Pop Cristian

    Obs.: Kegyes Tibor

    Al 4-lea of.: Jennifer Damian

    Schwaben Kalmandi Camin – As Ghenci, duminica 12:00 / 14:00

    A: Peneghi Şerban

    A1: Kopriva Zsolt

    A2: Kopriva Tamas

    Obs.: Cseh Şandor

     



    ULTIMELE ȘTIRI

    Latest Posts

    spot_img
    spot_img