More


    “Elite”-ul, amânat! #Delegări

    Liga a IV-a, Elite

    =

    *La cererea echipelor, etapa a 12-a din Liga a IV-a Elite a fost amânată.

    CSM Victoria Carei – Ştiinţa Beltiug, amânat

    Talna Oraşu Nou – FC Certeze, amânat

    Recolta Dorolţ – Crasna Moftinu Mic, amânat

    Energia Negreşti – ACS Voinţa Doba, amânat

    Turul Micula – *Dari Lipău 3-0 (*retras)

    Voinţa Babţa stă

     


    Liga a IV-a, seria A

    ETAPA A 14-A

    31 martie, orele 10:00 / 12:00 (*2 excepţii)

    Atletic Craidorolț – Unirea Păuleşti

    A: Kovacs Szabolcs

    A1: Sălăgean Norbert

    A2: Moisa Florin

    Obs.: Petz Istvan

    Victoria Apa – Speranța Halmeu, orele 13:00 /15:00

    A: Bathory Ştefan

    A1: Pop Cristian

    A2: Bonţidean Daniel

    Obs.: Iuhas Ioan

    Voinţa Lazuri – Someşul Odoreu

    A: Pop Rareş

    A1: Pop Emanuel

    A2: Pop Paul

    Obs.: Ziman Cornel

    Dacia Medieşu Aurit – Venus Dumbrava, 13:00 seniori / 15:00 juniori

    A: Chiorean Cristian

    A1: Bauer Iosif

    A2: Bauer Adalbert

    Obs.: Turtureanu Ioan

    Viitorul Viile Satu MareSportul Botiz, amânat

    CS Someşul Oar – AS Livada, amânat

    AS CS Cetate Ardud (Mădăras) – Viitorul Vetiş, amânat

     


    Liga a IV-a, seria B

    ETAPA A 14-A

    31 martie, orele 10:00 / 12:00

    Recolta Sanislău – Stăruinţa Berveni

    A: Chiş Florin

    A1: Chiriloaia Ciprian

    A2: Estan Alex

    Obs.: Kegyes Tibor

    Schamagosch Ciumeşti – Victoria Tiream (teren Tiream)

    A: Pop Lucian

    A1: Kopriva Zsolt

    A2: Toth Kristian

    Obs.: Halici Eugen

    Frohlich Foieni – Unirea Pişcolt

    A: Rad Bogdan

    A1: Reday Arpad

    A2: Szakacs Zsolt

    Obs.: Niţă Gheorghe

    Real Andrid – AS Ghenci

    A: Chiorean George

    A1: Juhasz Tibor

    A2: Borza Vlad

    Obs.: Rozs Zoltan

    Viitorul Lucaceni – Vulturii Santău 2013

    A: Raţ Sebastian

    A1: Jennifer Damian

    A2: Orha Dan

    Obs.: Borz Ionel

    Fortuna Căpleni – Schwaben Kalmandi Cămin

    A: Bogdan Răzvan

    A1: Nagy Szabolcs

    A2: Miclăuş Răzvan

    Obs.: Vigu Iosif

    Olimpia Domăneşti – AS Căpleni 2-2 (disputat la 25.03.2018)

     


    Liga a V-a

    Etapa a 14-a

    31 martie, ora 12:00

    Egri Sasok Agriş – AS CS Cetate Ardud II

    A: Girati Cristian

    A1: Szabo Andrei

    A2: Cherecheş Vasile

    Obs.: Năstruţ Liviu

    Unirea Bercu – ACS Turulung

    A: Simon Elek

    A1: Batori Patrik

    A2: Bor Alberto

    Obs.: Rus Gavril

    Ugocea Porumbeşti – Olimpia Căuaş

    A: Coman Marius

    A1: Ghencean Marius

    A2: Căliman Patrick

    Obs.: Stoica Viorel

    Gloria Moftinu Mare – Kneho Urziceni (teren Urziceni) (amânat)

    A: Roşu Florin

    A1: Miron Ciprian

    A2: Vass Mark

    Obs.: Maier Alexandru

    Speranța Bogdand – Platanul Marna, se joacă la Marna

    A: Ciceu Marian

    A1: Ardelean Vlad

    A2: Ilies Andrei

    Obs.: Morar Nicolae

    Recolta Dorolț II – Luceafărul Decebal

    A: Haris Armin

    A1: Sician Mihai

    A2: Raţ Sebi jr.

    Obs.: Matei Claudiu

     Codreana Homoroade – Dacia Supur, amânat

    Prietenia Crucişor – stă

     



    ULTIMELE ȘTIRI

    Latest Posts

    spot_img
    spot_img