More


    Ne arbitrează în weekend! Delegări

    =

    Liga a IV-a, Elite

    ETAPA A 13-A

    Duminică, 15 aprilie 2018

     

    Voinţa Babţa – Talna Oraşu Nou, 15:00 / 17:00

    A: Sălaj

    A1: Sălaj

    A2: Sălaj

    Obs. : Dan Constin

    Ştiinţa Beltiug – Recolta Dorolţ, 12:30 / 14:30

    A: Ovidiu Mazilu

    A1: Neichi Sergiu

    A2: Kopriva Zsolt

    Obs. : Por Constantin

    Crasna Moftinu Mic – Energia Negreşti, amânat

    FC Certeze – Turul Micula, reprogramat pe 27.05.2018

    ACS Voinţa Doba stă


    Liga a IV-a, seria A

    ETAPA A 16-A

    Duminică, 15 aprilie, orele 15:00 / 17:00 (*o excepţie)

     

    Unirea Păuleşti – Speranța Halmeu

    A: Rad Bogdan

    A1: Miron Ciprian

    A2: Roşu Florin

    Obs. : Halici Eugen

    Atletic Craidorolț – AS Livada

    A: Bathory Ştefan

    A1: Pop Cristian

    A2: Bonţidean Daniel

    Obs. : Vigu Iosif

    Voinţa Lazuri – Viitorul Vetiş

    A: Simon Elek

    A1: Bauer Iosif

    A2: Bauer Adalbert

    Obs. : Iuhas Ioan

    AS CS Cetate  Ardud (Mădăras) – Sportul Botiz

    A: Girati Cristian

    A1: Sician Mihai

    A2: Miclăuş Răzvan

    Obs. : Chioreanu Radu

    CS Someşul Oar – Venus Dumbrava, sâmbătă, 15:00 / 17:00*

    A: Neichi Sergiu

    A1: Orha Dan

    A2: Pop Emanuel

    Obs. : Pataki Zoltan

    Victoria Apa – Dacia Medieşu Aurit

    A: Raţ Sebastian

    A1: Zsigrai Cătălin

    A2: Boroş Alex

    Obs. : Ziman Cornel

     Viitorul Viile Satu Mare – Someşul Odoreu

    A: Chiorean George

    A1: Moisa Florin

    A2: Vass Mark

    Obs. : Turtureanu Ioan

     


    LIGA A IV-A  –  SERIA B

    ETAPA A 16-A

    Duminică, 15 aprilie, orele 15:00 / 17:00 (*3 excepţii)

     

    Stăruinţa Berveni – Victoria Tiream, sâmbătă 15:00 / 17:00*

    A: Peneghi Şerban

    A1: Kopriva Tamas

    A2:  Toth Kristian

    Obs. : Torok Zoltan

    Recolta Sanislău – Schwaben Kalmandi Cămin

    A: Chiş Florin

    A1: Ciceu Marian

    A2: Juhasz Tibor

    Obs. : Kegyes Tiberiu

     Frohlich Foieni – AS Căpleni

    A: Peter Alin

    A1: Ilies Andrei

    A2: Ardelean Vlad

    Obs. : Morar Nicolae

     Olimpia Domăneşti – Vulturii Santău 2013, duminică, 14:00 / 16:00 *

    A: Pop Rareş

    A1: Coman Marius

    A2: Petruţ Sebastian

    Obs. : Borz Ionel

     Fortuna Căpleni – AS Ghenci, sâmbătă, 15:30 / 17:30 *

    A: Bathory Ştefan

    A1: Nagy Szabolcs

    A2: Jennifer D. Damian

    Obs. : Cseh Alexandru

     Schamagosch Ciumeşti – Real Andrid

    A: Szabolcs Kovacs

    A1: Reday Arpad

    A2: Schwarkopf Zsolt

    Obs. : Petz Istvan

     Viitorul Lucaceni – Unirea Pişcolt

    A: Rebegea Ciprian

    A1: Ciocoi Marian

    A2: Sălăgean Norbert

    Obs. : Năstruţ Liviu


    Liga a V-a

    Etapa a 16-a

    Duminică, 15 aprilie, ora 17:00 (*4 excepţii)

     

    Egri Sasok Agriş – Recolta Dorolț II, sâmbătă, 17:00 *

    A: Maramureş

    A1: Maramureş

    A2: Maramureş

    Obs. : Gherasim Alexandru

     Dacia Supur – Speranța Bogdand

    A: Hariş Armin

    A1: Estan Alex

    A2: Popescu Tudor

    Obs. : Rus Gavril

    Olimpia Căuaş – Platanul Marna

    A: Pop Emanuel

    A1: Căliman Patrick

    A2: Bor Alberto

    Obs. : Şuta Gheorghe

    AS CS Cetate Ardud II – Gloria Moftinu Mare, sâmbătă, 17:00 *

    A: Pop Lucian

    A1: Moisa Florin

    A2: Sălăgean Norbert

    Obs. : Maier Alexandru

    Codreana Homoroade – Unirea Bercu, duminică, 14:00 *

    A: Bărbuş Stejărel

    A1: Borza Vlad

    A2: Bâle Vlad

    Obs. : Dumitraş Gheorghe

    Prietenia Crucişor – Kneho Urziceni, sâmbătă, 16:00 *

    A: Mihai Marius

    A1: Tăbăcaru Sergiu

    A2: Lukacs Levente

    Obs. : Halici Eugen

     

    ACS Turulung – Ugocea Porumbeşti, amânat

    Luceafărul Decebal – stă



    ULTIMELE ȘTIRI

    Latest Posts

    spot_img
    spot_img