Ne arbitrează în weekend! #delegări



Liga a IV-a, Elite

 

ETAPA A 15-A

Duminică, 29 aprilie, orele 15:00 / 17:00 (*o excepţie)

 

Ştiinţa Beltiug – Crasna Moftinu Mic, sâmbătă, ora 11:00 – seniori, 13:00 – juniori

A: Codrea Cristian

A1: Costea Dănuţ

A2: Pop Emanuel

Obs. : Por Constantin

Recolta Dorolţ – FC Certeze

A: Bogdan Răzvan

A1: Tăbăcaru Sergiu

A2: Jennifer D. Damian

Obs. : Pataki Zoltan

 Voinţa Babţa – CSM Victoria Carei

A: Chiş Florin

A1: Iuhasz Tibor

A2: Ardelean Vlad

Obs. : Morar Nicolae

 Turul Micula – ACS Voinţa Doba

A: Peneghi Şerban

A1: Miron Ciprian

A2: Moisa Florin

Obs. : Cseh Şandor

 

Talna Oraşu Nou – *Dari Lipău 3-0 (*retrasă din competiţie după turul campionatului)

Energia Negreşti stă

 


Liga a IV-a, seria A

ETAPA A 18-A

Duminică, 29 aprilie, orele 15:00 / 17:00 (*o excepţie)

 

Sportul Botiz – Dacia Medieşu Aurit, sâmbătă 15:30/ 17:30

A: Coman Marius

A1: Bărbuş Stejerel

A2: Sician Mihai

Obs. : Halici Eugen

Al 4-lea oficial: Bontidean Daniel

 Speranța Halmeu – Viitorul Viile Satu Mare

A: Mandi Attila

A1: Lukacs Levente

A2: Miclăuş Răzvan

Obs. : Turtureanu Ioan

AS Livada – Voinţa Lazuri

A: Chiorean Cristian

A1: Sulyok Adrian

A2: David Raul

Obs. : Ziman Cornel

AS CS Cetate  Ardud (Mădăras) – Victoria Apa

A: Girati Cristian

A1: Man Cătălin

A2: Pop Paul

Obs. : Chioreanu Radu

 Unirea Păuleşti – Venus Dumbrava

A: Chiriloaia Ciprian

A1: Rebegea Ciprian

A2: Orha Dan

Obs. : Kegyes Tibor

Atletic Craidorolț – Someşul Odoreu

A: Simon Elek

A1: Estan Alex

A2: Popescu Tudor

Obs. : Matei Claudiu

 

CS Someşul Oar – Viitorul Vetiş, amânat

 


LIGA A IV-A  –  SERIA B

ETAPA A 18-A

 

Stăruinţa Berveni – AS Ghenci, sâmbătă, orele 15:00 / 17:00

A: Peter Alin

A1: Ciceu Marian

A2: Reday Arpad

Obs. : Niţă Gheorghe

Fortuna Căpleni – AS Căpleni, sâmbătă, orele 16:00 / 18:00

A: Rebegea Ciprian

A1: Bathory Ştefan

A2: Man Cătălin

Obs. : Vigu Iosif

Schwaben Kalmandi Cămin – Frohlich Foieni, sâmbătă, orele 13:00 / 15:00

A: Kovacs Szabolcs

A1: Toth Cristian

A2: Miron Ciprian

Obs. : Torok Zoltan

Olimpia Domăneşti – Schamagosch Ciumeşti, duminică, orele 13:00 / 15:00

A: Bathory Ştefan

A1: Boroş Alex

A2: Bonţidean Dan

Obs. : Năstruţ Liviu

Victoria Tiream – Viitorul Lucaceni, duminică, orele 15:00 / 17:00

A: Rad Bogdan

A1: Chiorean George

A2: Vass Mark

Obs. : Rozs Zoltan

Vulturii Santău 2013 – Real Andrid, duminică, orele 15:00 / 17:00

A: Pop Lucian

A1: Kopriva Zsolt

A2: Kopriva Tamas

Obs. : Iuhas Ioan

Recolta Sanislău – Unirea Pişcolt, duminică, orele 15:00 / 17:00

A: Raţ Sebastian

A1: Bauer Iosif

A2: Bauer Adalbert

Obs. : Dumitraş Gheorghe

  


Liga a V-a

Etapa a 18-a

Duminică, 29 aprilie, ora 17:00 (*două excepţii)

 

AS CS Cetate Ardud II – Kneho Urziceni, sâmbătă, ora 16:00

A: Mihai Marius

A1: Ghencean Marius

A2: Căliman Patrick

Obs. : Rus Gavril

 Codreana Homoroade – Speranța Bogdand, duminică, ora 12:00

A: Kovacs Attila

A1: Szucz Nicolas

A2:  Bâle Vlad

Obs. : Pintea Mircea

 Dacia Supur – Ugocea Porumbeşti

A: Cherecheş Vasile

A1: Becse Ovidiu

A2: Nagy Mate

Obs. : Lizak Paul

Platanul Marna – Unirea Bercu

A: Petruţ Sebastian

A1: Sician Gabriel

A2: Bumbuc Marius

Obs. : Stoica Viorel

Olimpia Căuaş – Prietenia Crucişor

A: Sălăgean Norbert

A1: Roşu Florin

A2: Schwarzkopf Zsolt

Obs. : Şuta Nicolae

 Gloria Moftinu Mare – Recolta Dorolț II

A: Merkly Csaba

A1: Raţ Junior

A2: Borza Vlad

Obs. : Borz Ionel

 

Luceafărul Decebal – Egri Sasok Agriş, amânat

ACS Turulung – stă


 Luceafărul Decebal – ACS Turulung, meci contând pentru etapa a 26-a

A: Pop Emanuel

A1: Batori Patrick

A2: Hepcal Gheorghe

Obs. : Neichi Ioan

 


Interligă (organizator FRF), duminică, ora 10:00-13:00, stadion Someşul,

A: Pop Emanuel

A: Batori Patrick

A: Hepcal Gheorghe

A: Bilţ Ionică

 





ULTIMELE ȘTIRI

Latest Posts