More


    Ne arbitrează în weekend! Program & delegări!

    =

    Liga a IV-a, Elite

    ETAPA A 12-A

    7 aprilie 2018

     

    CSM Victoria Carei – Ştiinţa Beltiug, orele 10:00 / 12:00

    A: Ovidiu Mazilu

    A1: Neichi Sergiu

    A2: Tăbăcaru Sergiu

    Obs.: Brudaşca Bogdan

    Talna Oraşu Nou – FC Certeze, orele 09:00 / 11:00

    A: Bathory Ştefan

    A1: Bonţidean Daniel

    A2: Jennifer Damian

    Obs.: Turtureanu Ioan

    Turul Micula – *Dari Lipău 3-0 (*retras din campionat)

    Recolta Dorolţ – Crasna Moftinu Mic, amânat

    Energia Negreşti – ACS Voinţa Doba, amânat

    Voinţa Babţa stă


    Liga a IV-a, seria A

    ETAPA A 15-A

    7 aprilie, orele 10:00 / 12:00

     

    AS Livada – Dacia Medieşu Aurit

    A: Maramureş

    A1: Maramureş

    A2: Maramureş

    Obs.: Cseh Alexandru

    Someşul Odoreu – CS Someşul Oar

    A: Bogdan Tincu

    A1: Boroş Alex

    A2: Zsigrai Cătălin

    Obs.:  Iosif Vigu

     Unirea Păuleşti – Viitorul Viile Satu Mare

    A: Raţ Sebastian

    A1: Raţ Sebastian jr.

    A2: Ghencean Marius

    Obs.: Matei Claudiu

    Viitorul Vetiş – Victoria Apa

    A: Kovacs Szabolcs

    A1: Kopriva Zsolt

    A2: Sălăgean Norbert

    Obs.: Borz Ionel

    Speranța Halmeu – Atletic Craidorolț

    A: Chiorean Cristian

    A1: Bauer Iosif

    A2: Bauer Adalbert

    Obs.: Liviu Năstruţ

     

    Venus Dumbrava – AS CS Cetate  Ardud (Mădăras)

    A: Chiriloaia Ciprian

    A1: Estan Alex

    A2: Miclăuş Răzvan

    Obs.: Dumitraş Gheorghe

     Sportul Botiz – Voinţa Lazuri, teren Agriş

     A: Hariş Armin

    A1: Szabo Andrei

    A2: Orha Dan

    Obs.: Chioreanu Radu


    LIGA A IV-A  –  SERIA B

    ETAPA A 15-A

    7 aprilie, orele 10:00 / 12:00 (* o excepţie)

     

    Schwaben Kalmandi Cămin – Real Andrid

    A: Omuţ Marius

    A1: Corb Ioan

    A2: Gireadă Bogdan

    Obs.: Pataki Zoltan

    Unirea Pişcolt – Fortuna Căpleni

    A: Chiş Florin

    A1: Iuhasz Tibor

    A2: Ilieş Andrei

    Obs.: Rozs Zoltan

     Stăruinţa Berveni – Viitorul Lucaceni, orele 13:00 / 15:00

    A: Peter Alin

    A1: Ciceu Marian

    A2: Ardelan Vlad

    Obs.: Morar Nicolae

     AS Căpleni – Schamagosch Ciumeşti

    A: Peneghi Şerban

    A1: Dragoş Bogdan

    A2: Miron Ciprian

    Obs.: Papp Ioan

    Victoria Tiream – Recolta Sanislău

    A: Bogdan Răzvan

    A1: Mihali Bogdan

    A2: Man Cătălin

    Obs.: Halici Eugen

    AS Ghenci – Olimpia Domăneşti

    A: Rad Bogdan

    A1: Reday Arpad

    A2: Vass Mark

    Obs.: Kegyes Tibor

    Vulturii Santău 2013 – Frohlich Foieni

    A: Pop Lucian

    A1: Moisa Florin

    A2: Szakacs Zsolt

    Obs.: Petz Istvan


    Liga a V-a

    Etapa a 15-a

    7 aprilie, ora 12:00 (*o excepţie)

     

    ACS Turulung – Prietenia Crucişor

    A: Petruţ Sebastian

    A1: Batori Patrick

    A2: Szucs Nicolas

    Obs.: Stoica Viorel

     Olimpia Căuaş – Unirea Bercu

    A: Girati Cristian

    A1: Ciocoi Marian

    A2: Ienei Matei

    Obs.: Lizac Paul

    Platanul Marna – Codreana Homoroade

    A: Coman Marius

    A1: Sician Bogdan

    A2: Sician Gabriel

    Obs.: Rus Gavril

    AS CS Cetate Ardud II – Speranța Bogdand

    A: Pop Emanuel

    A1: Pop Paul

    A2: David Raul

    Obs.: Kegyes Adalbert

    Luceafărul Decebal – Ugocea Porumbeşti, teren Porumbeşti

    A: Simon Elek

    A1: Popescu Tudor

    A2: Borza Vlad

    Obs.: Dorca Marcel

    Kneho Urziceni – Egri Sasok Agriş

    A: Bărbuş Stejerel

    A1: Căliman Patrick

    A2: Bor Alberto

    Obs.: Iuhas Ioan

    Dacia Supur – Recolta Dorolț II, teren Dara, ora 15:00

    A: Mihai Marius

    A1: Sas Bogdan

    A2: Bencze Ovidiu

    Obs.: Kuki Carol

     Gloria Moftinu Mare – stă

     

     



    ULTIMELE ȘTIRI

    Latest Posts

    spot_img
    spot_img