More


    Se joacă în weekend, în judeţ! Delegări şi program!

    - Advertisement -

    Liga a IV-a, Elite

    ETAPA A 18-A

    Sâmbătă, 19 mai, 15:00 / 17:00

    Energia Negreşti – Recolta Dorolţ

    A: Bathory Ştefan

    A1: Pop Cristian

    A2: Mihai Marius

    Obs. : Andreica Marcel

    Duminică – 20 mai, 16:00 / 18:00

    FC Certeze  – Voinţa Babţa

    A: Hariş Armin

    A1: Juhasz Tibor

    A2: Ardelean Vlad

    Obs. :Niţă Gheorghe

    ACS Voinţa Doba – Crasna Moftinu Mic

    A: Şovre Octavian

    A1: Corb Alexandru

    A2: Popa Adina

    Obs. : Por Constantin

    CSM Victoria Carei – Turul Micula, amânat

    Ştiinţa Beltiug – *Dari Lipău 3-0 (*retrasă din competiţie după turul campionatului)

    Talna Oraşu Nou stă

     


    Liga a IV-a, seria A

    ETAPA A 21-A

    Sâmbătă, 19 mai, orele 16:00 / 18:00

    Sportul Botiz – CS Someşul Oar

    A: Pop Luci

    A1: Rad Bogdan

    A2: Toth Kristian

    Obs. : Halici Eugen

    Duminică – 20 mai, orele 16:00 / 18:00

    AS Livada – Unirea Păuleşti

    A: Tincu Bogdan

    A1: Boroş Alex

    A2:  Zsigrai Cătălin Marina

    Obs. : Kegyes Tibor

    AS CS Cetate  Ardud (Mădăras) – Viitorul Viile Satu Mare

    A: Mandi Attila

    A1: Orha Dan

    A2: Kovacs Attila

    Obs. : Năstruţ Liviu

     Speranța Halmeu – Dacia Medieşu Aurit

    A: Chiorean Cristi

    A1: Bauer Iosif

    A2:  Bauer Adalbert

    Obs. : Borz Ionel

    Voinţa Lazuri – Venus Dumbrava

    A: Pop Emanuel

    A1: Pop Cristian

    A2: Ghencean Marius

    Obs. : Dumitraş Gheorghe

    Viitorul Vetiş – Someşul Odoreu

    A: Bathory Ştefan

    A1:  BonţiDean Daniel

    A2: Miclăuş Răzvan

    Obs. : Vigu Iosif

     Atletic Craidorolț – Victoria Apa, amânat


    LIGA A IV-A  –  SERIA B

    ETAPA A 21-A

    Duminică – 20 mai, orele 16:00 / 18:00

    Schwaben Kalmandi Cămin – Stăruinţa Berveni

    A: Kovacs Szabolcs

    A1: Sălăgean Norbert

    A2: Moisa Florin

    Obs. : Matei Claudiu

    Olimpia Domăneşti – Viitorul Lucaceni

    A: Dragoş Bogdan

    A1: Kopriva Tamas

    A2: Miron Ciprian

    Obs. : Gherasim Alexandru

    Victoria Tiream – Real Andrid

    A: Peneghi Şerban

    A1: Kopriva Zsolt

    A2: Vass Mark

    Obs. : Torok Zoltan

    Frohlich Foieni – AS Ghenci

    A: Simon Elek

    A1: Popescu Tudor

    A2: Estan Alex

    Obs. : Turtureanu Ioan

    AS Căpleni – Unirea Pişcolt

    A: Pop Rareş

    A1: Pop Paul

    A2: Nagy Szabolcs

    Obs. : Iuhas Ioan

    Recolta Sanislău – Schamagosch Ciumeşti

    A: Omuţ Marius

    A1: Bh

    A2: Bh

    Obs. : Papp Ioan

    Vulturii Santău 2013 – Fortuna Căpleni, amânat


    Liga a V-a

    Etapa a 21-a

    Duminică – 20 mai, ora 18:00 

    Luceafărul Decebal – Olimpia Căuaş, *ora 14:00

    A: Chiorean George

    A1: Reday Arpad

    A2: Szakacs Zsolt

    Obs. : Maier Alexandru

    Prietenia Crucişor – Unirea Bercu

    A: Bărbuş Stejerel

    A1: Batori Patrick

    A2: Raţ Sebastian Jr.

    Obs. : Stoica Viorel

     Dacia Supur – ACS Turulung

    A: Raţ Sebastian

    A1: Petruţ Sebastian

    A2: Nagy Mate

    Obs. : Lizak Paul

    Platanul Marna – Gloria Moftinu Mare

    A: Roşu Florin

    A1: Schwartzkopf Zsolt

    A2: Marian Beniamin

    Obs. : Rus Gavril

    Recolta Dorolț II – Ugocea Porumbeşti

    A: Coman Marius

    A1: Ovidiu Şerban

    A2: Becse Ovidiu

    Obs. : Kegyes Adalbert

     

    Speranța Bogdand – Kneho Urziceni

    A: Chiş Florin

    A1: Ciceu Marian

    A2: Ilyes Andrei

    Obs. : Şuta Nicolae

    Codreana Homoroade – AS CS Cetate Ardud II, amânat

    Egri Sasok Agriş – STA



    ULTIMELE ȘTIRI

    Latest Posts

    spot_img
    spot_img