Perechile de la Loga Dance School au impresionat la Cupa Sătmarului



Loga Dance School a participat la Cupa Satmarului, concurs national organizat la Satu Mare la sfarsitul saptamanii trecute.

Scoala de dans a participat cu 19 perechi de dansatori in 21 de categorii, din care 24 au intrat in finala, concurand in clasele: Debutanti, Precompetitional, Hobby, E, D, Open Basic si Open.
In total au obtinut 24 de medalii ocupand 10 locuri pe podium si 14 locuri in finala.
Cele mai bune rezultate pe podium au fost obtinute de urmatoarele 10 perechi:
Varga Chris & Polak Hanna – Locul 1 in clasa E 12-13 ani
Cristian Luca & Pintea Jessica – Locul 1 la Debutanti Vals Lent 8-9 ani
Silaghi Fartan Luca & Mihai Lara – Locul 1 la Precompetitional 3 dansuri 8-9 ani
Kengye Adam & Illes Tamara – Locul 2 in clasa D 14-15 ani
Silaghi Fartan Luca & Mihai Lara – Locul 2 la Precompetitional 2 dansuri 8-9 ani
Hornyak Daniel & Nagy Julia – Locul 2 la Open Basic Standard 12-13 ani
Loga Lorant & Szilagyi Eszter – Locul 3 la Open Basic Standard 16-34 de ani
Toth Krisztian & Mihali Alexandra – Locul 3 in clasa D 12-13 ani
Smucz Cristian & Gheorghioi Anacarina – Locul 3 la Debutanti Vals Lent 4-7 ani
Smucz Cristian & Gheorghioi Anacarina – Locul 3 la Debutanti Cha Cha 4-7 ani

LOCURI ÎN FINALĂ pe locurile 4, 5, 6 și 7

Diousi Rafael & Tala Alexia – Locul 4 la Open Basic 16-34 de ani
Hornyak Daniel & Nagy Julia – Locul 4 in clasa D 12-13 ani
Hornyak Daniel & Nagy Julia – Locul 4 la Open Basic Latino 12-13 ani
Diousi Rafael & Tala Alexia – Locul 4 la Open Standard 16-18 ani
Becsi Balazs & Nagy Dorottya – Locul 4 la Debutanti Vals Lent 8-9 ani
Pater Andras & Medgyesi Hanna – Locul 4 la Debutanti Vals Lent 10-11 ani

Makara Daniel & Puscas Iulia – Locul 5 la Open Basic Latino 6-11 ani
Diousi Rafael & Tala Alexia – Locul 5 la Open Latino 16-18 ani
Varga Janis & Goras Mihaela – Locul 6 in clasa E 12-15 ani
Pater Andras & Medgyesi Hanna – Locul 6 la Debutanti Cha Cha 10-11 ani
Diousi Rafael & Tala Alexia – Locul 6 la Open Basic Standard 16-34 de ani
Makara Daniel & Puscas Iulia – Locul 6 la Open Basic Standard 6-11 ani
Varga Andrei & Pauliuc Rita – Locul 6 in clasa D 12-13 ani
Pop Mihai & Mekker Adrienn – Locul 7 la Debutanti Vals Lent 10-11 ani





ULTIMELE ȘTIRI

Latest Posts