Program si delegari weekend 26-27 mai!



Liga a IV-a, Elite

ETAPA A 19-A

Sâmbătă, 26 mai

Recolta Dorolţ – CSM Victoria Carei, 14:00 / 16:00

A: Pop Emanuel

A1: Pop Cristian

A2: Tăbăcaru Sergiu

Obs. : Pataki Zoltan

Energia Negreşti – Ştiinţa Beltiug, 11:00 – seniori / 13:00 – juniori

A: SJ

A1: SJ

A2: SJ

Obs. : Por Constantin

 

Duminică – 27 mai, 16:00 / 18:00

Voinţa Babţa – Crasna Moftinu Mic

A: Chiş Florin

A1: Juhasz Tibor

A2: Peter Alin

Obs. : Niţă Gheorghe

ACS Voinţa Doba – Talna Oraşu Nou

A: Peneghi Şerban

A1: Kopriva Zsolt

A2: Kopriva Tamas

Obs. : Kegyes Tibor

*Dari Lipău – FC Certeze 0-3  (*retrasă din competiţie după turul campionatului)

Turul Micula stă

 


Liga a IV-a, seria A

ETAPA A 22-A

Sâmbătă, 26 mai

Unirea Păuleşti – Viitorul Vetiş, 15:00 / 17:00

A: Bathory Ştefan

A1: Man Cătălin

A2: Kovacs Attila

Obs. : Pintea Mircea

Dacia Medieşu Aurit – Atletic Craidorolț, 16:00 / 18:00

A: Bogdan Răzvan

A1: Orha Dan

A2: Szucs Nicolas

Obs. : Rus Gavril

CS Someşul Oar – Voinţa Lazuri, 16:00 / 18:00

A: Chiriloaia Ciprian

A1: Bărbuş Stejerel

A2: Popescu Tudor

Obs. : Dumitraş Gheorghe

 

Duminică – 27 mai, orele 16:00 / 18:00

Victoria Apa  – Sportul Botiz

A: Simon Elek

A1: Popescu Tudor

A2: Szabo Andrei

Obs. : Turtureanu Ioan

Venus Dumbrava – Speranța Halmeu

A: Mihai Marius

A1: Miclăuş Răzvan

A2: Estan Alex

Obs. : Iuhas Ioan

 AS Livada – Viitorul Viile Satu Mare (teren Agriş)

A: Pop Lucian

A1: Miron Ciprian

A2: Dragoş Bogdan

Obs. : Năstruţ Liviu

Someşul Odoreu – AS CS Cetate  Ardud (Mădăras), amânat


LIGA A IV-A  –  SERIA B

ETAPA A 22-A

Sâmbătă, 26 mai

Fortuna Căpleni – Frohlich Foieni, seniori 14:00 / juniori 16:00

A: Simon Elek

A1: Ghencian Marius

A2: Ciocoi Marian

Obs. : Halici Eugen

Schamagosch Ciumeşti – Vulturii Santău 2013, 16:00 / 18:00

A: Dragoş Bogdan

A1: Ardelean Vlad

A2: Roşu Cătălin

Obs. : Torok Zoltan

 

Duminică – 27 mai, orele 16:00 / 18:00

Real Andrid – Recolta Sanislău

A: Kovacs Szabolcs

A1: Jennifer D. Damian

A2: Zsigrai Cătălin Marina

Obs. : Pataki Zoltan

Stăruinţa Berveni – AS Căpleni

A: Mandi Attila

A1: Man Cătălin

A2: Căliman Patrick

Obs. : Gherasim Alexandru

Unirea Pişcolt – Olimpia Domăneşti

A: Hariş Armin

A1: Bumbuc Marius

A2: Bor Alberto

Obs. : Borz Ionel

Schwaben Kalmandi Cămin – Viitorul Lucaceni

A: Bathory Ştefan

A1: Bonţidean Daniel

A2: Nagy Szabolcs

Obs. : Cseh Şandor

 AS Ghenci – Victoria Tiream, amânat

 


Liga a V-a

Etapa a 22-a

Sâmbătă, 26 mai, ora 18:30

Egri Sasok Agriş – ACS Turulung

A: MM

A1: MM

A2: MM

Obs. : Lizak Paul

 

Duminică – 27 mai, ora 18:00

Gloria Moftinu Mare – Luceafărul Decebal, ora 14:00

A: Merkly Csaba

A1: Sas Bogdan

A2: Hepcal Andrei

Obs. : Chioreanu Radu

 Kneho Urziceni – Codreana Homoroade

A: Chiorean George

A1: Szakacs Zsolt

A2: Marian Benjamin

Obs. : Maier Alexandru

Recolta Dorolț II – Platanul Marna

A: Coman Marius

A1: Pop Paul

A2: Şerban Ovidiu

Obs. : Stoica Viorel

AS CS Cetate Ardud II – Dacia Supur

A: Chiorean Cristian

A1: Bauer Iosif

A2: Bauer Adalbert

Obs. : Dorca Marcel

Ugocea Porumbeşti – Prietenia Crucişor

A: Petruţ Sebastian

A1: Cherecheş Vasile

A2: Sician Gabriel

Obs. : Şuta Nicolae

 Olimpia Căuaş – Speranța Bogdand

A: Rad Bogdan

A1: Sălăgean Norbert

A2: Moisa Florin

Obs. : Papp Ioan

Unirea Bercu – STA





ULTIMELE ȘTIRI

Latest Posts