More


    Se joacă în weekend! Program & Delegări!

    =

     

    Liga a IV-a Elite

    ETAPA A 17-A

    Sâmbătă – 12 mai

    Ştiinţa Beltiug  – Voinţa Babţa, 11:00 – seniori / 13:00 – juniori

    A: Şovre Octavian

    A1: Lakatos Rareş

    A2: Popa Adina

    Obs.: Năstruţ Liviu

    Recolta Dorolţ – ACS Voinţa Doba, 16:00 / 18:00

    A: Tincu Bogdan

    A1: Pop Emanuel

    A2: Lukacs Levente

    Obs.: Halici Eugen

     

    Duminică – 13 mai

    FC Certeze – CSM Victoria Carei, 14:00 / 16:00

    A: Bathory Ştefan

    A1: Bonţidean Daniel

    A2: Jennifer D. Damian

    Obs.: Pataki Zoltan

    Turul Micula – Energia Negreşti, 16:00 / 18:00

    A: Peneghi Şerban

    A1: Sălăgean Norbert

    A2: Moisa Florin

    Obs. : Cseh Şandor

    Crasna Moftinu Mic – Talna Oraşu Nou, 16:00 / 18:00

    A: Vidican Rareş

    A1: Corb Ioan Alexandru

    A2: Pascu Radu

    Obs.: Por Constantin

     

    Dari Lipău stă (retrasă din competiţie după turul campionatului)


    Liga a IV-a, seria A

    ETAPA A 20-A

     

    Vineri – 11 mai, orele 16:00 / 18:00

    Viitorul Vetiş – Dacia Medieşu Aurit

    A: Chiriloaia Ciprian

    A1: Mihai Marius

    A2: Popescu Tudor

    Obs.: Borz Ionel

     

    Sâmbătă – 12 mai, orele 16:00 / 18:00

    Unirea Păuleşti – Sportul Botiz

    A: Bathory Ştefan

    A1: Nagy Szabolcs

    A2: Pop Cristian

    Obs.: Turtureanu Ioan

    Someşul Odoreu – Venus Dumbrava

    A: Peter Alin

    A1: Juhasz Tibor

    A2: Ilieş Andrei

    Obs.: Chiorean Radu

     

    Duminică – 13 mai, orele 16:00 / 18:00

    AS CS Cetate  Ardud (Mădăras) – Speranța Halmeu

    A: Chiorean Cristian

    A1: Orha Dan

    A2: Pop Cristian

    Obs.: Dumitraş Gheorghe

    Victoria Apa – AS Livada

    A: Simon Elek

    A1: Zsigrai Cătălin Marina

    A2: Boroş Alex

    Obs.: Iuhas Ioan

    Atletic Craidorolț – Voinţa Lazuri

    A: Pop Lucian

    A1: Reday Arpad

    A2: Miron Ciprian

    Obs.: Rozs Zoltan

    Viitorul Viile Satu Mare – CS Someşul Oar

    A: Chiş Florin

    A1: Ardelean Vlad

    A2: Borza Vlad

    Obs.: Niţă Gheorghe

      


    Liga a IV-a, seria B

    ETAPA A 20-A

    Sâmbătă – 12 mai, orele 15:00 / 17:00

    Stăruinţa Berveni – Vulturii Santău 2013

    A: Raț Sebastian

    A1: Estan Alex

    A2: Coman Marius

    Obs.: Rus Gavril

    Duminică – 13 mai, orele 16:00 / 18:00

    Olimpia Domăneşti – Victoria Tiream

    A: Rad Bogdan

    A1: Schwartzkopf Zsolt

    A2: Vass Mark

    Obs.: Şuta Nicolae

    AS Căpleni – Real Andrid

    A: Bogdan Răzvan

    A1: Nagy Szabolcs

    A2: Miclăuş Răzvan

    Obs.: Vigu Iosif

    Schamagosch Ciumeşti – Schwaben Kalmandi Cămin

    A: Kovacs Szabolcs

    A1: Kopriva Zsolt

    A2: Kopriva Tamas

    Obs.: Torok Zoltan

    Recolta Sanislău – Frohlich Foieni

    A: Hariş Armin

    A1: Bauer Iosif

    A2: Bauer Adalbert

    Obs.: Kegyes Tibor

    Unirea Pişcolt – AS Ghenci

    A: Chiorean George

    A1: Roşu Florin

    A2: Szakacs Zsolt

    Obs.: Morar Nicolae

    Viitorul Lucăceni – Fortuna Căpleni

    A: Raţ Sebastian

    A1: Merkly Csaba

    A2: Peter Alin

    Obs.: Gherasim Alexandru

     


    Liga a V-a

    Etapa a 20-a

    Sâmbătă – 12 mai, ora 14:00

    Olimpia Căuaş  – Codreana Homoroade

    A: Pop Rareş

    A1: Sician Gabriel

    A2: Zsigrai Cătălin Marina

    Obs.: Matei Claudiu

     

    Duminică – 13 mai, ora 18:00

    AS CS Cetate Ardud II – Platanul Marna

    A: Mandi Attila

    A1: Pop Paul

    A2: Szucs Nikolas

    Obs.: Pintea Mircea

    Gloria Moftinu Mare – Unirea Bercu

    A: Bărbuş Stejerel

    A1: Şerban Ovidiu

    A2: Ovidiu Becse

    Obs.: Dorca Marcel

    Dacia Supur – Luceafărul Decebal, (teren Decebal)

    A: Petruţ Sebastian

    A1: Bumbuc Marius

    A2: Nagy Mate

    Obs.: Stoica Viorel

    ACS Turulung – Recolta Dorolț II, (teren Dara)

    A: Cherecheş Vasile

    A1: Szabo Andrei

    A2: Batori Patrick

    Obs.: Lizak Paul

     

    Egri Sasok Agriş –  Prietenia Crucişor, amânat

    Ugocea Porumbeşti – Speranța Bogdand, amânat

     Kneho Urziceni – stă



    ULTIMELE ȘTIRI

    Latest Posts

    spot_img
    spot_img