Se joacă în weekend! Program & Delegări!



 

Liga a IV-a Elite

ETAPA A 17-A

Sâmbătă – 12 mai

Ştiinţa Beltiug  – Voinţa Babţa, 11:00 – seniori / 13:00 – juniori

A: Şovre Octavian

A1: Lakatos Rareş

A2: Popa Adina

Obs.: Năstruţ Liviu

Recolta Dorolţ – ACS Voinţa Doba, 16:00 / 18:00

A: Tincu Bogdan

A1: Pop Emanuel

A2: Lukacs Levente

Obs.: Halici Eugen

 

Duminică – 13 mai

FC Certeze – CSM Victoria Carei, 14:00 / 16:00

A: Bathory Ştefan

A1: Bonţidean Daniel

A2: Jennifer D. Damian

Obs.: Pataki Zoltan

Turul Micula – Energia Negreşti, 16:00 / 18:00

A: Peneghi Şerban

A1: Sălăgean Norbert

A2: Moisa Florin

Obs. : Cseh Şandor

Crasna Moftinu Mic – Talna Oraşu Nou, 16:00 / 18:00

A: Vidican Rareş

A1: Corb Ioan Alexandru

A2: Pascu Radu

Obs.: Por Constantin

 

Dari Lipău stă (retrasă din competiţie după turul campionatului)


Liga a IV-a, seria A

ETAPA A 20-A

 

Vineri – 11 mai, orele 16:00 / 18:00

Viitorul Vetiş – Dacia Medieşu Aurit

A: Chiriloaia Ciprian

A1: Mihai Marius

A2: Popescu Tudor

Obs.: Borz Ionel

 

Sâmbătă – 12 mai, orele 16:00 / 18:00

Unirea Păuleşti – Sportul Botiz

A: Bathory Ştefan

A1: Nagy Szabolcs

A2: Pop Cristian

Obs.: Turtureanu Ioan

Someşul Odoreu – Venus Dumbrava

A: Peter Alin

A1: Juhasz Tibor

A2: Ilieş Andrei

Obs.: Chiorean Radu

 

Duminică – 13 mai, orele 16:00 / 18:00

AS CS Cetate  Ardud (Mădăras) – Speranța Halmeu

A: Chiorean Cristian

A1: Orha Dan

A2: Pop Cristian

Obs.: Dumitraş Gheorghe

Victoria Apa – AS Livada

A: Simon Elek

A1: Zsigrai Cătălin Marina

A2: Boroş Alex

Obs.: Iuhas Ioan

Atletic Craidorolț – Voinţa Lazuri

A: Pop Lucian

A1: Reday Arpad

A2: Miron Ciprian

Obs.: Rozs Zoltan

Viitorul Viile Satu Mare – CS Someşul Oar

A: Chiş Florin

A1: Ardelean Vlad

A2: Borza Vlad

Obs.: Niţă Gheorghe

  


Liga a IV-a, seria B

ETAPA A 20-A

Sâmbătă – 12 mai, orele 15:00 / 17:00

Stăruinţa Berveni – Vulturii Santău 2013

A: Raț Sebastian

A1: Estan Alex

A2: Coman Marius

Obs.: Rus Gavril

Duminică – 13 mai, orele 16:00 / 18:00

Olimpia Domăneşti – Victoria Tiream

A: Rad Bogdan

A1: Schwartzkopf Zsolt

A2: Vass Mark

Obs.: Şuta Nicolae

AS Căpleni – Real Andrid

A: Bogdan Răzvan

A1: Nagy Szabolcs

A2: Miclăuş Răzvan

Obs.: Vigu Iosif

Schamagosch Ciumeşti – Schwaben Kalmandi Cămin

A: Kovacs Szabolcs

A1: Kopriva Zsolt

A2: Kopriva Tamas

Obs.: Torok Zoltan

Recolta Sanislău – Frohlich Foieni

A: Hariş Armin

A1: Bauer Iosif

A2: Bauer Adalbert

Obs.: Kegyes Tibor

Unirea Pişcolt – AS Ghenci

A: Chiorean George

A1: Roşu Florin

A2: Szakacs Zsolt

Obs.: Morar Nicolae

Viitorul Lucăceni – Fortuna Căpleni

A: Raţ Sebastian

A1: Merkly Csaba

A2: Peter Alin

Obs.: Gherasim Alexandru

 


Liga a V-a

Etapa a 20-a

Sâmbătă – 12 mai, ora 14:00

Olimpia Căuaş  – Codreana Homoroade

A: Pop Rareş

A1: Sician Gabriel

A2: Zsigrai Cătălin Marina

Obs.: Matei Claudiu

 

Duminică – 13 mai, ora 18:00

AS CS Cetate Ardud II – Platanul Marna

A: Mandi Attila

A1: Pop Paul

A2: Szucs Nikolas

Obs.: Pintea Mircea

Gloria Moftinu Mare – Unirea Bercu

A: Bărbuş Stejerel

A1: Şerban Ovidiu

A2: Ovidiu Becse

Obs.: Dorca Marcel

Dacia Supur – Luceafărul Decebal, (teren Decebal)

A: Petruţ Sebastian

A1: Bumbuc Marius

A2: Nagy Mate

Obs.: Stoica Viorel

ACS Turulung – Recolta Dorolț II, (teren Dara)

A: Cherecheş Vasile

A1: Szabo Andrei

A2: Batori Patrick

Obs.: Lizak Paul

 

Egri Sasok Agriş –  Prietenia Crucişor, amânat

Ugocea Porumbeşti – Speranța Bogdand, amânat

 Kneho Urziceni – stă





ULTIMELE ȘTIRI

Latest Posts