More


    Se joacă în weekend! Program & Delegări!

    =

    Liga a IV-a, Elite

    ETAPA A 16-A

    Duminică, 6 mai, orele 16:00 / 18:00 (*3 exceptii)

    ACS Voinţa Doba – CSM Victoria Carei, sâmbătă, 13:00 / 15:00

    A: Şovre Octavian

    A1: Danşa Ciprian

    A2: Pascu Radu

    Obs.: Pataki Zoltan

    Al 4-lea oficial: Jennifer D. Damian

    FC Certeze – Ştiinţa Beltiug, sâmbătă, 16:00 / 18:00

    A: Hariş Armin

    A1: Orha Dan

    A2: Nagy Szabolcs

    Obs.: Matei Claudiu

    Voinţa Babţa – Recolta Dorolţ

    A: Chiş Florin

    A1: Iuhasz Tibor

    A2: Ilieş Andrei

    Obs.: Niţă Gheorghe

    Talna Oraşu Nou – Turul Micula

    A: Bathory Ştefan

    A1: Lukacs Levente

    A2: Bonţidean Daniel Tamas

    Obs.: Cseh Sandor

    Restanţă contând pentru etapa a 13-a:

    Crasna Moftinu Mic – Energia Negresti, sâmbătă 16:00 / 18:00

    A: Mazilu Ovidiu

    A1: Neichi Sergiu

    A2: Şovre Octavian

    Obs.: Danşa Ciprian

    Energia Negreşti – *Dari Lipău 3-0 (*retrasă din competiţie după turul campionatului)

    Crasna Moftinu Mic stă


    Liga a IV-a, seria A

    ETAPA A 19-A

    Duminică, 6 mai, orele 16:00 / 18:00 (*o exceptie)

    Dacia Medieşu Aurit – Unirea Păuleşti

    A: Bogdan Răzvan

    A1: Pop Paul

    A2: Sician Gabriel

    Obs.: Halici Eugen

     CS Someşul Oar – AS CS Cetate  Ardud (Mădăras), sâmbătă, 16:00 / 18:00

    A: Peter Alin

    A1: Ardelean Vlad

    A2: Borza Vlad

    Obs.: Morar Nicolae

     Voinţa Lazuri – Victoria Apa

    A: Simon Elek

    A1: Nagy Szabolcs

    A2: Boroş Alex

    Obs.: Iuhas Ioan

     Sportul Botiz – Someşul Odoreu

    A: Chiorean George

    A1: Schwarzkopf Zsolt

    A2: Kopriva Tamas

    Obs.: Ziman Cornel

     Viitorul Viile Satu Mare – Atletic Craidorolț

    A: Pop Lucian

    A1: Miron Ciprian

    A2: Roşu Florin

    Obs.: Vigu Iosif

     Speranța Halmeu – Viitorul Vetiş

    A: Petruţ Sebastian

    A1: Popescu Tudor

    A2: Szabo Andrei

    Obs.: Turtureanu Ioan

      Venus Dumbrava – AS Livada, amânat

     


     LIGA A IV-A  –  SERIA B

    ETAPA A 19-A

    Duminică, 6 mai, orele 16:00 / 18:00 (*două exceptii)

     Real Andrid – Stăruinţa Berveni

    A: Rad Bogdan

    A1: Szakacs Zsolt

    A2: Reday Arpad

    Obs.: Rozs Zoltan

     AS Ghenci – Schwaben Kalmandi Cămin

    A: Chiorean Cristian

    A1: Miclăuş Răzvan

    A2: Sulyok Adrian

    Obs.: Gherasim Alexandru

     Fortuna Căpleni – Olimpia Domăneşti, duminică, orele 15:00 / 17:00

    A: Chiriloaia  Ciprian

    A1: Ciocoi Marian

    A2: Sician Mihai

    Obs.: Borz Ionel

     Frohlich Foieni – Schamagosch Ciumeşti

    A: Omuţ Marius

    A1: Şovre Octavian

    A2: Kopriva Zsolt

    Obs.: Kegyes Tibor

     Vulturii Santău 2013 – Unirea Pişcolt, duminică, 16:00/18:00

    A: Peter Alin

    A1: Raţ Sebi jr.

    A2: Peter Alin jr.

    Obs.: Dumitraş Gheorghe

    Viitorul Lucaceni – Recolta Sanislău

    A: Pop Emanuel

    A1: Bauer Iosif

    A2: Bauer Adalbert

    Obs.: Năstruţ Liviu

    Victoria Tiream – AS Căpleni

    A: Peneghi Şerban

    A1: Sălăgean Norbert

    A2: Dragoş Bogdan

    Obs.: Torok Zoltan

     


    Liga a V-a

    Etapa a 19-a

    Duminică, 6 mai, ora 18:00  (*doua exceptii)

    Speranța Bogdand – Luceafărul Decebal, teren Decebal

    A: Bărbuş Stejerel

    A1: Estan Alex

    A2: Nagy Mate

    Obs.: Stoica Viorel

     Ugocea Porumbeşti – Codreana Homoroade

    A: Hariş Armin

    A1: Cherecheş Vasile

    A2: Bor Alberto

    Obs.: Pintea Mircea

     Recolta Dorolț II – AS CS Cetate Ardud II

    A: Tincu Bogdan

    A1: Ovidiu Becse

    A2: Şerban Ovidiu

    Obs.: Şuta Nicolae

     Egri Sasok Agriş – Gloria Moftinu Mare, sâmbătă, 18:00

    A: MM

    A1: MM

    A2: MM

    Obs.: Lizak Paul

    Unirea Bercu – Dacia Supur

    A: Kovacs Attila

    A1: Jennifer D. Damian

    A2: Szucs Nikolas

    Obs.: Rus Gavril

    Prietenia Crucişor – Platanul Marna

    A: Merkly Csaba

    A1: Batori Patrik

    A2: Bumbuc Marius

    Obs.: Kegyes Adalbert

    Kneho Urziceni – ACS Turulung, sâmbătă, 18:00

    A: Pop Rareş

    A1: David Raul

    A2: Pop Emanuel

    Obs.: Maier Alexandru

     Olimpia Căuaş – stă

     


    Campionat Juniori “C”

    Primavera SM – LPS Satu Mare, sâmbătă, ora 18:00, teren Paulesti

    A: Vidican Rares George

    A1: Corb Ioan Alexandru

    A2: Gireada Bogdan

    Obs. : Szilagyi Ştefan



    ULTIMELE ȘTIRI

    Latest Posts

    spot_img
    spot_img