Ne arbitrează în weekend! #delegări



Liga a IV-a, Elite

ETAPA A 22-A

 

Duminică – 17 iunie, 16:00 / 18:00:

Turul Micula – Ştiinţa Beltiug

A: SJ

A1: SJ

A2: SJ

Obs.: Dumitraş Gheorghe

Voinţa Babţa –  ACS Voinţa Doba

A: Chiş Florin

A1: Iuhasz Tibor

A2: Peter Alin

Obs.: Niţă Gheorghe

 Talna Oraşu Nou – CSM Victoria Carei, amânat

 

*Dari Lipău – Crasna Moftinu Mic 0-3  (*retrasă din competiţie după turul campionatului)

Recolta Dorolţ stă

 


Liga a IV-a, seria A

ETAPA A 25-A

 

Sâmbătă, 16 iunie, ora 18:00:

Unirea Păuleşti – Voinţa Lazuri

A: Simon Elek

A1: Bonţidean Daniel

A2: Popescu Tudor

Obs.: Pataki Zoltan

 

Duminică – 17 iunie, orele 16:00 / 18:00:

Speranța Halmeu – Someşul Odoreu

A: Bărbuş Stejerel

A1: Szucs Nikolas

A2: Szabo Andrei

Obs.: Turtureanu Ioan

Atletic Craidorolț – CS Someşul Oar

A: Pop Lucian

A1: Moisa Florin

A2: Roşu Florin

Obs.: Năstruţ Liviu

Victoria Apa – Venus Dumbrava

A: Peneghi Şerban

A1: Kopriva Zsolt

A2: Kopriva Tamas

Obs.: Matei Claudiu

AS Livada – Sportul Botiz, teren Botiz

A: MM

A1: MM

A2: MM

Obs.: Halici Eugen

Dacia Medieşu Aurit – AS CS Cetate  Ardud (Mădăras)

A: Raţ Sebastian

A1: Raţ Jr.

A2: Orha Dan

Obs.: Pintea Mircea

 Viitorul Vetiş – Viitorul Viile Satu Mare

A: Simon Elek

A1: Boroş Alex

A2: Jennifer D. Damian

Obs.:  Borz Ionel

  


LIGA A IV-A  –  SERIA B

ETAPA A 25-A

 

Sâmbătă, 16 iunie, orele 16:00 / 18:00:

Stăruinţa Berveni – Frohlich Foieni

A: Bogdan Răzvan

A1: Tăbăcaru Sergiu

A2: Miclăuş Răzvan

Obs.: Vigu Iosif

 

Duminică – 17 iunie, orele 16:00 / 18:00:

Victoria Tiream – Unirea Pişcolt

A: Kovacs Szabolcs

A1: Sălăgean Norbert

A2: Miron Ciprian

Obs.: Torok Zoltan

Recolta Sanislău – Fortuna Căpleni

A: Chiorean Cristi

A1: Bauer Iosif

A2: Bauer Adalbert

Obs.: Cseh Sandor

Schamagosch Ciumeşti – AS Ghenci

A: Bathory Ştefan

A1: Bonţidean Daniel

A2: Ardelean Vlad

Obs.:  Neichi Ioan

Schwaben Kalmandi Cămin – Vulturii Santău 2013

A: Dragoş Bogdan

A1: Chiorean George

A2: Vass Mark

Obs.: Kegyes Tibor

Real Andrid – Olimpia Domăneşti

A: SJ

A1: SJ

A2: SJ

Obs.: Morar Nicolae

AS Căpleni – Viitorul Lucăceni

A: Pop Emanuel

A1: Nagy Szabolcs

A2: Zsigrai Cătălin Marina

Obs.: Gherasim Alexandru

 


Liga a V-a

Etapa a 25-a

 

Sâmbătă, 16 iunie, ora 17:00:

Egri Sasok Agriş – Dacia Supur

A: Mandy Attila

A1: Sician Mihai

A2: Sician Gabriel

Obs.: Iuhas Ioan

 

Duminică – 17 iunie,

ora 15:00:

AS CS Cetate Ardud II – Luceafărul Decebal, teren Decebal

A: Ciocoi Marian

A1: Nagy Mate

A2: Popescu Tudor

Obs.: Chioreanu Radu

ora 17:00:

Gloria Moftinu Mare – Codreana Homoroade

A: Kovacs Attila

A1: Bumbuc Marius

A2: Batori Patrick

Obs.: Stoica Viorel

ora 18:00:

Unirea Bercu – Ugocea Porumbeşti

A: Petruţ Sebastian

A1: Becse Ovidiu

A2: Şerban Ovidiu

Obs.: Şuta Nicolae

Kneho Urziceni – Recolta Dorolț II

A: Sulyok Adrian

A1: Ghencean Marius

A2: Alberto Bor

Obs.: Lizak Paul

Olimpia Căuaş – ACS Turulung

A: Rad Bogdan

A1: Reday Arpad

A2: Szakacs Zsolt

Obs.: Papp Ioan

Prietenia Crucişor – Speranța Bogdand

A: Ciocoi Marian

A1: Pop Paul

A2: Borza Vlad

Obs.: Dorca Marcel

 

Platanul Marna – STA

 





ULTIMELE ȘTIRI

Latest Posts