Ne arbitrează în weekend! #Delegări



Liga a IV-a, seria A

ETAPA A 26-A

 

Sâmbătă, 23 iunie,

orele 15:00 / 17:00:

AS CS Cetate  Ardud (Mădăras) – Atletic Craidorolț

A: Bathory Ştefan

A1: Ciocoi Marian

A2: Pop Cristian

Obs. : Dumitraş Gheorghe

 

orele 16:00 / 18:00:

Sportul Botiz – Speranța Halmeu

A: Bărbuş Stejerel

A1: Popescu Tudor

A2: Zsigrai Cătălin Marina

Obs. : Turtureanu Ioan

Voinţa Lazuri – Dacia Medieşu Aurit

A: Pop Lucian

A1: Rad Bogdan

A2: Chiorean George

Obs. : Halici Eugen

 

Duminică – 24 iunie, orele 16:00 / 18:00:

Venus Dumbrava – Viitorul Vetiş

A: Pop Emanuel

A1: Tăbăcaru Sergiu

A2: Lukacs Levente

Obs. : Năstruţ Liviu

Viitorul Viile Satu Mare – Victoria Apa

A: Simon Elek

A1: Boroş Alex

A2: Estan Alex

Obs. : Cseh Sandor

Someşul Odoreu – AS Livada

A: Mandi Attila

A1: Sician Gabriel

A2: Jennifer D. Damian

Obs. : Matei Claudiu

CS Someşul Oar – Unirea Păuleşti, amânat


LIGA A IV-A  –  SERIA B

ETAPA A 26-A

 

Frohlich Foieni – Real Andrid  1-2 (juniori – 3-0) (s-a jucat la 21 iunie)

 

Sâmbătă, 23 iunie, orele: 15:00 – seniorii / 17:00 – juniorii

Olimpia Domăneşti – Recolta Sanislău

A: Chiorean Cristi

A1: Bauer Iosif

A2: Bauer Adalbert

Obs. : Gherasim Alexandru

Duminică – 24 iunie, orele 16:00 / 18:00

AS Ghenci – AS Căpleni

A: Kovacs Szabolcs

A1: Toth Kristian

A2: Sălăgean Norbert

Obs. : Torok Zoltan

Viitorul Lucaceni – Schamagosch Ciumeşti

A: Peneghi Şerban

A1: Kopriva Tamas

A2: Miron Ciprian

Obs. : Niţă Gheorghe

Unirea Pişcolt – Schwaben Kalmandi Cămin

A: Dragoş Bogdan

A1: Kopriva Zsolt

A2: Moisa Florin

Obs. : Rus Gavril

Vulturii Santău 2013 – Victoria Tiream

A: Chiş Florin

A1: Iuhas Tibor

A2: Ciceu Marian

Obs. : Morar Nicolae

Fortuna Căpleni – Stăruinţa Berveni

A: Bogdan Răzvan

A1: Orha Dan

A2: Mihaly Bogdan

Obs. : Vigu Iosif


Liga a V-a

Etapa a 26-a

 

Vineri, 22 iunie, ora 18:00

Platanul Marna – Kneho Urziceni

A: Petruţ Sebastian

A1: Mihai Marius

A2: Bumbuc Marius

Obs. : Iuhas Ioan

 

Sâmbătă, 21 iunie, ora 18:00

Speranța Bogdand – Unirea Bercu

A: Peter Alin

A1: Borza Vlad

A2: Ardelean Vlad

Obs. : Morar Nicolae

 

Duminică – 24 iunie,

ora 11:00:

Codreana Homoroade –  Prietenia Crucişor

A: Bărbuş Stejerel

A1: Miclăuş Răzvan

A2: Pop Paul

Obs. : Neichi Ioan

 

ora 17:00:

Ugocea Porumbeşti – Egri Sasok Agriş

A: Bathory Ştefan

A1: Sullyok Adrian

A2: Raţ Jr.

Obs. : Kegyes Tibor

AS CS Cetate Ardud II – Olimpia Căuaş

A: Pop Lucian

A1: Szakacs Zsolt

A2: Botos Roland

Obs. : Şuta Nicolae

 

ora 18:00:

Dacia Supur – Gloria Moftinu Mare, teren Moftinu Mare

A: Chiorean George

A1: Roşu Florin

A2: Reday Arpad

Obs. : Dorca Marcel

 

Luceafărul Decebal – ACS Turulung 6-1 (jucat în devans)

Recolta Dorolț II – stă

 





ULTIMELE ȘTIRI

Latest Posts