More


    Se joacă în “judeţ”! #delegări

    - Advertisement -

    Liga a V-a

    Etapa a 27-a

     

    mbătă, 30 iunie, ora 18:00

    Egri Sasok Agriş – Unirea Bercu

    A: MM

    A1: MM

    A2: MM

    Obs. : Gherasim Alexandru

    Duminică, 1 iulie,

    ora 16:30:

    Prietenia Crucişor – Gloria Moftinu Mare

    A: Bogdan Răzvan

    A1: Bathory Ştefan

    A2: Mihaly Bogdan

    Obs. : Halici Eugen

    ora 18:00:

    Olimpia Căuaş – Dacia Supur

    A: Chiş Florin

    A1: Iuhas Tibor

    A2: Peter Alin

    Obs. : Morar Nicolae

    ACS Turulung – Codreana Homoroade

    A: Simon Elek

    A1: Lukacs Levente

    A2: Pop Paul

    Obs. : Iuhas Ioan

    Recolta Dorolț II – Speranța Bogdand

    A: Pop Rareş

    A1: Cherecheş Vasile

    A2: Bor Alberto

    Obs. : Dumitraş Gheorghe

    AS CS Cetate Ardud II – STA

    Miercuri, 4 iulieora 18:30:

    Kneho Urziceni – Ugocea Porumbeşti

    A: Rad Bogdan

    A1: Miron Ciprian

    A2: Reday Arpad

    Obs. : Niţă Gheorghe

     

    Restanţe:

     

    Liga a IV-a, Seria A

    Duminică, 1 iulie, ora 18:00

    Etapa 9

    Someşul Odoreu – AS CS Cetate  Ardud (Mădăras)

    A: Mandi Attila

    A1: Bonţidean Daniel

    A2: Petruţ Sebastian

    Obs. : Rus Gavril

    Etapa 26

    CS Someşul Oar – Unirea Păuleşti

    A: Peneghi Şerban

    A1: Dragoş Bogdan

    A2: Pop Lucian

    Obs. : Pataki Zoltan

     

    Liga a IV-a, Seria B

    Sâmbătă, 30 iunie, ora 18:00

    Etapa 12

    Vulturii Santău – Schwaben Kalmandi Cămin,

    A: Simon Elek

    A1: Popescu Tudor

    A2: Zsigrai Cătălin Marina

    Obs. : Turtureanu Ioan

     

    Duminică, 1 iulie, ora 18:00

    Etapa 22

    AS Ghenci – Victoria Tiream

    A: Bărbul Stejerel

    A1: Neichi Sergiu

    A2: Pop Emanuel

    Obs. : Kegyes Tibor

    Etapa 7

    Real Andrid – AS Căpleni

    A: Kovacs Szabolcs

    A1: Sălăgean Norbert

    A2: Moisa Florin

    Obs. : Torok Zoltan



    ULTIMELE ȘTIRI

    Latest Posts

    spot_img
    spot_img