Se joacă în weekend! Delegări!



Liga a IV-a, Elite

ETAPA A 21-A

 

Sâmbătă – 9 iunie, 16:00 / 18:00:

Energia Negreşti – Voinţa Babţa

A: Bathory Ştefan

A1: Pop Emanuel

A2: Nagy Szabolcs

Obs.: Cseh Sandor

ACS Voinţa Doba – FC Certeze

A: Pop Lucian

A1: Chiorean George

A2: Moisa Florin

Obs.: Morar Nicolae

 

Duminică – 10 iunie, 16:00 / 18:00:

Crasna Moftinu Mic – Turul Micula

A: CJ

A1: CJ

A2: CJ

Obs.: CJ

 

Ştiinţa Beltiug – Talna Oraşu Nou, amânat

Recolta Dorolţ – *Dari Lipău 3-0  (*retrasă din competiţie după turul campionatului)

CSM Victoria Carei stă

 

Liga a IV-a, seria A

ETAPA A 24-A

 

Sâmbătă – 9 iunie, orele 16:00 / 18:00:

CS Someşul Oar – Speranța Halmeu

A: Kovacs Szabolcs

A1: Zsigrai Cătălin Marina

A2: Neichi Sergiu

Obs.: Kalmar Iosif

Sportul Botiz – Atletic Craidorolț

A: Chiş Florin

A1: Ciceu Marian

A2: Ardelean Vlad

Obs.: Rus Gavril

 

Duminică – 10 iunie, orele 16:00 / 18:00:

AS Livada – Viitorul Vetiş, *teren Oraşu Nou

A: Bogdan Răzvan

A1: Bauer Iosif

A2: Bauer Adalbert

Obs.: Vigu Iosif

 Voinţa Lazuri – AS CS Cetate  Ardud (Mădăras)

A: Chiorean Cristian

A1: Tăbăcaru Sergiu

A2: Zsigrai Cătălin Marina

Obs.: Iuhas Ioan

Venus Dumbrava – Viitorul Viile Satu Mare

A: Peter Alin

A1: Ciceu Marian

A2: Ardelean Vlad

Obs.: Pintea Mircea

Unirea Păuleşti – Victoria Apa

A: Peneghi Şerban

A1: Moisa Florin

A2: Roşu Florin

Obs.: Kegyes Tibor

Someşul Odoreu – Dacia Medieşu Aurit

A: Pop Lucian

A1: Reday Arpad

A2: Toth Kristian

Obs.: Halici Eugen

 

LIGA A IV-A  –  SERIA B

ETAPA A 24-A

 

Vineri – 8 iunie, orele 17:00 / 19:00:

Frohlich Foieni – Olimpia Domăneşti

A: Kovacs Szabolcs

A1: Sălăgean Norbert

A2: Moisa Florin

Obs.: Pataki Zoltan

Stăruinţa Berveni – Schamagosch Ciumeşti

A: Peneghi Şerban

A1: Roşu Florin

A2: Kopriva Zsolt

Obs.: Torok Zoltan

 

Duminică – 10 iunie, orele 16:00 / 18:00:

AS Ghenci – Viitorul Lucăceni

A: Kovacs Szabolcs

A1: Sălăgean Norbert

A2: Miron Ciprian

Obs.: Chioreanu Radu

 Schwaben Kalmandi Cămin – AS Căpleni, teren Berveni

A: Simon Elek

A1: Popescu Tudor

A2: Estan Alex

Obs.: Turtureanu Ioan

Vulturii Santău 2013 – Recolta Sanislău

A: Bathory Ştefan

A1: Bonţidean Daniel

A2: Pop Cristian

Obs.: Borz Ionel

Fortuna Căpleni – Victoria Tiream

A: Pop Emanuel

A1: Ciocoi Marian

A2: Miclăuş Răzvan

Obs.: Matei Claudiu

Unirea Pişcolt – Real Andrid

A: Rad Bogdan

A1: Kopriva Zsolt

A2: Kopriva Tamas

Obs.: Niţă Gheorghe

 

Liga a V-a

Etapa a 24-a

 

Sâmbătă – 9 iunie, ora 18:00:

Ugocea Porumbeşti – AS CS Cetate Ardud II

A: Coman Marius

A1: Szucs Nikolas

A2: Orha Dan

Obs.: Stoica Viorel

 

Duminică – 10 iunie,

ora 11:00:

Codreana Homoroade – Luceafărul Decebal, teren Decebal

A: Bărbuş Stejerel

A1: Mihai Marius

A2: Jennifer D. Damian

Obs.: Dumitraş Gheorghe

ora 18:00:

ACS Turulung –  Platanul Marna

A: Petruţ Sebastian

A1: Szabo Andrei

A2: Şerban Ovidiu

Obs.: Dorca Marcel

Speranța Bogdand  –  Gloria Moftinu Mare

A: Kovacs Attila

A1: Borza Vlad

A2: Nagy Mate

Obs.: Şuta Nicolae

 Unirea Bercu – Kneho Urziceni

A: Bărbuş Stejerel

A1: Pop Paul

A2: Szucs Nikolas

Obs.: Lizac Paul

 Egri Sasok Agriş – Olimpia Căuaş

A: MM

A1: MM

A2: MM

Obs.: Gherasim Alexandru

 Recolta Dorolț II – Prietenia Crucişor

A: Chiorean George

A1: Vass Mark

A2: Szakacs Zsolt

Obs.: Neichi Ioan

 Dacia Supur  – STA





ULTIMELE ȘTIRI

Latest Posts