More


    Se joacă în weekend, în judeţ! #delegări

    Liga a IV-a, Elite

    =

     

    ETAPA A 20-A

    Sâmbătă, 2 iunie, 11:00 / 13:00

    Talna Oraşu Nou  – Energia Negreşti

    A: MM

    A1: MM

    A2: MM

    Obs.: Por Constantin

     

    Duminică – 3 iunie, 16:00 / 18:00

    Ştiinţa Beltiug  – ACS Voinţa Doba

    A: CJ

    A1: CJ

    A2: CJ

    Obs.: CJ

     Crasna Moftinu Mic – CSM Victoria Carei

    A: BH

    A1: BH

    A2: BH

    Obs.: Vigu Iosif

     Turul Micula – Recolta Dorolţ

    A: Chiriloaia  Ciprian

    A1: Tăbăcaru Sergiu

    A2: Orha Dan

    Obs.: Pataki Zoltan

     

    Vointa Babta – *Dari Lipău 3-0  (*retrasă din competiţie după turul campionatului)

    FC Certeze stă

     

     Liga a IV-a, seria A

    ETAPA A 23-A

     

    Sâmbătă, 2 iunie, orele 15:00 / 17:00

    AS CS Cetate  Ardud (Mădăras) – Unirea Păuleşti, teren Păuleşti

    A: Pop Emanuel

    A1: Bathory Ştefan

    A2: Bărbuş Stejerel

    Obs.: Chiorean Radu

     

    Duminică – 3 iunie, orele 16:00 / 18:00

    Atletic Craidorolț – Venus Dumbrava

    A: Pop Lucian

    A1: Bumbuc Mihai

    A2: Moisa Florin

    Obs.: Papp Ioan

     Dacia Medieşu Aurit – CS Someşul Oar

    A: Kovacs Szabolcs

    A1: Nagy Szabolcs

    A2: Zsigrai Cătălin Marina

    Obs.: Năstruţ Liviu

     Viitorul Viile Satu Mare – Voinţa Lazuri

    A: Peter Alin

    A1: Ciceu Marian

    A2: Iuhas Tibor

    Obs.: Niţă Gheorghe

     

    Speranța Halmeu – AS Livada

    A: BM

    A1: BM

    A2: BM

    Obs.: Andreica Marcel

     Victoria Apa – Someşul Odoreu

    A: Bathory Ştefan

    A1: Bonţidean Daniel

    A2: Estan Alex

    Obs.: Kalmar Iosif

     Viitorul Vetiş – Sportul Botiz

    A: Chiş Florin

    A1: Ardelean Vlad

    A2: Jennifer D. Damian

    Obs.: Rus Gavril

     

     LIGA A IV-A  –  SERIA B

    ETAPA A 23-A

    Sâmbătă, 2 iunie, orele 16:00 / 18:00

    Olimpia Domăneşti – Stăruinţa Berveni

    A: Mandi Atilla

    A1: Toth Kristian

    A2: Coman Marius

    Obs.: Turtureanu Ioan

     

    Duminică – 3 iunie, orele 16:00 / 18:00

    Recolta Sanislău – AS Ghenci

    A: Chiorean Cristian

    A1: Bauer Iosif

    A2: Bauer Adalbert

    Obs.: Borz Ionel

    Real Andrid – Fortuna Căpleni

    A: Simon Elek

    A1: Ciocoi Marian

    A2: Popescu Tudor

    Obs.: Matei Claudiu

     Viitorul Lucăceni – Frohlich Foieni

    A: Peneghi Şerban

    A1: Kopriva Zsolt

    A2: Kopriva Tamas

    Obs.: Kegyes Tibor

     Victoria Tiream – Schwaben Kalmandi Cămin

    A: Hariş Armin

    A1: Ovidiu Bece

    A2: Şerban Ovidiu

    Obs.: Dumitraş Gheorghe

     Schamagosch Ciumeşti – Unirea Pişcolt

    A: Sălăgean Norbert

    A1: Roşu Florin

    A2: Szakacs Zsolt

    Obs.: Torok Zoltan

     AS Căpleni – Vulturii Santău 2013

    A: Pop Emanuel

    A1: Miclăuş Răzvan

    A2: Sullyok Adrian

    Obs.: Gherasim Alexandru

     

    Liga a V-a

    Etapa a 23-a

    Duminică – 3 iunie, ora 18:00

    Luceafărul Decebal – Unirea Bercu, ora 10:00

    A: Pop Rareş

    A1: Mihai Marius

    A2: Raţ Sebastian Jr.

    Obs.: Halici Eugen

     ACS Turulung – Speranța Bogdand

    A: Kovacs Attila

    A1: Szabo Andrei

    A2: Sas Bogdan

    Obs.: Kegyes Adalbert

     Prietenia Crucişor – AS CS Cetate Ardud II

    A: Chiorean George

    A1: Miron Ciprian

    A2: Reday Arpad

    Obs.: Neichi Ioan

     Platanul Marna – Egri Sasok Agriş

    A: Petruţ Sebastian

    A1: Pop Paul

    A2: Bâle Vlad

    Obs.: Iuhas Ioan

     Olimpia Căuaş – Recolta Dorolț II

    A: Dragoş Bogdan

    A1: Borza Vlad

    A2: Nagy Mate

    Obs.: Şuta Nicolae

     Gloria Moftinu Mare – Ugocea Porumbeşti

    A: Bărbuş Stejerel

    A1: Bor Alberto

    A2: Raţ Jr.

    Obs.: Stoica Viorel

     

    Kneho Urziceni – Dacia Supur, amânat

    Codreana Homoroade – STA

     



    ULTIMELE ȘTIRI

    Latest Posts

    spot_img
    spot_img