More


    S-a stabilit programul Ligii a V-a!

    =

     

    În liga a V-a s-au înscris 20 de echipe, formându-se două serii a câte 10 echipe. Se joacă tur/retur (18 etape).

    Ocupantele primelor două poziţii din fiecare serie vor forma “Final Four Elite Liga a V-a”:

    JOC 1: loc I Seria A – loc II Seria B. Tur/retur.

    JOC 2: loc I Seria B – loc II Seria A. Tur/retur.

    Învingătorii joacă finala, iar învinşii urmând a disputa Finala mică.

    Ocupantele locurilor 3-10 din fiecare serie, vor juca tur/retur, astfel

    Loc 3 Seria A – Loc 3 Seria B

    Loc 4 Seria A – Loc 4 Seria B

    …………………………………………..

    Loc 10 Seria A – Loc 10 Seria B

    La finalul jocurilor se va întocmi clasamentul final de la 1 la 20.


    Seria A

    1. Olimpia Căuaş
    2. Kneho Urziceni
    3. Platanul Marna
    4. Gloria Moftinu Mare
    5. CS Termala Dindeşti
    6. Vulturii Santău
    7. Olimpia Domăneşti
    8. CS SC Olimpia MCMXXI SM
    9. Speranța Bogdand
    10. Dacia Supur

     

    Etapa 1  (08-09 septembrie)

    Olimpia Căuaş – Dacia Supur

    Speranţa Bogdand – Kneho Urziceni

    CS SC Olimpia MCMXXI SM – Platanul Marna

    Olimpia Domăneşti – Gloria Moftinu Mare

    Vulturii Santău – CS Termala Dindeşti

    Etapa 2 (15-16 septembrie 2018)

    Kneho Urziceni – Olimpia Căuaş

    Platanul Marna – Speranţa Bogdand

    Gloria Moftinu Mare – CS SC Olimpia MCMXXI SM

    CS Termala Dindeşti – Olimpia Domăneşti

    Dacia Supur- Vulturii Santău

    Etapa a 3-a (22-23 septembrie 2018)

    Kneho Urziceni – Dacia Supur

    Olimpia Căuaş – Platanul Marna

    Speranţa Bogdand – Gloria Moftinu Mare

    CS SC Olimpia MCMXXI SM – CS Termala Dindeşti

    Olimpia Domăneşti – Vulturii Santău

     Etapa a 4-a (29-30 septembrie 2018)

    Platanul Marna – Kneho Urziceni

    Gloria Moftinu Mare – Olimpia Căuaş

    CS Termala Dindeşti – Speranţa Bogdand

    Vulturii Santău – CS SC Olimpia MCMXXI SM

    Dacia Supur – Olimpia Domăneşti

    Etapa a 5-a (06-07 octombrie 2018)

    Platanul Marna – Dacia Supur

    Kneho Urziceni – Gloria Moftinu Mare

    Olimpia Căuaş – CS Termala Dindeşti

    Speranţa Bogdand – Vulturii Santău

    CS SC Olimpia MCMXXI SM – Olimpia Domăneşti

    Etapa a 6-a (13-14 octombrie 2018)

    Gloria Moftinu Mare – Platanul Marna

    CS Termala Dindeşti – Kneho Urziceni

    Vulturii Santău – Olimpia Căuaş

    Olimpia Domăneşti – Speranţa Bogdand

    Dacia Supur – CS SC Olimpia MCMXXI SM

    Etapa a 7-a (20-21 octombrie 2018)

    Gloria Moftinu Mare – Dacia Supur

    Platanul Marna – CS Termala Dindeşti

    Kneho Urziceni  – Vulturii Santău

    Olimpia Căuaş – Olimpia Domăneşti

    Speranţa Bogdand – CS SC Olimpia MCMXXI SM

    Etapa a 8-a (27-28 octombrie 2018)

    CS Termala Dindeşti – Gloria Moftinu Mare

    Vulturii Santău – Platanul Marna

    Olimpia Domăneşti – Kneho Urziceni

    CS SC Olimpia MCMXXI SM – Olimpia Căuaş

    Speranţa Bogdand – Dacia Supur

    Etapa a 9-a (03-04 noiembrie 2018)

    Dacia Supur – CS Termala Dindeşti

    Gloria Moftinu Mare -Vulturii Santău

    Platanul Marna – Olimpia Domăneşti

    Kneho Urziceni – CS SC Olimpia MCMXXI SM

    Olimpia Căuaş – Speranţa Bogdand


    Seria B

     

    1. CSM Satu Mare II
    2. Viitorul Viile SM
    3. Ugocea Porumbeşti
    4. ACS Turulung
    5. Codreana Homoroade
    6. Recolta Dorolț II (Dara)
    7. Unirea Bercu
    8. FC Certeze
    9. Prietenia Crucişor
    10. AS CS Cetate Ardud 800 II

     

    Etapa 1  (08-09 septembrie 2018)

    CSM Satu Mare II – AS CS Cetate Ardud 800 II

    Prietenia Crucişor – Viitorul Viile SM

    FC Certeze – Ugocea Porumbeşti

    Unirea Bercu – ACS Turulung

    Recolta Dorolţ II (Dara) – Codreana Homoroade

    Etapa 2 (15-16 septembrie 2018)

    Viitorul Viile SM – CSM Satu Mare II

    Ugocea Porumbeşti – Prietenia Crucişor

    ACS Turulung – FC Certeze

    Codreana Homoroade – Unirea Bercu

    AS CS Cetate Ardud 800 II – Recolta Dorolţ II (Dara)

    Etapa a 3-a (22-23 septembrie 2018)

    Viitorul Viile SM –  AS CS Cetate Ardud 800 II

    CSM Satu Mare II -Ugocea Porumbeşti

    Prietenia Crucişor – ACS Turulung

    FC Certeze – Codreana Homoroade

    Unirea Bercu – Recolta Dorolţ II (Dara)

     Etapa a 4-a (29-30 septembrie 2018)

    Ugocea Porumbeşti – Viitorul Viile SM

    ACS Turulung – CSM Satu Mare II

    Codreana Homoroade – Prietenia Crucişor

    Recolta Dorolţ II (Dara) – FC Certeze

    Unirea Bercu – AS CS Cetate Ardud 800 II

    Etapa a 5-a (06-07 octombrie 2018)

    AS CS Cetate Ardud 800 II – Ugocea Porumbeşti

    Viitorul Viile SM – ACS Turulung

    CSM Satu Mare II – Codreana Homoroade

    Prietenia Crucişor – Recolta Dorolţ II (Dara)

    FC Certeze – Unirea Bercu

    Etapa a 6-a (13-14 octombrie 2018)

    ACS Turulung – Ugocea Porumbeşti

    Codreana Homoroade – Viitorul Viile SM

    Recolta Dorolţ II (Dara) – CSM Satu Mare II

    Unirea Bercu – Prietenia Crucişor

    AS CS Cetate Ardud 800 II – FC Certeze

    Etapa a 7-a (20-21 octombrie 2018)

    ACS Turulung – AS CS Cetate Ardud 800 II

    Ugocea Porumbeşti – Codreana Homoroade

    Viitorul Viile SM – Recolta Dorolţ II (Dara)

    CSM Satu Mare II – Unirea Bercu

    Prietenia Crucişor – FC Certeze

    Etapa a 8-a (27-28 octombrie 2018)

    Codreana Homoroade – ACS Turulung

    Recolta Dorolţ II (Dara) – Ugocea Porumbeşti

    Unirea Bercu – Viitorul Viile SM

    FC Certeze – CSM Satu Mare II

    Prietenia Crucişor – AS CS Cetate Ardud 800 II

    Etapa a 9-a (03-04 noiembrie 2018)

    AS CS Cetate Ardud 800 II – Codreana Homoroade

    ACS Turulung – Recolta Dorolţ II (Dara)

    Ugocea Porumbeşti – Unirea Bercu

    Viitorul Viile SM – FC Certeze

    CSM Satu Mare II – Prietenia Crucişor



    ULTIMELE ȘTIRI

    Latest Posts

    spot_img
    spot_img