More


    Se joacă în “Judeţ”! Program & Delegări!

    Liga a IV-a, Seria A

    (Zona Tur-Talna)

    =

     

    Etapa a 5-a

    Sâmbătă, 29 septembrie,  15:00 / 17:00:

    Energia Negreşti – Turul Micula

    A: MM

    A1: MM

    A2: MM

    Obs. Gherasim Alexandru

     

    Duminică, 30 septembrie,  15:00 / 17:00:

    Talna Oraşu Nou – Venus Dumbrava

    A: Chiorean Cristian

    A1: Bauer Iosif

    A2: Bauer Adalbert

    Obs. Kalmar Iosif

    Victoria Apa – Someşul Odoreu, teren Seini

    A: Chiriloaia Ciprian

    A1: Bonţidean Daniel

    A2: Jennifer D. Damian

    Obs. Iuhas Ioan

    AS Livada – Voinţa Lazuri

    A: Pop Lucian

    A1: Miron Ciprian

    A2: Moisa Florin

    Obs. Pintea Mircea

    Speranţa Halmeu – Egri Sasok Agriş

    A: Kovacs Attila

    A1: Szabo Andrei

    A2: Batori Patrick

    Obs. Vigu Iosif

    Sportul Botiz – Dacia Medieşu Aurit, amânat


    Liga a IV-a, Seria B

    (Zona Someş)

    ETAPA a 5-a

    Sâmbătă, 29 septembrie,

     

    13:00 / 15:00:

    Someşul Oar – CSM Satu Mare

    A: Ovidiu Mazilu

    A1: Neichi Sergiu

    A2: Pop Cristian

    Obs. Ziman Cornel

     

    15:00 / 17:00:

    Ştiinţa Beltiug – Voinţa Doba

    A: Bathory Ştefan

    A1: Tăbăcaru Sergiu

    A2: Mihai Marius

    Obs. Mandi Attila

     

    Duminică, 30 septembrie,  15:00 / 17:00:

    Luceafărul Decebal – Cetate Ardud 800

    A: Rad Bogdan

    A1: Botoş Roland

    A2: Vass Mark

    Obs. Pataki Zoltan

     Crasna Moftinu Mic – Unirea Păuleşti

    A: Peneghi Şerban

    A1: Kopriva Zsolt

    A2: Sălăgean Norbert

    Obs. Torok Zoltan

    Voinţa Babţa – Recolta Dorolţ

    A: Peter Alin

    A1: Ciceu Marian

    A2: Ilieş Andrei

    Obs. Niţă Gheorghe

    Atletic Craidorolţ – Viitorul Vetiş

    A: Chiş Florin

    A1: Iuhas Tibor

    A2: Peter Iulian

    Obs. Morar Nicolae

     


    Liga a IV-a, Seria C

    (Zona Crasna)

    ETAPA 5

    Duminică, 30 septembrie,  15:00 / 17:00:

    Fronlich Foieni – AS Căpleni

    A: Neichi Sergiu

    A1: Pop Cristi

    A2: Nagy Mate

    Obs. Por Constantin

    AS Ghenci – Recolta Sanislău

    A: SJ

    A1: SJ

    A2: SJ

    Obs. Altfater Robert

    Stăruinţa Berveni – Real Andrid

    A: Simon Elek

    A1: Sas Bogdan

    A2: Pop Paul Adelin

    Obs. Halici Eugen

    Viitorul Lucăceni – Schamagosch Ciumeşti

    A: BH

    A1: BH

    A2: BH

    Obs. Petz Istvan

    Victoria Tiream – Unirea Pişcolt

    A: Dragoş Bogdan

    A1: Kopriva Tamas

    A2: Toth Cristian

    Obs. Cseh Sandor

    Fortuna Căpleni – Schwaben Kalmandi Cămin

    A: Kovacs Szabolcs

    A1: Zsigrai Cătălin Marina

    A2: Lukacs Levente

    Obs. Năstruţ Liviu

    CSM Victoria Carei stă

     


    Liga a V-a, Seria A

    ETAPA 4

    Duminică, 30 septembrie,

     

    ora 13:00:

    Platanul Marna – Kneho Urziceni

    A: Bogdan Răzvan

    A1: Marian Beniamin

    A2: Mihali Darius

    Obs. Rus Gavril

     

    ora 15:00:

    Vulturii Santău – CS SC Olimpia MCMXXI SM

    A: Bogdan Răzvan

    A1: Marian Beniamin

    A2: Mihali Darius

    Obs. Dorca Marcel

     

    ora 16:00:

    AS Termala Dindeşti – Speranţa Bogdand

    A: Chiorean George

    A1: Ardelean Vlad

    A2: Ciordaş Marius

    Obs. Rosz Zoltan

     

    ora 17:00:

    Gloria Moftinu Mare – Olimpia Căuaş

    A: Raţ Sebastian

    A1: Ghencean Marius

    A2: Borza Vlad

    Obs. Schwarcz Oscar

    Dacia Supur – Olimpia Domăneşti, teren Domăneşti

    A: Bathory Ştefan

    A1: Estan Alex

    A2: Gherman Denis

    Obs. Turtureanu Ioan


    Liga a V-a, Seria B

    ETAPA a 4-a

    Duminică, 30 septembrie,

     

    ora 13:00:

    Codreana Homoroade – Prietenia Crucişor

    A: Stejerel Bărbuş

    A1: Şerban Ovidiu

    A2: Hepcal Andrei

    Obs. Lizac Paul

     

    ora 14:30:

    Ugocea Porumbeşti – Viitorul Viile SM

    A: Petruţ Sebastian

    A1: Szucs Nicolas

    A2: Raţ Jr.

    Obs. Stoica Viorel

     

    ora 17:00:

    ACS Turulung – CSM Satu Mare II

    A: Petruţ Sebastian

    A1: Szucs Nicolas

    A2: Raţ Jr.

    Obs. Andreica Marcel

    Recolta Dorolţ II (Dara) – AS Voinţa Turţ

    A: Stejerel Bărbuş

    A1: Şerban Ovidiu

    A2: Hepcal Andrei

    Obs. Kegyes Adalbert

    Unirea Bercu – AS CS Cetate Ardud 800 II

    A: Matei Claudiu

    A1: Sician Gabriel

    A2: Bâle Vlad

    Obs. Ioan Borz

      


    Campionatul Judeţean de Juniori U 11

     

    Joi, ora 18:00, teren Someşul

    Juniorul 2009 – Someşul Satu Mare

    A: Bonţidean Daniel (CJ)

    A1: Batori Patrick

    Vineri, ora 18:00, teren Someşul

    Juniorul 2008 – Il Calcio

    A: Mihai Marius

    A1: Sician Gabriel

    Duminică, ora 11:00, teren Tăşnad

    Unirea Tăşnad – Kinder Carei

    A: Carei

    A1: Carei

    Duminică, ora 10:00, teren Păuleşti

    Primavera SM  – LPS SM

    A: Neichi Sergiu

    A1: Pop Cristian


    Campionatul Judeţean de Juniori U 13

    Sâmbătă, ora 10:00, teren Someşul

    LPS SM – Primavera 2007

    A: Mihai Marius

    A1: Tăbăcaru Sergiu

    A2: Batori Patrick

    Sâmbătă, ora 11:30, teren Negreşti

    Energia Negreşti – CSS Carei

    A: MM

    A1: MM

    A2: MM

    Duminică, ora 10:00, teren Tăşnad

    Unirea Tăşnad – Primavera 2006

    A: Carei

    A1: Carei

    A2: Carei


     Vineri, ora 16:30, teren Someşul

    Juniorul Under 15 – LPS Satu Mare

    A: Mihai Marius

    A1: Denis Gherman

    A2: Sician Gabriel

     


    Campionatul Nord Vest Juniori Under 16

    Sâmbătă, ora 12:00, teren Someşul

    LPS SM – Viitorul Cluj Napoca

    A: Simon Elek

    A1: Bauer Iosif

    A2: Bauer Adalbert

    Obs. : Racolţa Vasile

    Sâmbătă, ora 13:00, teren Păuleşti

    Primavera SM – Viitorul Oradea

    A: Bogdan Răzvan

    A1: Orha Dan

    A2: Mihali Darius

    Obs. Borz Ionel

     


    Interliga Carei

    Duminica, ora 10:00, teren Carei (Under 8,9,10)

    A: Carei

    A1: Carei

    A2: Carei

    A3: Carei 



    ULTIMELE ȘTIRI

    Latest Posts

    spot_img
    spot_img