Se joacă în week-end! Program/Delegări!



Liga a IV-a, Seria A (Zona Tur-Talna)

ETAPA 4

 

Duminică, 23 septembrie,  15:00 / 17:00:

Energia Negreşti – AS Livada

A: Kovacs Szabolcs

A1: Kopriva Tamas

A2: Kopriva Zsolt

Obs. Cseh Sandor

Victoria Apa – Dacia Medieşu Aurit

A: Neichi Sergiu

A1: Nagy Mate

A2: Por Constantin

Obs. Borz Ionel

Voinţa Lazuri- Speranţa Halmeu

A: Bărbuş Stejerel

A1: Bonţidean Daniel

A2: Ghencean Marius

Obs. Năstruţ Liviu

 Venus Dumbrava – Sportul Botiz

A: MM

A1: MM

A2: MM

Obs. Gherasim Alexandru

 

Luni,  24 septembrie,  15:30 / 17:30:

Egri Sasok Agriş – Talna Oraşu Nou

A: Bathory Ştefan

A1: Estan Alex

A2: Szabo Andrei

Obs. Ziman Cornel

Turul Micula – Someşul Odoreu, amânat


LIGA A IV-A  –  SERIA B (Zona Someş)

ETAPA 4

 

Sâmbătă, 22 septembrie, juniori – 09:45 / seniori – 17:00:

CSM Satu Mare – Voinţa Babţa

A: Omuţ Marius

A1: BH

A2: BH

Obs. Albu Sergiu

17:00:

Unirea Păuleşti – Atletic Craidorolţ (meciul de juniori – amânat)

A: Simon Elek

A1: Bauer Iosif

A2: Bauer Adalbert

Obs. Turtureanu Ion

 

Duminică, 23 septembrie, 15:00 / 17:00:

Ştiinţa Beltiug – Viitorul Vetiş

A: Chiş Florin

A1: Ardelean Vlad

A2: Borza Vlad

Obs. Niţă Gheorghe

Luceafărul Decebal – Someşul Oar

A: Pop Lucian

A1: Toth Cristian

A2: Vass Mark

Obs. Rus Gavril

Recolta Dorolţ – Crasna Moftinu Mic

A: Peter Alin

A1: Iuhas Tibor

A2: Ciceu Marian

Obs. Pataki Zoltan

 Cetate Ardud 800 – Voinţa Doba, teren Mădăras

A: Rad Bogdan

A1: Miron Ciprian

A2: Reday Arpad

Obs. Morar Nicolae

 


LIGA A IV-A  –  SERIA C Zona Crasna

ETAPA 4

Sâmbătă, 22 septembrie,  15:00 / 17:00

CSM Victoria Carei – Viitorul Lucăceni

A: Pop Lucian

A1: Pop Emanuel

A2: Tăbăcaru Sergiu

Obs.  Petz Istvan

 

Duminică, 23 septembrie,  15:00 / 17:00

Unirea Pişcolt – Frohlich Foieni

A: Peneghi Şerban

A1: Sălăgean Norbert

A2: Botoş Roland

Obs. Torok Zoltan

Schwaben Kalmandi Cămin – Victoria Tiream

A: Horvat Raul (SJ)

A1: Bărjac Ştefan (SJ)

A2: Ghilea Adelina (SJ)

Obs. Kegyes Tibor

Fortuna Căpleni – Schamagosch Ciumeşti

A: Bathory Ştefan

A1: Pop Emanuel

A2: Jennifer D. Damian

Obs. Halici Eugen

 AS Ghenci – AS Căpleni

A: Simon Elek

A1: Şerban Ovidiu

A2: Zsigrai Cătălin Marina

Obs. Neichi Ioan

 Stăruinţa Berveni – Recolta Sanislău

A: Raţ Sebastian

A1: Raţ Jr.

A2: Hepcal Marius

Obs. Vigu Iosif

Real Andrid stă

 


LIGA A V-A  –  SERIA A

ETAPA 3

Sâmbătă, 22 septembrie, 17:00

Olimpia Domăneşti – Vulturii Santău

A: Bogdan Răzvan

A1: Popescu Tudor

A2: Sician Mihai

Obs. Iuhas Ioan

 

Duminică, 23 septembrie,

ora 15:00

Olimpia Căuaş – Platanul Marna

A: Petruţ Sebastian

A1: Căliman Patrick

A2: Dănuţ Mihuţ

Obs. Mândreanu Remus

 

ora 16:00

Speranţa Bogdand – Gloria Moftinu Mare

A: Kovacs Attila

A1: Socaci Simina

A2: Bilţ Ionuţ

Obs. Schwarcz Oscar

 

ora 17:30

CS SC Olimpia MCMXXI SM – AS Termala Dindeşti

A: Pop Rareş

A1: Orha Dan

A2: Mihali Darius

Obs. Kalmar Iosif

 

Kneho Urziceni – Dacia Supur, amânat

A: Roşu Florin

A1: Ciordaş Marian

A2: Ciordaş Mihai

Obs. Maier Alexandru


LIGA A V-A  –  SERIA B

ETAPA 3

Duminică, 23 septembrie

 

ora 14:30

CSM Satu Mare II -Ugocea Porumbeşti

A: Bogdan Răzvan

A1: Orha Dan

A2: Mihali Darius

Obs. Kegyes Adalbert

 

ora 15:00

AS Voinţa Turţ – Codreana Homoroade

A: Chiorean Cristian

A1: Bauer Iosif

A2: Bauer Adalbert

Obs. Stoica Viorel

 

ora 17:00

Viitorul Viile SM –  AS CS Cetate Ardud 800 II

A: Chiorean George

A1: Szakacs Zsolt

A2: Marian Beniamin

Obs. Racolţa Vasile

Unirea Bercu – Recolta Dorolţ II (Dara)

A: Chiriloaia Ciprian

A1: Pop Paul Adelin

A2: Lukacs Levente

Obs. Mandi Attila

 

ora 17:30

Prietenia Crucişor – ACS Turulung

A: Bogdan Răzvan

A1: Batori Patrick

A2: Ienei Matei

Obs. Şuta Nicolae


Campionatul Judeţean de Juniori U 11

Vineri, ora 17:15

Il Calcio – LPS SM, teren Dorolţ

A: Bonţidean Daniel

A1: Batori Patrick

A2: Gherman Marius

Sâmbătă, ora 10:00

Kinder Carei – Juniorul SM 2009, teren Carei

A: Carei

A1: Carei

 Luni, ora 18:00

Unirea Tăşnad – Primavera SM

A: Peter Alin

A1: Dănuţ Mihuţ

A2: Peter Iulian

 

Campionatul Judeţean de Juniori U 13

Sâmbătă, ora 10:00

Tăşnad – Negreşti

A: Peter Alin

A1: Dănuţ Mihuţ

A2: Peter Iulian

Primavera 2006 – LPS Satu Mare

A: Pop Emanuel

A1: Bauer Iosif

A2: Tăbăcaru Sergiu

Primavera 2007 – Juniorul Satu Mare

A: Pop Emanuel

A1: Bauer Iosif

A2: Tăbăcaru Sergiu

 

Sâmbătă, ora 14:00, teren Păuleşti

Primavera Under 16 – Viitorul Arad U 16

A: Simon Elek

A1: Ghencean Marius

A2: Bor Alberto

 

Duminică, ora 12:00, teren Someşul

Selecţionata SM Under 13 – Selecţionata Under 13 Cluj

A: Bogdan Răzvan

A1: Orha Dan

A2: Mihali Darius





ULTIMELE ȘTIRI

France Football a încheiat nominalizările pentru echipa ideală

Revista franceză France Football a încheiat nominalizările pe posturi pentru alcătuirea echipei ideale din toate timpurile. Între numele menţionate figurează şi Gheorghe Hagi, argentinienii Diego...

CSM Victoria Carei, victorii pe linie la Campionatul Național pe echipe

În perioada 15- 18 octombrie 2020 a avut loc turul Campionatului Național pe Echipe Divizia B fete, desfășurat la Buzău. Echipa CSM Victoria Carei, formată...

Mașină furată din Belgia, oprită în P.T.F. Petea

Polițiștii de frontieră din cadrul PTF Petea au descoperit și indisponibilizat un autoturism în valoare de peste 32.000 de lei, care figurează ca fiind...

La Moftin se lucrează intens pentru creșterea nivelului de trai al cetățenilor

În această perioadă în Moftin, se lucrează intens pentru ca toate proiectele să fie duse la bun sfârșit. “Am început proiectul finanțat prin fonduri europene...

Latest Posts

France Football a încheiat nominalizările pentru echipa ideală

Revista franceză France Football a încheiat nominalizările pe posturi pentru alcătuirea echipei ideale din toate timpurile. Între numele menţionate figurează şi Gheorghe Hagi, argentinienii Diego...

CSM Victoria Carei, victorii pe linie la Campionatul Național pe echipe

În perioada 15- 18 octombrie 2020 a avut loc turul Campionatului Național pe Echipe Divizia B fete, desfășurat la Buzău. Echipa CSM Victoria Carei, formată...

Mașină furată din Belgia, oprită în P.T.F. Petea

Polițiștii de frontieră din cadrul PTF Petea au descoperit și indisponibilizat un autoturism în valoare de peste 32.000 de lei, care figurează ca fiind...

La Moftin se lucrează intens pentru creșterea nivelului de trai al cetățenilor

În această perioadă în Moftin, se lucrează intens pentru ca toate proiectele să fie duse la bun sfârșit. “Am început proiectul finanțat prin fonduri europene...




Centre Humanes Business