More


    Se joacă în week-end! Program/Delegări!

    =

    Liga a IV-a, Seria A (Zona Tur-Talna)

    ETAPA 4

     

    Duminică, 23 septembrie,  15:00 / 17:00:

    Energia Negreşti – AS Livada

    A: Kovacs Szabolcs

    A1: Kopriva Tamas

    A2: Kopriva Zsolt

    Obs. Cseh Sandor

    Victoria Apa – Dacia Medieşu Aurit

    A: Neichi Sergiu

    A1: Nagy Mate

    A2: Por Constantin

    Obs. Borz Ionel

    Voinţa Lazuri- Speranţa Halmeu

    A: Bărbuş Stejerel

    A1: Bonţidean Daniel

    A2: Ghencean Marius

    Obs. Năstruţ Liviu

     Venus Dumbrava – Sportul Botiz

    A: MM

    A1: MM

    A2: MM

    Obs. Gherasim Alexandru

     

    Luni,  24 septembrie,  15:30 / 17:30:

    Egri Sasok Agriş – Talna Oraşu Nou

    A: Bathory Ştefan

    A1: Estan Alex

    A2: Szabo Andrei

    Obs. Ziman Cornel

    Turul Micula – Someşul Odoreu, amânat


    LIGA A IV-A  –  SERIA B (Zona Someş)

    ETAPA 4

     

    Sâmbătă, 22 septembrie, juniori – 09:45 / seniori – 17:00:

    CSM Satu Mare – Voinţa Babţa

    A: Omuţ Marius

    A1: BH

    A2: BH

    Obs. Albu Sergiu

    17:00:

    Unirea Păuleşti – Atletic Craidorolţ (meciul de juniori – amânat)

    A: Simon Elek

    A1: Bauer Iosif

    A2: Bauer Adalbert

    Obs. Turtureanu Ion

     

    Duminică, 23 septembrie, 15:00 / 17:00:

    Ştiinţa Beltiug – Viitorul Vetiş

    A: Chiş Florin

    A1: Ardelean Vlad

    A2: Borza Vlad

    Obs. Niţă Gheorghe

    Luceafărul Decebal – Someşul Oar

    A: Pop Lucian

    A1: Toth Cristian

    A2: Vass Mark

    Obs. Rus Gavril

    Recolta Dorolţ – Crasna Moftinu Mic

    A: Peter Alin

    A1: Iuhas Tibor

    A2: Ciceu Marian

    Obs. Pataki Zoltan

     Cetate Ardud 800 – Voinţa Doba, teren Mădăras

    A: Rad Bogdan

    A1: Miron Ciprian

    A2: Reday Arpad

    Obs. Morar Nicolae

     


    LIGA A IV-A  –  SERIA C Zona Crasna

    ETAPA 4

    Sâmbătă, 22 septembrie,  15:00 / 17:00

    CSM Victoria Carei – Viitorul Lucăceni

    A: Pop Lucian

    A1: Pop Emanuel

    A2: Tăbăcaru Sergiu

    Obs.  Petz Istvan

     

    Duminică, 23 septembrie,  15:00 / 17:00

    Unirea Pişcolt – Frohlich Foieni

    A: Peneghi Şerban

    A1: Sălăgean Norbert

    A2: Botoş Roland

    Obs. Torok Zoltan

    Schwaben Kalmandi Cămin – Victoria Tiream

    A: Horvat Raul (SJ)

    A1: Bărjac Ştefan (SJ)

    A2: Ghilea Adelina (SJ)

    Obs. Kegyes Tibor

    Fortuna Căpleni – Schamagosch Ciumeşti

    A: Bathory Ştefan

    A1: Pop Emanuel

    A2: Jennifer D. Damian

    Obs. Halici Eugen

     AS Ghenci – AS Căpleni

    A: Simon Elek

    A1: Şerban Ovidiu

    A2: Zsigrai Cătălin Marina

    Obs. Neichi Ioan

     Stăruinţa Berveni – Recolta Sanislău

    A: Raţ Sebastian

    A1: Raţ Jr.

    A2: Hepcal Marius

    Obs. Vigu Iosif

    Real Andrid stă

     


    LIGA A V-A  –  SERIA A

    ETAPA 3

    Sâmbătă, 22 septembrie, 17:00

    Olimpia Domăneşti – Vulturii Santău

    A: Bogdan Răzvan

    A1: Popescu Tudor

    A2: Sician Mihai

    Obs. Iuhas Ioan

     

    Duminică, 23 septembrie,

    ora 15:00

    Olimpia Căuaş – Platanul Marna

    A: Petruţ Sebastian

    A1: Căliman Patrick

    A2: Dănuţ Mihuţ

    Obs. Mândreanu Remus

     

    ora 16:00

    Speranţa Bogdand – Gloria Moftinu Mare

    A: Kovacs Attila

    A1: Socaci Simina

    A2: Bilţ Ionuţ

    Obs. Schwarcz Oscar

     

    ora 17:30

    CS SC Olimpia MCMXXI SM – AS Termala Dindeşti

    A: Pop Rareş

    A1: Orha Dan

    A2: Mihali Darius

    Obs. Kalmar Iosif

     

    Kneho Urziceni – Dacia Supur, amânat

    A: Roşu Florin

    A1: Ciordaş Marian

    A2: Ciordaş Mihai

    Obs. Maier Alexandru


    LIGA A V-A  –  SERIA B

    ETAPA 3

    Duminică, 23 septembrie

     

    ora 14:30

    CSM Satu Mare II -Ugocea Porumbeşti

    A: Bogdan Răzvan

    A1: Orha Dan

    A2: Mihali Darius

    Obs. Kegyes Adalbert

     

    ora 15:00

    AS Voinţa Turţ – Codreana Homoroade

    A: Chiorean Cristian

    A1: Bauer Iosif

    A2: Bauer Adalbert

    Obs. Stoica Viorel

     

    ora 17:00

    Viitorul Viile SM –  AS CS Cetate Ardud 800 II

    A: Chiorean George

    A1: Szakacs Zsolt

    A2: Marian Beniamin

    Obs. Racolţa Vasile

    Unirea Bercu – Recolta Dorolţ II (Dara)

    A: Chiriloaia Ciprian

    A1: Pop Paul Adelin

    A2: Lukacs Levente

    Obs. Mandi Attila

     

    ora 17:30

    Prietenia Crucişor – ACS Turulung

    A: Bogdan Răzvan

    A1: Batori Patrick

    A2: Ienei Matei

    Obs. Şuta Nicolae


    Campionatul Judeţean de Juniori U 11

    Vineri, ora 17:15

    Il Calcio – LPS SM, teren Dorolţ

    A: Bonţidean Daniel

    A1: Batori Patrick

    A2: Gherman Marius

    Sâmbătă, ora 10:00

    Kinder Carei – Juniorul SM 2009, teren Carei

    A: Carei

    A1: Carei

     Luni, ora 18:00

    Unirea Tăşnad – Primavera SM

    A: Peter Alin

    A1: Dănuţ Mihuţ

    A2: Peter Iulian

     

    Campionatul Judeţean de Juniori U 13

    Sâmbătă, ora 10:00

    Tăşnad – Negreşti

    A: Peter Alin

    A1: Dănuţ Mihuţ

    A2: Peter Iulian

    Primavera 2006 – LPS Satu Mare

    A: Pop Emanuel

    A1: Bauer Iosif

    A2: Tăbăcaru Sergiu

    Primavera 2007 – Juniorul Satu Mare

    A: Pop Emanuel

    A1: Bauer Iosif

    A2: Tăbăcaru Sergiu

     

    Sâmbătă, ora 14:00, teren Păuleşti

    Primavera Under 16 – Viitorul Arad U 16

    A: Simon Elek

    A1: Ghencean Marius

    A2: Bor Alberto

     

    Duminică, ora 12:00, teren Someşul

    Selecţionata SM Under 13 – Selecţionata Under 13 Cluj

    A: Bogdan Răzvan

    A1: Orha Dan

    A2: Mihali Darius



    ULTIMELE ȘTIRI

    Latest Posts

    spot_img
    spot_img