More


    Se joacă în weekend! Program&delegari

    =

    Liga a IV-a, Seria A – Zona Tur-Talna

    ETAPA 3

    Sâmbătă, 15 septembrie,  15:00 / 17:00

    Voinţa Lazuri – Energia Negreşti

    A: Pop Lucian

    A1: Marian Beniamin

    A2: Rad Bogdan

    Obs.: Ziman Cornel

     

    Duminică, 16 septembrie,

    12:00 / 14:00:

    Egri Sasok Agriş – Sportul Botiz

    A: Pop Lucian

    A1: Miron Ciprian

    A2: Reday Arpad

    Obs.: Năstruţ Liviu

     

    15:00 / 17:00:

    AS Livada – Turul Micula

    A: Peneghi Şerban

    A1: Kopriva Tamas

    A2: Botoş Roland

    Obs.: Vigu Iosif

    Someşul Odoreu – Talna Oraşu Nou (teren Oraşu Nou)

    A: MM

    A1: Raţ Jr.

    A2: Szabo Andrei

    Obs.: Kalmar Iosif

    Venus Dumbrava – Victoria Apa

    A: Dragoş Bogdan

    A1: Szakacs Zsolt

    A2: Chiorean George

    Obs.: Pataki Zoltan

    Dacia Medieşu Aurit – Speranţa Halmeu

    A: MM

    A1: Bonţidean Daniel

    A2: Estan Alex

    Obs.: Andreica Vasile


    LIGA A IV-A  –  SERIA B – Zona Someş

    ETAPA 3

    Vineri, 14 septembrie, ora 17:00

    CSM Satu Mare – Luceafărul Decebal  (JUNIORI!)

    A: Mazilu Ovidiu

    A1: Bathory Ştefan

    A2: Pop Emanuel

    Obs.: Halici Eugen

     

    Sâmbătă, 15 septembrie,

    Ora 11:00

    CSM Satu Mare – Luceafărul Decebal (SENIORI!)

    A: Mazilu Ovidiu

    A1: Bathory Ştefan

    A2: Pop Emanuel

    Obs.: Halici Eugen

     

    Ora 15:00 / 17:00

    Someşul Oar – Cetate Ardud 800

    A: Chiorean Cristian

    A1: Petruţ Sebastian

    A2: Bonţidean Daniel

    Obs.: Gherasim Alexandru

    Unirea Păuleşti – Ştiinţa Beltiug

    A: Kovacs Szabolcs

    A1: Kopriva Zsolt

    A2: Sălăgean Norbert

    Obs.: Matei Claudiu

     

    Duminică, 16 septembrie,

    12:30 – seniori / 14:30 – juniori

    Recolta Dorolţ – Atletic Craidorolţ

    A: Simon Elek

    A1: Bauer Iosif

    A2: Bauer Adalbert

    Obs.: Turtureanu Ioan

     

    15:00 / 17:00:

    Voinţa Doba – Crasna Moftinu Mic

    A: Bărbuş Stejerel

    A1: Jennifer D. Damian

    A2: Lukacs Levente

    Obs.: Stoica Viorel

    Viitorul Vetiş – Voinţa Babţa, amânat


    LIGA A IV-A  –  SERIA C – Zona Crasna

    ETAPA 3

    Duminică, 16 septembrie,  15:00 / 17:00

    Schwaben Kalmandi Cămin – AS Ghenci

    A: Merkly Csaba

    A1: Batori Patrick

    A2: Pop Paul

    Obs.: Mandi Attila

    Schamagosch Ciumeşti – CSM Victoria Carei

    A: BH

    A1: BH

    A2: BH

    Obs.: Petz Istvan

    Recolta Sanislău – Victoria Tiream

    A: Chiriloaia Ciprian

    A1: Zsigrai Cătălin Marina

    A2: Ardelean Vlad

    Obs.: Rus Gavril

    Frohlich Foieni – Fortuna Căpleni

    A: Neichi Sergiu

    A1: Pop Cristian

    A2: Nagy Mate

    Obs.: Iuhas Ioan

    Viitorul Lucăceni – Stăruinţa Berveni

    A: Pop Emanuel

    A1: Bauer Iosif

    A2: Bauer Adalbert

    Obs.: Kegyes Tiberiu

    Real Andrid – Unirea Pişcolt

    A: Kovacs Szabolcs

    A1: Kopriva Zsolt

    A2: Sălăgean Norbert

    Obs.: Torok Zoltan

    AS Căpleni stă

     


    LIGA A V-A  –  SERIA A

    ETAPA 2

    Duminică, 16 septembrie,

    ora 15:00

    AS Termala Dindeşti – Olimpia Domăneşti

    A: Rad Bogdan

    A1: Toth Cristian

    A2: Roşu Florin

    Obs.: Şuta Nicolae

    ora 17:00

    Platanul Marna – Speranţa Bogdand

    A: Juhasz Tibor

    A1: Borza Vlad

    A2: Dănuţ Mihuţ

    Obs.: Lizak Paul

     Gloria Moftinu Mare – CS SC Olimpia MCMXXI SM

    A: Bathory Ltefan

    A1: Şerban Ovidiu

    A2: Chiricheş Vasile

    Obs.: Dorca Marcel

    Dacia Supur- Vulturii Santău, teren Santău

    A: Kovacs Attila

    A1: Bor Alberto

    A2: Sas Bogdan

    Obs.: Kegyes Adalbert

    ora 17:30

    Kneho Urziceni – Olimpia Căuaş

    A: Rad Bogdan

    A1: Toth Cristian

    A2: Roşu Florin

    Obs.: Morar Nicolae


    LIGA A V-A  –  SERIA B

    ETAPA 2

    Duminică, 16 septembrie, ora 17:00

    Viitorul Viile SM – CSM Satu Mare II

    A: Simon Elek

    A1: Ghencean Marius

    A2: Gherman Darius

    Obs.: Schwarcz Oscar

    ACS Turulung – AS Voinţa Turţ

    A: Pop Lucian

    A1: Miron Ciprian

    A2: Reday Arpad

    Obs.: Chioreanu Radu

    Codreana Homoroade – Unirea Bercu

    A: Matei Claudiu

    A1: Căliman Patrick

    A2: Ienei Matei

    Obs.: Racolţa Vasile

    AS CS Cetate Ardud 800 II – Recolta Dorolţ II (Dara), amânat

    Ugocea Porumbeşti – Prietenia Crucişor, amânat


    Meci restanţă contând pentru etapa 1

    Miercuri, 19 septembrie, 17:30

    Olimpia Domăneşti – Gloria Moftinu Mare

    A: Peter Alin

    A1: Bathory Ştefan

    A2: Bonţidean Daniel

    Obs.: Cseh Şandor


    Campionat inter-judeţean U16

    LPS Satu Mare – Primavera SM

    A: Simon Elek

    A1: Bathory Ştefan

    A2: Pop Emanuel



    ULTIMELE ȘTIRI

    Latest Posts

    spot_img
    spot_img