More


    AJF Satu Mare / Olimpia Căuaș vs. Olimpia suporterilor în Liga 5-a

    =

    Liga a IV-a, Seria A
    (Zona Tur-Talna)

    Etapa a 9-a
    Sâmbătă, 27 octombrie, ora 11:00 / 13:00
    Victoria Apa – Egri Sasok Agriş
    Duminică, 28 octombrie,
    ora 10:45:
    Someşul Odoreu – Dacia Medieşu Aurit, teren Medieş
    ora 12:00 / 14:00:
    Venus Dumbrava – AS Livada
    Talna Oraşu Nou – Energia Negreşti, (seniori – 14:00)
    Speranţa Halmeu – Sportul Botiz
    Turul Micula – Voinţa Lazuri


    Liga a IV-a, Seria B
    (Zona Someş)
    Etapa a 9-a
    Sâmbătă, 27 octombrie,
    ora 11:00 – seniori / 13:00 – juniori
    Unirea Păuleşti – Someşul Oar
    ora 14:00 / 16:00
    Ştiinţa Beltiug – Recolta Dorolţ
    Duminică, 28 octombrie,
    ora 12:00 / 14:00:
    Voinţa Doba – Viitorul Vetiş
    Voinţa Babţa – Atletic Craidorolţ
    Ora 13:00 / 15:00:
    Crasna Moftinu Mic – Luceafărul Decebal
    Ora 13:00 – seniori:
    Cetate Ardud 800 – CSM Satu Mare, teren Olimpia „Daniel Prodan”
    (Meciul de juniori se dispută sâmbătă, 27 octombrie, ora 15:00, teren Mădăras)


    Liga a IV-a, Seria C
    (Zona Crasna)
    Etapa a 9-a
    Duminică, 28 octombrie, 12:00 / 14:00:
    Recolta Sanislău – AS Căpleni
    AS Ghenci – Stăruinţa Berveni
    Viitorul Lucăceni – Victoria Tiream
    Fortuna Căpleni – Unirea Pişcolt
    Real Andrid – CSM Victoria Carei
    Frohlich Foieni – Schamagosch Ciumeşti
    Schwaben Kalmandi Cămin – stă


    Liga a V-a, Seria A
    ETAPA a 8-a
    Duminică, 28 octombrie,
    ora 14:00
    AS Termala Dindeşti – Gloria Moftinu Mare
    Vulturii Santău – Platanul Marna
    Olimpia Domăneşti – Kneho Urziceni
    ora 15:00:
    CS SC Olimpia MCMXXI SM – Olimpia Căuaş, teren Căuaş
    Speranţa Bogdand – Dacia Supur, amânat


    Liga a V-a, Seria B
    ETAPA a 8-a
    Sâmbătă, 27 octombrie, ora 15:00
    Prietenia Crucişor – AS CS Cetate Ardud 800 II

    Duminică, 28 octombrie, ora 14:00
    Codreana Homoroade – ACS Turulung
    Recolta Dorolţ II (Dara) – Ugocea Porumbeşti
    Unirea Bercu – Viitorul Viile SM
    AS Voinţa Turţ – CSM Satu Mare II, amânat



    ULTIMELE ȘTIRI

    Latest Posts

    spot_img
    spot_img