More


    CSM Olimpia – Știința Beltiug derby-ul Seriei B din Liga a 4-a

    =

    Liga a IV-a, Seria A
    (Zona Tur-Talna)
    Etapa a 8-a

    Sâmbătă, 20 octombrie, ora 13:00 / 15:00
    Voinţa Lazuri – Victoria Apa, se joaca la Apa
    Duminică, 21 octombrie,
    Ora 13:00 / 15:00:
    Talna Oraşu Nou – Speranţa Halmeu
    Sportul Botiz – Turul Micula
    Dacia Medieşu Aurit – Venus Dumbrava
    AS Livada – Someşul Odoreu
    Energia Negreşti – Egri Sasok Agriş

    Liga a IV-a, Seria B
    (Zona Someş)
    Etapa a 8-a

    Sâmbătă, 20 octombrie,
    ora 11:00 / 13:00
    CSM Satu Mare – Ştiinţa Beltiug
    ora 13:00 / 15:00
    Someşul Oar – Voinţa Doba
    Duminică, 21 octombrie, ora 13:00 / 15:00
    Atletic Craidorolţ – Cetate Ardud
    Viitorul Vetiş – Unirea Păuleşti
    Luceafărul Decebal – Recolta Dorolţ, 13 – seniori, 15 – juniori
    Crasna Moftinu Mic – Voinţa Babţa, amânat

    Liga a IV-a, Seria C
    (Zona Crasna)
    Etapa a 8-a
    Sâmbătă, 20 octombrie, ora 13:00 / 15:00
    CSM Victoria Carei – Unirea Pişcolt
    Duminică, 21 octombrie, 13:00 / 15:00:
    Fortuna Căpleni – Viitorul Lucăceni
    Schwaben Kalmandi Cămin – Frohlich Foieni
    Schamagosch Ciumeşti – Recolta Sanislău
    AS Ghenci – Real Andrid
    Stăruinţa Berveni – AS Căpleni
    Victoria Tiream stă

    Liga a V-a, Seria A
    ETAPA a 7-a

    Sâmbătă, 20 octombrie, ora 16:00
    Olimpia Căuaş – Olimpia Domăneşti
    Duminică, 14 octombrie,
    ora 15:00
    Gloria Moftinu Mare – Dacia Supur
    Platanul Marna – AS Termala Dindeşti
    Kneho Urziceni – Vulturii Santău
    Speranţa Bogdand – CS SC Olimpia MCMXXI SM, amânat

    Liga a V-a, Seria B
    ETAPA a 7-a

    Duminică, 21 octombrie, ora 15:00
    ACS Turulung – AS CS Cetate Ardud 800 II
    Ugocea Porumbeşti – Codreana Homoroade
    Viitorul Viile SM – Recolta Dorolţ II (Dara)
    CSM Satu Mare II – Unirea Bercu
    Prietenia Crucişor – AS Voinţa Turţ



    ULTIMELE ȘTIRI

    Latest Posts

    spot_img
    spot_img