More


    Ne arbitrează în weekend! Vezi programul complet!

    =

    Liga a IV-a, Seria A

    (Zona Tur-Talna)

    Etapa a 8-a

     

    Sâmbătă, 20 octombrie, ora 13:00 / 15:00:

    Voinţa Lazuri – Victoria Apa, se joaca la Apa

    A: Dragoş Bogdan

    A1: Sălăgean Norbert

    A2: Chiorean George

    Obs. Dumitraş Gheorghe

    Duminică, 21 octombrie,

    Ora 13:00 / 15:00:

    Talna Oraşu Nou – Speranţa Halmeu

    A: Pop Emanuel

    A1: Szucs Nikolas

    A2: Merkly Csaba

    Obs. Vigu Iosif

    Sportul Botiz – Turul Micula

    A: Bogdan Răzvan

    A1: Rus Cătălin

    A2: Mihali Darius

    Obs. Pataki Zoltan

    Dacia Medieşu Aurit – Venus Dumbrava

    A: Chiorean Cristian

    A1: Zsigrai Cătălin Marina Adrian

    A2: Ghencean Marius

    Obs. Stoica Viorel

    AS Livada – Someşul Odoreu

    A: Rad Bogdan

    A1: Botoş Roland

    A2: Toth Cristian

    Obs. Iuhas Ioan

    Energia Negreşti – Egri Sasok Agriş

    A: Neichi Sergiu

    A1: Jennifer D. Damian

    A2:  Lukacs Levente

    Obs. Kalmar Iosif

     


    Liga a IV-a, Seria B

    (Zona Someş)

    Etapa a 8-a

     

    Sâmbătă, 20 octombrie,

    ora 11:00 / 13:00:

    CSM Satu Mare – Ştiinţa Beltiug (meciul de juniori, amânat)

    A: Kovacs Szabolcs

    A1: Kopriva Zsolt

    A2: Kopriva Tamas

    Obs. Por Constantin

    ora 13:00 / 15:00:

    Someşul Oar – Voinţa Doba

    A: Peneghi Şerban

    A1: Reday Arpad

    A2: Moisa Florin

    Obs. Rus Gavril

    Duminică, 21 octombrie,  ora 13:00 / 15:00:

    Atletic Craidorolţ – Cetate Ardud

    A: Pop Lucian

    A1: Kopriva Tamas

    A2: Miron Ciprian

    Obs. Năstruţ Liviu

     Viitorul Vetiş – Unirea Păuleşti

    A: Bathory Ştefan

    A1: Nagy Szabolcs

    A2: Mihai Marius

    Obs. Ziman Cornel

    Luceafărul Decebal – Recolta Dorolţ, 13 – seniori, 15 – juniori

    A: Chiriloaia Ciprian

    A1: Matei Claudiu

    A2: Raţ Sebastian

    Obs. Halici Eugen

    Crasna Moftinu Mic – Voinţa Babţa, amânat


     Liga a IV-a, Seria C

    (Zona Crasna)

    Etapa a 8-a

     

    Sâmbătă, 20 octombrie, ora 13:00 / 15:00:

    CSM Victoria Carei – Unirea Pişcolt

    A: Bogdan Razvan

    A1: Bathory Ştefan

    A2: Bonţidean Dan Armando

    Obs. Pintea Mircea

    Duminică, 21 octombrie,  13:00 / 15:00:

    Fortuna Căpleni – Viitorul Lucăceni

    A: Simon Elek

    A1: Bauer Iosif

    A2: Bauer Adalbert

    Obs. Turtureanu Ioan

    Schwaben Kalmandi Cămin – Frohlich Foieni

    A: Peter Alin

    A1: Ardelean Vlad

    A2: Iuhasz Tibor

    Obs. Niţă Gheorghe

    Schamagosch Ciumeşti – Recolta Sanislău

    A: Vidican Rareş

    A1: BH

    A2: BH

    Obs. Petz Istvan

    AS Ghenci – Real Andrid

    A: SJ

    A1: SJ

    A2: SJ

    Obs. Morar Nicolae

    Stăruinţa Berveni – AS Căpleni

    A: Kovacs Szabolcs

    A1: Sălăgean Norbert

    A2: Kopriva Zsolt

    Obs. Torok Zoltan

     Victoria Tiream stă

      


    Liga a V-a, Seria A

    ETAPA a 7-a

     

    Sâmbătă, 20 octombrie, ora 16:00:

    Olimpia Căuaş – Olimpia Domăneşti

    A: Peter Alin

    A1: Iuhasz Tibor

    A2: Ardelean Vlad

    Obs. Mândrean Remus

    Duminică, 21 octombrie, ora 15:00:

    Gloria Moftinu Mare – Dacia Supur

    A: Bonţidean Dan Armando

    A1: Gherman Denis

    A2: Sas Bogdan

    Obs. Dorca Marcel

    Platanul Marna – AS Termala Dindeşti

    A: Petruţ Sebastian

    A1: Szakacs Zsolt

    A2: Raţ Jr.

    Obs. Bâlc Csaba

     Kneho Urziceni  – Vulturii Santău

    A: Chiorean George

    A1: Marian Beniamin

    A2: Vass Mark

    Obs. Lizak Paul

    Speranţa Bogdand – CS SC Olimpia MCMXXI SM, amânat

     


    Liga a V-a, Seria B

    ETAPA a 7-a

     

    Duminică, 21 octombrie,

    ora 14:00:

    Viitorul Viile SM – Recolta Dorolţ II (Dara)

    A: Chiş Florin

    A1: Ciceu Marian

    A2: Borza Vlad

    Obs. Kegyes Adalbert

    ora 15:00:

    ACS Turulung – AS CS Cetate Ardud 800 II

    A: Kovacs Attila

    A1: Bilţ Daniel

    A2: Hepcal Andrei

    Obs. Andreica Marcel

    Ugocea Porumbeşti – Codreana Homoroade

    A: Szabo Andrei

    A1: Batori Patrick

    A2: Pop Paul Adelin

    Obs. Şuta Nicolae

    CSM Satu Mare II – Unirea Bercu

    A: Orha Dan

    A1: Şerban Ovidiu

    A2: Estan Alex

    Obs. Altfater Robert

    Prietenia Crucişor – AS Voinţa Turţ

    A: Bărbuş Stejerel

    A1: Nagy Mate

    A2: Sician Gabriel

    Obs. Gherasim Alexandru


     

    Juniori Under 11

    CS Juniorul 2008 – Juniorul 2009, vineri 17:30, Someşul

    A: Bonţidean Dan Armando

    A1: Bilţ Daniel

     

    CS Il Calcio – Kinder Carei, sâmbătă, 10:30, Dorolţ

    A: Bauer Iosif

    A1: Bilţ Daniel

     

    LPS Satu Mare – Tăşnad, sâmbătă, 11:45, Dorolţ

    A: Bauer Iosif

    A1: Bilţ Daniel

     

    Juniori Under 13

    CSS Carei – Tăşnad, vineri, 16:00, brigadă Carei

    Juniorul – LPS Satu Mare, sâmbătă, 10:00, Someşul

    A: Bonţidean Dan Armando

    A1: Sician Gabriel

    A2: Sas Bogdan

     

    Juniori Under 15

    LPS Satu Mare- Juniorul, miercuri, 16:30, Someşul

    A: Bauer Iosif

    A1: Gherman Denis

    A2: Sician Gabriel

     

     

    Juniori Under 16, Nord Vest

    Primavera Satu Mare – LPS Satu Mare, luni, 17:00, Păuleşti

     

    Interliga copii, duminică , teren Someşul, duminică ora 10:00 / 13:00

    A: Bonţidean Dan Armando

    A1: Sas Bogdan

    A2: Gherman Denis

    A3: Hepcal Daniel

     

     



    ULTIMELE ȘTIRI

    Latest Posts

    spot_img
    spot_img