More


    Se joacă în weekend în “judeţ”. Program & delegări!

    Liga a IV-a, Seria A

    (Zona Tur-Talna)

    Etapa a 7-a

    =

     

    Sâmbătă, 13 octombrie,

    Ora 13:00 / 15:00:

    Energia Negreşti – Venus Dumbrava

    A: MM

    A1: MM

    A2: MM

    Obs. Pintea Mircea

    Ora 14:00 / 16:00:

    Victoria Apa – AS Livada

    A: Simon Elek

    A1: Bauer Iosif

    A2: Bauer Adalbert

    Obs. Iuhas Ioan

    Duminică, 14 octombrie,

    Ora 13:00 / 15:00:

    Egri Sasok Agriş – Voinţa Lazuri

    A: Gherasim Alexandru

    A1: Rus Cătălin

    A2: Lukacs Levente

    Obs. Stoica Viorel

    Speranţa Halmeu – Someşul Odoreu

    A: Petruţ Sebastian

    A1:Raţ Jr.

    A2: Sician Gabriel

    Obs. Dorca Marcel

    Turul Micula – Dacia Medieşu Aurit

    A: Simon Elek

    A1: Bauer Iosif

    A2: Bauer Adalbert

    Obs. Turtureanu Ioan

    Ora 13:30 / 15:30:

    Sportul Botiz – Talna Oraşu Nou

    A: Bogdan Răzvan

    A1: Orha Dan

    A2: Mihali Darius

    Obs. Halici Eugen

     


    Liga a IV-a, Seria B

    (Zona Someş)

    Etapa a 7-a

     

    Sâmbătă, 13 octombrie,  ora 13:00 / 15:00

    Recolta Dorolţ – CSM Satu Mare

    A: SJ

    A1: SJ

    A2: SJ

    Obs. Pataki Zoltan

    Duminică, 14 octombrie,

    ora 13:00 / 15:00

    Atletic Craidorolţ – Crasna Moftinu Mic

    A: Rad Bogdan

    A1: Chiorean George

    A2: Szakacs Zsolt

    Obs. Cseh Şandor

    Voinţa Babţa – Voinţa Doba

    A: Chiş Florin

    A1: Ardelean Vlad

    A2: Dănuţ Mihuţ

    Obs. Rozs Zoltan

    Luceafărul Decebal – Unirea Păuleşti

    A: Neichi Sergiu

    A1: Nagy Szabolcs

    A2: Pop Cristian

    Obs. Năstruţ Liviu

    ora 14:00 / 16:00

    Cetate Ardud 800 – Viitorul Vetiş

    A: Pop Lucian

    A1: Reday Arpad

    A2: Moisa Vlad

    Obs. Morar Nicolae

     Ştiinţa Beltiug – Someşul Oar, amânat


    Liga a IV-a, Seria C

    (Zona Crasna)

    Etapa a 7-a

     

    Vineri, 12 octombrie,  14:00 / 16:00:

    CSM Victoria Carei – AS Ghenci

    A: Mazilu Ovidiu

    A1: Bathory Ştefan

    A2: Nagy Szabolcs

    Obs. Ziman Cornel

    Duminică, 14 octombrie,  13:00 / 15:00:

    Schwaben Kalmandi Cămin – Schamagosch Ciumeşti

    A: Pop Emanuel

    A1: Bumbuc Marius

    A2: Sas Bogdan

    Obs. Kegyes Tiberiu

    Real Andrid – Recolta Sanislău

    A: Bărbuş Stejerel

    A1: Zsigrai Cătălin Marina

    A2: Căliman Patrick

    Obs. Dumitraş Gheorghe

    Unirea Pişcolt – Stăruinţa Berveni

    A: Ciceu Marian

    A1: Borza Vlad

    A2: Peter Iulian

    Obs. Niţă Gheorghe

    Frohlich Foieni – Victoria Tiream

    A: Peter Alin

    A1: Iuhas Tibor

    A2: Ciordaş Marius

    Obs. Petz Istvan

    AS Căpleni – Viitorul Lucăceni

    A: Raţ Sebastian

    A1: Nagy Mate

    A2: J3nnifer D. Damian

    Obs. Schwarcz Oscar

     Fortuna Căpleni stă

     


    Liga a V-a, Seria A

    ETAPA a 6-a

     

    Sâmbătă, 13 octombrie, ora 16:45

    Vulturii Santău – Olimpia Căuaş

    A: Pop Emanuel

    A1: Matei Claudiu

    A2: Kerekes Sergiu

    Obs. Neichi Ioan

    Duminică, 14 octombrie,

    ora 11:00

    Olimpia Domăneşti – Speranţa Bogdand

    A: Bogdan Razvan

    A1: Orha Dan

    A2: Mihali Darius

    Obs. Lizac Paul

    ora 15:00

    AS Termala Dindeşti – Kneho Urziceni

    A: Peneghi Şerban

    A1: Miron Ciprian

    A2: Vass Mark

    Obs. Mândrean Remus

    ora 16:00

    Dacia Supur – CS SC Olimpia MCMXXI SM, teren Olimpia

    A: Bathory Ştefan

    A1: Şerban Ovidiu

    A2: Estan Alex

    Obs. Vigu Iosif

    Gloria Moftinu Mare – Platanul Marna

    A: Dragoş Bogdan

    A1: Sălăgean Norbert

    A2: Botoş Roland

    Obs. Torok Zoltan


    Liga a V-a, Seria B

    Etapa a 6-a

     

    Sâmbătă, 13 octombrie, ora 15:00

    AS CS Cetate Ardud 800 II – AS Voinţa Turţ

    A: Chiriloaia Ciprian

    A1: Pop Paul

    A2: Szucs Nikolas

    Obs. Chioreanu Radu

    Duminică, 14 octombrie,

    ora 14:30

    ACS Turulung – Ugocea Porumbeşti, teren Porumbeşti

    A: Szabo Andrei

    A1: Gherman Denis

    A2: Bilţ Ionuţ

    Obs. Şuta Nicolae

     

    ora 15:00

    Codreana Homoroade – Viitorul Viile SM

    A: Kovacs Attila

    A1: Hepcal Marius

    A2: Socaci Simina

    Obs. Racolţa Vasile

    Recolta Dorolţ II (Dara) – CSM Satu Mare II

    A: Kopriva Tamas

    A1: Kopriva Zsolt

    A2: Biro Eniko

    Obs. Por Constantin

    Unirea Bercu – Prietenia Crucişor

    A: Berei Roland

    A1: Ghencean Ionuţ

    A2: Batori Patrick

    Obs. Andreica Marcel


    Juniori U11

    LPS SM – Juniorul SM 2009, vineri, ora 17:00, teren Someşul

    A: Simon Elek

    A1: Gherman Denis

     Primavera SM – Juniorul 2008, sâmbătă, ora 10:00, teren Păuleşti

    A: Bauer Iosif

    A1: Ghencean Ionuţ

     Tăşnad – Il Calcio,

    Brigadă Tăşnad

     


    Juniori U 13

    Energia Negreşti Oaş – Juniorul SM, sâmbătă, 09:30

    Brigadă MM

    LPS SM – CSS Carei, sâmbătă, ora 13:00, teren Someşul

    A: Sician Gabriel

    A1: Hepcal Marius

    A2: Bilţ Ionuţ

    Primavera 2006 – Primavera 2007, sâmbătă, ora 11:30

    A: Bauer Iosif

    A1: Gherman Denis

    A2: Ghencean Ionuţ



    ULTIMELE ȘTIRI

    Latest Posts

    spot_img
    spot_img