More


    Se joacă în weekend! Program & Delegări!

    =

    Liga a IV-a, Seria A

    (Zona Tur-Talna)

    Etapa a 6-a

     

    Duminică, 7 octombrie,  13:00 / 15:00:

    Someşul Odoreu – Sportul Botiz, teren Botiz

    A: Chiorean Cristian

    A1: Rus Cătălin

    A2: Popescu Tudor

    Obs. Turtureanu Ioan

    Turul Micula – Victoria Apa

    A: Peneghi Şerban

    A1: Miron Ciprian

    A2: Toth Cristian

    Obs. Dumitraş Gheorghe

    Dacia Medieşu Aurit – Energia Negreşti

    A: Pop Lucian

    A1: Nagy Mate

    A2: Zsigrai Cătălin Marina

    Obs. Cseh Şandor

    Venus Dumbrava – Speranţa Halmeu

    A: Bărbuş Stejerel

    A1: Szabo Andrei

    A2: Bumbuc Marius

    Obs. Racolţa Vasile

    Voinţa Lazuri – Talna Oraşu Nou (juniori – amânat)

    A: Bogdan Răzvan

    A1: Mihali Darius

    A2: Sician Mihai

    Obs. Vigu Iosif

    Egri Sasok Agriş – AS Livada

    A: MM

    A1: MM

    A2: MM

    Obs. Gherasim Alexandru

     


    Liga a IV-a, Seria B

    (Zona Someş)

    Etapa a 6-a

     

    Sâmbătă, 6 octombrie,

    11:00 / 13:00:

    CSM Satu Mare – Crasna Moftinu Mic (la cererea CSM, meciul de juniori – amânat)

    A: Pop Lucian

    A1: Kopriva Tamas

    A2: Rad Bogdan

    Obs. Petz Istvan

     13:00 / 15:00:

    Unirea Păuleşti – Voinţa Babţa

    A: Chiş Florin

    A1: Peter Alin

    A2: Iuhas Tibor

    Obs. Niţă Gheorghe

    Cetate Ardud 800 – Ştiinţa Beltiug, amânat

    Voinţa Doba – Atletic Craidorolţ, amânat

     Viitorul Vetiş – Luceafărul Decebal, amânat

     Recolta Dorolţ – Someşul Oar, amânat

     


    Liga a IV-a, Seria C

    (Zona Crasna)

    Etapa a 6-a

     

    Duminică, 7 octombrie,  13:00 / 15:00:

    Viitorul Lucăceni – Unirea Pişcolt

    A: Chiorean George

    A1: Moisa Florin

    A2: Marian Beniamin

    Obs. Stoica Viorel

    Recolta Sanislău – Fortuna Căpleni

    A: Elek Simon

    A1: Bauer Iosif

    A2: Bauer Adalbert

    Obs. Rus Gavril

    Real Andrid – Schwaben Kalmandi Cămin

    A: Berei Roland

    A1: Bonţidean Daniel

    A2: Merkly Csaba

    Obs. Pintea Mircea

    Victoria Tiream – AS Ghenci

    A: Kovacs Szabolcs

    A1: Kopriva Zsolt

    A2: Sălăgean Norbert

    Obs. Torok Zoltan

    AS Căpleni – CSM Victoria Carei

    A: Neichi Sergiu

    A1: Pop Cristian

    A2: Tăbăcaru Sergiu

    Obs. Por Constantin

    Schamagosch Ciumeşti – Stăruinţa Berveni

    A: Dragoş Bogdan

    A1: Kopriva Tamas

    A2: Botoş Roland

    Obs. Borz Ionel

    Frohlich Foieni stă

     


    Liga a V-a, Seria A

    ETAPA a 5-a

     

    Sâmbătă, 6 octombrie, ora 16:00

    CS SC Olimpia MCMXXI SM – Olimpia Domăneşti, teren Domăneşti

    A: Bathory Ştefan

    A1: Bonţidean Daniel

    A2: Estan Alex

    Obs. Kalmar Iosif

    Duminică, 7 octombrie, ora 15:00

    Platanul Marna – Dacia Supur

    A: Ciceu Marian

    A1: Ardelean Vlad

    A2: Dănuţ Mihuţ

    Obs. Rozs Zoltan

    Kneho Urziceni – Gloria Moftinu Mare

    A: Roşu Florin

    A1: Szakacs Zolt

    A2: Reday Arpad

    Obs. Maier Alexandru

    Olimpia Căuaş – AS Termala Dindeşti

    A: Chiriloaia Ciprian

    A1: Sas Bogdan

    A2: Bâle Vlad

    Obs. Mândrean Remus

    Speranţa Bogdand – Vulturii Santău

    A: Chiş Florin

    A1: Borza Vlad

    A2: Ciordaş Dragoş

    Obs. Morar Nicolae

     


    Liga a V-a, Seria B

    ETAPA a 5-a

     

    Duminică, 7 octombrie,

    ora 12:00

    CSM Satu Mare II – Codreana Homoroade

    A: Bathory Ştefan

    A1: Şerban Ovidiu

    A2: J3nnifer D. Damian

    Obs. Ziman Cornel

    ora 15:00

    AS CS Cetate Ardud 800 II – Ugocea Porumbeşti, teren Mădăras

    A: Kerecheş Vasile

    A1: Batori Patrick

    A2: Pop Paul Adelin

    Obs. Schwarcz Oscar

    Viitorul Viile SM – ACS Turulung

    A: Kovacs Attila

    A1: Bilţ Ionuţ

    A2: Hepcal Andrei

    Obs. Iuhas Ioan

    Prietenia Crucişor – Recolta Dorolţ II (Dara)

    A: Raţ Sebastian

    A1: Raţ Junior

    A2: Szucs Nicolas

    Obs. Halici Eugen

    AS Voinţa Turţ – Unirea Bercu

    A: Mihai Marius

    A1: Sician Gabriel

    A2: Căliman Patrick

    Obs. Andreica Marcel


    Campionatul Judeţean de Juniori U 11

     

    Sâmbătă, teren Dorolţ

    ora 10:00

    LPS Satu Mare – Juniorul 2008, 

    A: Sician Gabriel

    A1: Sas Bogdan

     

    ora 11:00

    Il Calcio – Juniorul 2009

    A: Sician Gabriel

    A1: Sas Bogdan

     

    Sâmbătă, ora 11:00, teren Carei

    Kinder Carei – Primavera SM

    A: Carei

    A1: Carei

     

     

    Campionatul Judeţean de Juniori U 13

    Sâmbătă, teren Păuleşti

     

    ora 10:00

    Primavera 2007 – Unirea Tăşnad

    A: Mihai Marius

    A1: Bauer Iosif

    A2: Ghencean Marius

     

    ora 11:30

    Primavera 2006 – Energia Negreşti

    A: Mihai Marius

    A1: Bauer Iosif

    A2: Ghencean Marius

     

     

    Sâmbătă, ora 09:00, teren Carei

    CSS Carei – Juniorul SM

    A: Carei

    A1: Carei

    A2: Carei

     

    Campionatul Judeţean de Juniori U 15

    Miercuri, ora 16:30, teren Someşul

    Juniorul SM – CSS Carei

    A: Popescu Tudor

    A1: Sician Gabriel

    A2: Sician Mihai

      

    Interliga Satu Mare

    Duminica, ora 10:00, teren Păuleşti (Under 8,9,10)

    A: Hepcal Andrei

    A1: Bilţ Daniel

    A2: Sician Gabriel

    A3: Sas Bogdan 



    ULTIMELE ȘTIRI

    Latest Posts

    spot_img
    spot_img