More


    Se joacă ultimele meciuri in “Judeţ”. Ne arbitrează:

    Liga a IV-a, Seria A

    (Zona Tur-Talna)

    =

    Etapa a 11-a

     

    Sâmbătă, 10 noiembrie, ora 11:00 / 13:00:

    Talna Oraşu Nou – Dacia Medieşu Aurit

    A: Bathory Ştefan

    A1: Nagy Szabolcs

    A2: Estan Alex

    Obs. Andreica Marcel

     

    Sâmbătă, 10 noiembrie, ora 12:00 / 14:00:

    Energia Negreşti – Victoria Apa

    A: MM

    A1: MM

    A2: MM

    Obs. Gherasim Alex

     

    Duminică, 11 noiembrie, ora 12:00 / 14:00:

    Speranţa Halmeu – Turul Micula

    A: Bărbuş Stejerel

    A1: Man Cătălin

    A2: Estan Alex

    Obs. Dumitraş Gheorghe

    AS Livada – Sportul Botiz

    A: Dragoş Bogdan

    A1: Roşu Florin

    A2: Sălăgean Norbert

    Obs. Halici Eugen

    Venus Dumbrava – Egri Sasok Agriş

    A: Bogdan Răzvan

    A1: Mihali Darius

    A2: Zsigrai Cătălin Marina

    Obs. Vigu Iosif

    Someşul Odoreu – Voinţa Lazuri, teren Lazuri

    A: Chiriloaia Ciprian

    A1: Bonţidean Daniel Armando

    A2: Sician Gabriel

    Obs. Iuhas Ioan

     


    Liga a IV-a, Seria B

    (Zona Someş)

    Etapa a 11-a

     

    Sâmbătă, 10 noiembrie, ora 12:00 / 14:00:

    Someşul Oar – Atletic Craidorolţ

    A: Pop Lucian

    A1: Sălăgean Norbert

    A2: Chiorean George

    Obs. Borz Ionel

    Luceafărul Decebal – Ştiinţa Beltiug, 12:00 seniori / 14 juniori

    A: Mazilu Ovidiu

    A1: Şovre Octavian

    A2: Tăbăcaru Sergiu

    Obs. Stoica Viorel

    Crasna Moftinu Mic – Viitorul Vetiş

    A: Neichi Sergiu

    A1: Reday Arpad

    A2: Ciceu Marian

    Obs. Lizac Paul

     

    Duminică, 11 noiembrie, ora 12:00 / 14:00:

    Voinţa Babţa – Cetate Ardud 800

    A: Chiş Florin

    A1: Ardelean Vlad

    A2: Borza Vlad

    Obs. Niţă Gheorghe

    Unirea Păuleşti – Recolta Dorolţ, teren Dorolţ-Dara, 12:00 seniori / 14:00 juniori

    A: Pop Lucian

    A1: Miron Ciprian

    A2: Rad Bogdan

    Obs. Pataki Zoltan


     Liga a IV-a, Seria C

    (Zona Crasna)

    Etapa a 11-a

     

    Duminică, 11 noiembrie,  12:00 / 14:00:

    AS Ghenci – Frohlich Foieni

    A: Petruţ Sebastian

    A1: Nagy Szabolcs

    A2: Gherman Denis

    Obs. Mândreanu Remus

    Schamagosch Ciumeşti – Unirea Pişcolt

    A: Peneghi Şerban

    A1: Botoş Roland

    A2: Moisa Florin

    Obs. Petz Istvan

    Stăruinţa Berveni – Fortuna Căpleni

    A: Rebegea Ciprian

    A1: Şerban Ovidiu

    A2: Ghencean Marius

    Obs. Schwarcz Oscar

    Schwaben Kalmandi Cămin – Viitorul Lucăceni, teren Sanislău

    A: Kovacs Szabolcs

    A1: Kopriva Tamas

    A2: Kopriva Zsolt

    Obs. Torok Zoltan

    AS Căpleni – Real Andrid

    A: Simon Elek

    A1: Bauer Iosif

    A2: Bauer Adalbert

    Obs. Turtureanu Ioan

    Victoria Tiream – Victoria Carei

    A: Pop Emanuel

    A1: J3nnifer D. Damian

    A2: Orha Dan

    Obs. Cseh Şandor

    Recolta Sanislău – stă

     


    Meci restanţă, Liga a V-a, Seria B, etapa a 2-a

    AS CS Cetate Ardud 800 II – Recolta Dorolţ II (Dara), sâmbătă, 10 noiembrie, ora 14:00, teren Dara

    A: Raţ Sebastian

    A1: Nagy Mate

    A2: Pop Paul Adelin

    Obs. Neichi Ioan


    Meci restanţă, Liga a V-a, Seria B, etapa a 9-a

    CSM Satu Mare – Prietenia Crucişor, sâmbătă, 10 noiembrie, ora 14:00

    A: Bărbuş Stejerel

    A1: Lukacs Levente

    A2: Szabo Andrei

    Obs. Ziman Cornel


    Meci restanţă, Liga a V-a, Seria A, etapa a 7-a

    Speranţa Bogdand – CS SC Olimpia MCMXXI SM, duminică, 11 noiembrie, ora 14:00

    A: Raţ Sebastian

    A1: Matei Claudiu

    A2: Raţ Jr.

    Obs. Năstruţ Liviu


    Meci restanţă, Liga a V-a, Seria A, etapa a 3-a

    Kneho Urziceni – Dacia Supur, duminică, 11 noiembrie, ora 14:00

    A: Chiorean George

    A1: Szakacs Zsolt

    A2: Marian Beniamin

    Obs. Papp Ioan


    Cupa României

    Termala Dindeşti – Vulturii Santău, duminică, 11 noiembrie, ora 14:00

    A: Peter Alin

    A1: Dănuţ Mihuţ

    A2: Ciordaş Gabriel

    Obs. Rus Gavril

    Ugocea Porumbeşti – AS Livada, miercuri, 14 noiembrie, ora 15:00

    A: Popescu Tudor

    A1: Zsigrai Cătălin Marina

    A2: Bumbuc Mihai

    Obs. Kegyes Tibor

     


    Campionat Juniori Nord-Vest Under 16

    LPS Satu Mare – Viitorul Oradea, sâmbătă, 10 noiembrie, ora 14:30, teren Someşul

    A: Simon Elek

    A1: Bauer Iosif

    A2: Gherman Denis

    Obs. Kalmar Iosif

     

    Under 11

    Il Calcio – Primavera SM, miercuri, 7 noiembrie, ora 16:00, teren Dorolţ

    A: Sician Gabriel

    A1: Hepcal Ionuţ

     

    Under 13

    Primavera SM – Energia Negreşti Oaş, sâmbătă, 10 noiembrie, ora 10:00, teren Păuleşti

    Juniorul 2007 – Primavera 2006, duminică, 11 noiembrie, ora 10:00, teren Someşul

     



    ULTIMELE ȘTIRI

    Latest Posts

    spot_img
    spot_img