More


    Ne arbitrează în weekend în Judeţ! #program

    - Advertisement -
    Liga a IV-a, seria C / Etapa a 15-a
     
    Sâmbătă, 16 martie,  13:00 / 15:00:
    CSM Victoria Carei – Recolta Sanislău
    A: Kovacs Istvan
    A1: Matei Claudiu
    A2: Popescu Tudor
    A rezervă: Sician Gabriel
    Obs. Petz Istvan
    Brigadă juniori: Popescu Tudor, Sician Gabriel, Matei Claudiu.
    Duminică, 17 martie,  13:00 / 15:00:
    AS Căpleni – Fortuna Căpleni
    A: Kovacs Szabolcs
    A1: Matei Claudiu
    A2: Bathory Ştefan
    Obs. Pataki Zoltan
     
    Stăruinţa Berveni – Victoria Tiream
    A: Rad Bogdan
    A1: Miron Ciprian
    A2: Reday Arpad
    Obs. Torok Zoltan
     
    Real Andrid – Frohlich Foieni
    A: Chiş Florin
    A1: Peter Alin
    A2: Ardelean Vlad
    Obs. Mândreanu Remus
     
    AS Schamagosch Ciumeşti – AS Ghenci
    A: Simon Elek
    A1: Sas Bogdan
    A2: Bonţidean Daniel Armando
    Obs. Turtureanu Ioan
    Schwaben Kalmandi Cămin – Unirea Pişcolt
    A: Peneghi Şerban
    A1: Botoş Lorand
    A2: Moisa Florin
    Obs. Niţă Gheorghe
    AS Viitorul Lucăceni stă
     
    Cupa Romaniei
    Dacia Medieşu Aurit – CSM Satu Mare16.03.2019, ora 13:00
    A: Bogdan Razvan
    A1: Bathory Ştefan
    A2: Pop Emanuel
    Obs. Iosif Vigu
    Ştiinţa Beltiug – CS Cetate Ardud 800, 17.03.2019, ora 15:00
    A: Bărbuş Stejerel
    A1: Ghencean Ionuţ
    A2: Bumbuc Marius
    Obs. Năstruţ Liviu
    Energia Negreşti – AS Livada, 17.03.2019, ora 15:00
    A: Rebegea Ciprian Gelu
    A1: Petruţ Sebastian
    A2: Nagy Szabolcs
    Obs. Cseh Sandor
    Talna Oraşu Nou – Sportul Botiz, 17.03.2019, ora 16:00
    A: Bogdan Răzvan
    A1: Bauer Iosif
    A2: Bauer Adalbert
    Obs. Ziman Cornel
    Meciuri amicale
    Unirea Păuleşti – Viitorul Vetiş, 16.03.2019, ora 15:30, se joacă la Petin
    A: Simon Elek
    A1: Trella Zoran
    A2: Ghencean Ionuţ
    Turul Micula – Crasna Moftinu Mic, 16.03.2019, ora 13:00
    A: Bărbuş Stejerel
    A1: Bauer Iosif
    A2: Bauer Adalbert
    Voinţa Turţ – Olimpia MCMXXI, 17.03.2019, ora 14:00
    A: Raţ Sebastian
    A1: Raţ Sebastian Jr.
    A2: Sician Gabriel
    Luceafărul Decebal – Kneho Urziceni, 17.03.2019, ora 14:00
    A: Pop Emanuel
    A1: Popescu Tudor
    A: Denis Gherman


    ULTIMELE ȘTIRI

    Latest Posts

    spot_img
    spot_img