More


    Se joacă în weekend, în judeţ! Delegări:

    =

    Liga a IV-a, Seria A
    (Zona Tur-Talna)

    Etapa a 13-a

    Sâmbătă, 30 martie, 13:00 / 15:00:

    Victoria Apa – Talna Oraşu Nou
    A: Pop Lucian
    A1: Kopriva Tamas
    A2: Sălăgean Norbert
    Obs. Iuhas Ioan


    Duminică, 31 martie, 13:00 / 15:00:

    Energia Negreşti – Someşul Odoreu, se joacă la Odoreu
    A: MM
    A1: MM
    A2: MM
    Obs. Stoica Viorel

    Egri Sasok Agriş – Dacia Medieşu Aurit
    A: Petruţ Sebastian
    A1: Bauer Iosif
    A2: Berei Roland
    Obs. Halici Eugen

    AS Livada – Speranţa Halmeu
    A: Rad Bogdan
    A1: Chiorean George
    A2: Reday Arpad
    Obs. Andreica Marcel

    Voinţa Lazuri – Sportul Botiz
    A: Bathory Ştefan
    A1: Lukacs Levente
    A2: Trella Zoran
    Obs. Dorca Marcel

    Venus Dumbrava – Turul Micula
    A: Stejerel Bărbuş
    A1: Mihai Marius
    A2: Ghencian Ionuţ
    Obs. Vigu Iosif


    Liga a IV-a, Seria B (Zona Someş)
    Etapa a 13-a

    Sâmbătă, 30 martie, 12:00 / 14:00:

    Someşul Oar – Voinţa Babţa
    A: Mazilu Ovidiu
    A1: Matei Claudiu
    A2: Tăbăcaru Sergiu
    Obs.Kalmar Iosif

    Sâmbătă, 30 martie, 16:00 (juniorii, la inţelegere, se dispută miercuri, 02.05.2019, ora 18:00):

    Ştiinţa Beltiug – Crasna Moftinu Mic
    A: Bathory Ştefan
    A1: Pop Emanuel
    A2: Pop Cristian
    Obs. Dumitraş Gheorghe

    Duminică, 31 martie, 13:00 / 15:00:

    Recolta Dorolţ – Viitorul Vetiş
    A: Simon Elek
    A1: Denis Gherman
    A2: Batori Patrick
    Obs. Turtureanu Ioan

    Unirea Păuleşti – Cetate Ardud 800
    A: Pop Lucian
    A1: Toth Kristian
    A2: Marian Beniamin
    Obs. Borz Ionel

    Luceafărul Decebal – Voinţa Doba, amânat

    CSM Satu Mare – Atletic Craidorolţ, scor 3-0 (Atletic Craidorolţ s-a retras)


    Liga a IV-a, Seria C (Zona Crasna)

    Etapa a 17-a

    Duminică, 31 martie, 13:00 / 15:00:

    Frohlich Foieni – Unirea Pişcolt
    A: Chiş Florin
    A1: Peter Alin
    A2: Juhasz Tibor
    Obs. Niţă Gheorghe

    Victoria Tiream – Schwaben Kalmandi Cămin
    A: Rebegea Ciprian
    A1: Zsigrai Cătălin Marina
    A2: Kerekes Vasile
    Obs. Mândreanu Remus

    Schamagosch Ciumeşti – Fortuna Căpleni
    A: Kovacs Szabolcs
    A1: Botoş Roland
    A2: Miron Ciprian
    Obs. Torok Zoltan

    AS Căpleni – AS Ghenci
    A: Bogdan Răzvan
    A1: Matei Claudiu
    A2: Rus Cătălin
    Obs.Kegyes Tibor

    Recolta Sanislău – Stăruinţa Berveni
    A: Raţ Sebastian
    A1: Hepcal Ionuţ
    A2: Şerban Ovidiu
    Obs. Ziman Cornel

    Viitorul Lucăceni – CSM Victoria Carei
    A: SJ
    A1: SJ
    A2: SJ
    Obs. Pataki Zoltan

    Real Andrid stă


    Cupa Romaniei
    Al doilea joc din optimi:

    Recolta Dorolţ II Dara – CSM Satu Mare, vineri, 29.03.2019, ora 16:30, la Dorolţ
    A: Simon Elek
    A1: Jennifer D. Damian
    A2: Sas Bogdan
    Obs. Pataki Zoltan


     

    Juniori Under 11

    Primavera SM – Unirea Tăşnad, sâmbătă, ora 10:00
    A: Popescu Tudor
    A1: Bor Alberto

    Juniorul SM 2009 – Kinder Carei, luni, 17:00, teren Someşul
    A: Popescu Tudor
    A1: Sician Mihai

    LPS SM – Il Calcio 2009, scor 8-1(joi 28.03.2019, 17:00, teren Dorolţ)
    A: Bonţidean Daniel Armando
    A1: Bauer Iosif


    Juniori Under 13

    Energia Negreşti Oaş – Unirea Tăşand, sâmbătă, 11:00, teren Negreşti
    A: Berei Roland
    A1: Sician Gabriel
    A2: Bumbuc Marius

    LPS SM – Primavera 2006, sâmbătă, 10:00, teren Someşul
    A: Pop Lucian
    A1: Kopriva Tamas
    A2: Sălăgean Norbert
    Obs. Rus Gavril

    Juniorul SM – Primavera 2007, sâmbătă, 11:30, teren Someşul
    A: Pop Lucian
    A1: Kopriva Tamas
    A2: Sălăgean Norbert
    Obs. Rus Gavril


    Campionatul Nord Vest Under 16

    Primavera SM – Viitorul Cluj, sâmbătă, 13:00, teren Păuleşti
    A: Bogdan Răzvan
    A1: Popescu Tudor
    A2: Sician Mihai



    ULTIMELE ȘTIRI

    Latest Posts

    spot_img
    spot_img