More


    Se joacă în weekend! Program&delegări!

    - Advertisement -

    Liga a IV-a, Seria A (Zona Tur-Talna)

    Etapa a 12-a
    Duminică, 24 martie,  13:00 / 15:00:
    Turul Micula – Egri Sasok Agriş
    A: Pop Lucian
    A1: Kopriva Tamas
    A2: Moisa Florin
    Obs. Stoica Viorel
    Dacia Medieşu Aurit – Voinţa Lazuri
    A: Simon Elek
    A1: Bauer Iosif
    A2: Bauer Adalbert
    Obs. Turtureanu Ioan
    Someşul Odoreu – Venus Dumbrava
    A: Bărbuş Stejerel
    A1: Estan Alex
    A2: Ghencean Ionuţ
    Obs. Halici Eugen
    Sportul Botiz – Victoria Apa, (meciul de juniori se joacă miercuri, 27.03.2019)
    A: Berei Roland
    A1: Batori Patrick
    A2: Sas Bogdan
    Obs. Iuhas Ioan
    Speranţa Halmeu – Energia Negreşti
    A: MM
    A1: MM
    A2: MM
    Obs. Dumitraş Gheorghe
    Talna Oraşu Nou – AS Livada, ora 14:00 / 16:00
    A: Matei Claudiu
    A1: Denis Gherman
    A2: Bilţ Ionuţ
    Obs. Rus Gavril
    Liga a IV-a, Seria B (Zona Someş)
    Etapa a 12-a
    Duminică, 24 martie,  13:00 / 15:00:
    Cetate Ardud 800 – Recolta Dorolţ, se joacă la Dorolţ
    A: Peter Alin
    A1: Juhasz Tibor
    A2: Ardelean Vlad
    Obs. Morar Nicolae
    Viitorul Vetiş – CSM Satu Mare
    A: Bathory Ştefan
    A1: Lukacs Levente
    A2: Nagy Szabolcs
    Obs. Borz Ionel
    Voinţa Doba – Unirea Păuleşti, amânat
    Atletic Craidorolţ – Ştiinţa Beltiug, nu se dispută
    Voinţa Babţa – Luceafărul Decebal, amânat
    Crasna Moftinu Mic – Someşul Oar, amânat
    Liga a IV-a, Seria C (Zona Crasna)
    Etapa a 16-a
    Sâmbătă, 23 martie,  13:00 / 15:00:
    CSM Victoria Carei – Schamagosch Ciumeşti
    A: Kovacs Szabolcs
    A1: Kopriva Zsolt
    A2: Rad Bogdan
    Obs. Kegyes Tibor
    Duminică, 24 martie,  13:00 / 15:00:
    AS Ghenci – Schwaben Kalmandi Cămin
    A: Chiorean George
    A1: Sălăgean Norbert
    A2: Botoş Roland
    Obs. Rozs Zoltan
    Victoria Tiream – Recolta Sanislău
    A: Rebegea Ciprian
    A1: Bonţindean Daniel Armando
    A2: Raţ Sebastian Jr.
    Obs. Ziman Cornel
    Fortuna Căpleni – Frohlich Foieni
    A: Chiorean Cristian
    A1: Şerban Ovidiu
    A2: Hepcal Daniel
    Obs. Vigu Iosif
    Stăruinţa Berveni – Viitorul Lucăceni
    A: Omuţ Marius
    A1: Pop Adina
    A2: Corb Alexandru
    Obs. Petz Istvan
    Unirea Pişcolt – Real Andrid
    A: Raţ Sebastian
    A1: Popescu Tudor
    A2: Zsigrai Cătălin Marina Andrei
    Obs. Torok Zoltan
    AS Căpleni stă
     

    Cupa Romaniei

    10. Olimpia MCMXXI Satu Mare – ACS Voinţa Doba, 23.03.2019, ora 16:00
    A: Rebegea Ciprian
    A1: Matei Claudiu
    A2: Bumbuc Marius
    Obs. Cseh Alexandru
    Juniori Under 13, restanţă

    CSS Carei – Primavera 2009
    A: Chiorean George
    A1: Chiorean Raul
    A2: Turoczi Sergiu



    ULTIMELE ȘTIRI

    Latest Posts

    spot_img
    spot_img