More



    Ne arbitreaza in acest weekend! Delegari!

    Liga a IV-a, Seria A
    (Zona Tur-Talna)
     
    Etapa a 15-a
    Sâmbătă, 13 aprilie, 18:00 – seniori, juniori – amânat:
    Talna Oraşu Nou – Egri Sasok Agriş
    A: Pop Lucian
    A1: Bathory Ştefan
    A2: Mihai Marius
    Obs. Gherasim Alexndru
     
    Duminică, 14 aprilie,
    14:00 / 16:00:
    Sportul Botiz – Venus Dumbrava
    A: Simon Elek
    A1: Denis Gherman
    A2: Şerban Ovidiu
    Obs. Turtureanu Ioan
     
    15:00 / 17:00:
    Dacia Medieşu Aurit – Victoria Apa
    A: Peneghi Şerban
    A1: Toth Cristian
    A2: Marian Beniamin
    Obs. Iuhas Ioan
    AS Livada – Energia Negreşti
    A: Bogdan Răzvan
    A1: Mihali Darius
    A2: Mihali Marius
    Obs. Halici Eugen
    Speranţa Halmeu – Voinţa Lazuri
    A: Berei Roland
    A1: Căliman Patrick
    A2: Sician Gabriel
    Obs. Altfatter Robert
    Someşul Odoreu – Turul Micula, amânat
     
    Liga a IV-a, Seria B
    (Zona Someş)
    Etapa a 15-a
    Sâmbătă, 13 aprilie,  15:00 / 17:00:
    Voinţa Doba – Cetate Ardud 800
    A: Pop Emanuel
    A1: Tăbăcaru Sergiu
    A2: Matei Claudiu
    Obs. Rus Gavril
     
    Duminică, 14 aprilie, 15:00 – seniori / 17:00 – juniori:
    Crasna Moftinu Mic – Recolta Dorolţ
    A: Rad Bogdan
    A1: Kopriva Tamas
    A2: Kopriva Zsolt
    Obs. Iosif Vigu
    Viitorul Vetiş – Ştiinţa Beltiug, amânat
    Someşul Oar – Luceafărul Decebal, amânat
    Voinţa Babţa – CSM Satu Mare, amânat
    Atletic Craidorolţ – Unirea Păuleşti, scor 0-3 (Atletic Craidorolţ s-a retras şi pierde toate meciurile din retur la “masa verde”)
    Liga a IV-a, Seria C
    (Zona Crasna)
    Etapa a 19-a
     
    Sâmbătă, 13 aprilie,  15:00 / 17:00:
    CSM Victoria Carei – AS Căpleni
    A: Omuţ Marius
    A1: BH
    A2: BH
    Obs. Pataki Zoltan
     
    Duminică, 14 aprilie,  11:00 / 13:00:
    Fortuna Căpleni – Recolta Sanislău
    A: Bărbuş Stejerel
    A1: Popescu Tudor
    A2: Trella Zora
    Obs. Borz Ionel
     
    Duminică, 14 aprilie,  15:00 / 17:00:
    Unirea Pişcolt – Viitorul Lucăceni
    A: Chiriloaia Ciprian
    A1: Bauer Iosif
    A2: Bauer Adalbert
    Obs. Ziman Cornel
    Schwaben Kalmandi Cămin – Real Andrid
    A: Chiorean George
    A1: Reday Arpad
    A2: Botoş Roland
    Obs. Niţă Gheorghe
    AS Ghenci – Victoria Tiream
    A: Bathory Ştefan
    A1: Lukacs Levente
    A2: Bonţidean Daniel
    Obs. Dumitraş Gheorghe
    Stăruinţa BerveniSchamagosch Ciumeşti
    A: Kovacs Szabolcs
    A1: Sălăgean Norbert
    A2: Miron Ciprian
    Obs. Torok Zoltan
    Frohlich Foieni stă
     
     
    Liga a V-a, Seria A
    Etapa a 11-a
    Sâmbătă, 13 aprilie, 16:00:
    Olimpia Domăneşti – AS Termala Dindeşti
    A: Raţ Sebastian
    A1: Raţ Jr.
    A2: Bumbuc Marius
    Obs. Kegyes Tibor
     
    Duminică, 14 aprilie,
    14:00:
    CS SC Olimpia MCMXXI SM – Gloria Moftinu Mare
    A: Mazilu Ovidiu
    A1: Zsigrai Cătălin
    A2: Pop Cristian
    Obs. Kalmar Iosif
    Olimpia Căuaş – Kneho Urziceni
    A: Pop Emanuel
    A1: Szakacs Zsolt
    A2: Ghencean Ionuţ
    Obs. Rozs Zoltan
     
    17:00:
    Speranţa Bogdand – Platanul Marna
    A: Chiş Florin
    A1: Iuhas Tibor
    A2: Ardelean Vlad
    Obs. Morar Nicolae
    Vulturii Santău – Dacia Supur, amânat
     
    Liga a V-a, Seria B
    Etapa a 11-a
     
    Duminică, 14 aprilie,
    16:00:
    Prietenia Crucişor – Ugocea Porumbeşti
    A: Matei Claudiu
    A1: Miclăuş Răzvan
    A2: Estan Alex
    Obs. Stoica Viorel
     
    17:00:
    AS Voinţa Turţ – ACS Turulung
    A: Petruţ Sebastian
    A1: Bor Alberto
    A2: Jennifer Damian
    Obs. Szabo I.
    Unirea Bercu – Codreana Homoroade
    A: Mihai Marius
    A1: Sician Mihai
    A2: Sas Bogdan
    Obs. Lizak Paul
    Recolta Dorolţ II (Dara) – AS CS Cetate Ardud 800 II
    A: Kerekes Vasile
    A1: Bilţ Ionuţ
    A2: Batori Patrick
    Obs. Chioreanu Radu
    CSM Satu Mare II – Viitorul Viile SM, amânat
     
    Meci restanţă
    Miercuri, 17 aprilie 2019, orele 11:30 / 17:30
    Crasna Moftinu Mic – Someşul Oar
    A: Kovacs Szabolcs
    A1: Bonţidean Daniel
    A2: Carei
    Obs. Por Constantin
     
    Under 11
    Juniorul 2009 – Il Calcio, rezultat: 1-1
    Primavera SM – Kinder Carei, sâmbătă, ora 13:00, Păuleşti
    A: Sician Gabriel
    A1: Hepcal Ionuţ
    Juniorul 2008 – LPS SM, amânat
     
    Under 13
    Juniorul – CSS Carei, rezultat: 1-5
    Unirea Tăşnad – Primavera 2007, sâmbătă, ora 11:00, Tăşnad
    Energia Negreşti Oaş – Primavera 2006, duminică, ora 10:00, Negreşti
    A: Berei Roland
    A1: Sician Gabriel
    A2: Căliman Patrick
     
    Interliga, teren Dorolţ, orele 10:30 – 14:00
    A: Matei Claudiu
    A1: Hepcal Ionut
    A2: Bilţ Ionuţ
    A3: Bor Alberto
     
    Campionatul Nord Vest Under 16
    Primavera SM – Viitorul Arad, duminică, ora 12:00, Păuleşti
    A: Simon Elek
    A1: Denis Gherman
    A2: Şerban Ovidiu
     
    Selecţionata Satu Mare – Selecţionata Bihor, duminică, ora 15:00, Carei
    A: Ciceu Marian
    A2: Danut Mihut
    A3: Ciordas Ionut
     
     

    ȘTIRI RECENT ADĂUGATE