More


    Ne arbitrează în week-end! Delegări:

    Liga a IV-a, Seria A

    (Zona Tur-Talna)

    =

     

    Etapa a 17-a

    Joi, 25 aprilie, 15:00 / 17:00:

    Energia Negreşti – Dacia Medieşu Aurit 4-1 (juniori: 5-1)

     

    Sâmbătă, 27 aprilie, 10:00 / 12:00:

    Sportul Botiz – Someşul Odoreu, se joacă la Odoreu

    A: Simon Elek

    A1: Denis Gherman

    A2: Batori Patrick

    Obs. Halici Eugen

    Victoria Apa – Turul Micula, (juniori-amânat)

    A: Chiriloaia Ciprian

    A1: Bauer Iosif

    A2: Bauer Adalbert

    Obs. Iuhas Ioan

    Speranţa Halmeu – Venus Dumbrava

    A: Pop Emanuel

    A1: Mihali Darius

    A2: Mihali Marius

    Obs. Gherasim Alexandru

    AS Livada – Egri Sasok Agriş

    A: Raţ Sebastian

    A1: Raţ Jr.

    A2: Sas Bogdan

    Obs. Dumitraş Gheorghe

    Talna Oraşu Nou – Voinţa Lazuri, amânat


    Liga a IV-a, Seria B

    (Zona Someş)

    Etapa a 17-a

    Sâmbătă, 27 aprilie, 10:00 / 12:00:

    Ştiinţa Beltiug – Cetate Ardud 800 (juniori-amânat)

    A: Peneghi Şerban

    A1: Botoş Roland

    A2: Toth Cristian

    Obs. Mândreanu Remus

    Luceafărul Decebal – Viitorul Vetiş (10:00 – seniorii, 12:00 – juniorii)

    A: Dragoş Bogdan

    A1: Miron Ciprian

    A2: Marian Beniamin

    Obs. Borz Ionel

    Voinţa Babţa – Unirea Păuleşti

    A: Chiş Florin

    A1: Juhasz Tibor

    A2: Ardelean Vlad

    Obs. Niţă Gheorghe

    Crasna Moftinu Mic – CSM Satu Mare (juniori-amânat)

    A: Kovacs Szabolcs

    A1: Kopriva Zsolt

    A2: Sălăgean Norbert

    Obs. Torok Zoltan

    Someşul Oar – Recolta Dorolţ

    A: Neichi Sergiu

    A1: Zsigrai Cătălin Marina Andrei

    A2: Pop Cristian

    Obs. Rus Gavril

     Atletic Craidorolţ – Voinţa Doba scor 0-3 (Atletic Craidorolţ s-a retras şi pierde toate meciurile din retur la “masa verde”)


    Liga a IV-a, Seria C

    (Zona Crasna)

    Etapa a 21-a

    Sâmbătă, 27 aprilie, 10:00 / 12:00:

    Unirea Pişcolt – CSM Victoria Carei

    A: Vidican Rareş

    A1: Omuţ Marius

    A2: Popa Adina

    Obs. Pataki Zoltan

    Viitorul Lucăceni – Fortuna Căpleni

    A: Pop Lucian

    A1: Moisa Florin

    A2: Miclăuş Răzvan

    Obs. Kegyes Tibor

    Frohlich Foieni – Schwaben Kalmandi Cămin

    A: Matei Claudiu

    A1: J3nnifer D. Damian

    A2: Sician Gabriel

    Obs. Turtureanu Ioan

    Recolta Sanislău – Schamagosch Ciumeşti

    A: Bărbuş Stejerel

    A1: Rus Cătălin

    A2: Nagy Szabolcs

    Obs. Stoica Viorel

    Real Andrid – AS Ghenci

    A: SJ

    A1: Reday Arpad

    A2: Szakacs Zolt

    Obs. Morar Nicolae

     

    12:00 / 14:00:

    AS Căpleni – Stăruinţa Berveni,

    A: Bogdan Răzvan

    A1: Bonţidean Armando-Papito Daniel

    A2: Estan Alex

    Obs. Vigu Iosif

     Victoria Tiream stă


    Liga a V-a, Seria A

    Etapa a 13-a

    Sâmbătă, 27 aprilie,

    12:00:

    Olimpia Căuaş – Gloria Moftinu Mare

    A: Petruţ Sebastian

    A1: Trella Zoran

    A2: Bor Alberto

    Obs. Chioreanu Radu

     

    13:00:

    Kneho Urziceni – Platanul Marna

    A: Chiorean George

    A1: Maxim Cătălin

    A2: Chiorean Alex

    Obs. Dorca Marcel

    Speranţa Bogdand – AS Termala Dindeşti

    A: Ciceu Marian

    A1: Dănuţ Mihuţ

    A2: Ciordaş Ionuţ

    Obs. Rozs Zoltan

     

    14:00:

    CS SC Olimpia MCMXXI SM – Vulturii Santău

    A: Bathory Ştefan

    A1: Popescu Tudor

    A2: Şerban Ovidiu

    Obs. Ziman Cornel

    Olimpia Domăneşti – Dacia Supur, amânat

     


    Liga a V-a, Seria B

    Etapa a 13-a

     

    Sâmbătă, 27 aprilie,

    11:00:

    CSM Satu Mare II – ACS Turulung

    A: Bathory Ştefan

    A1: Popescu Tudor

    A2: Şerban Ovidiu

    Obs. Altfater Robert

    12:00:

    AS Voinţa Turţ – Recolta Dorolţ II (Dara)

    A: Kerekes Vasile

    A1: Bilţ Ionuţ

    A2: Sabo Andrei

    Obs. Kegyes Adalbert

    AS CS Cetate Ardud 800 II – Unirea Bercu, se joacă la Bercu

    A: Berei Roland

    A1: Ghencean Ionuţ

    A2: Căliman Patrick

    Obs. Lizac Paul

    15:30:

    Viitorul Viile SM – Ugocea Porumbeşti

    A: Elek Simon

    A1: Denis Gherman

    A2: Batori Patrick

    Obs. Hriţiu Ciprian

    Prietenia Crucişor – Codreana Homoroade, amânat

      

    * Arbitrii sunt obligaţi să vizualizeze delegările postate pe site-ul AJF, pentru a fi la curent cu eventualele modificări.



    ULTIMELE ȘTIRI

    Latest Posts

    spot_img
    spot_img