More


    Ne arbitrează în weekend! Program:

    =

    Liga a IV-a, Seria A

    (Zona Tur-Talna)

     

    Etapa a 16-a

    Vineri, 19 aprilie, 16:00 / 18:00:

    Venus Dumbrava – Talna Oraşu Nou

    A: Bogdan Răzvan

    A1: Petruţ Sebastian

    A2: Zsigrai Cătălin Marina Andrei

    Obs. Vigu Iosif

    Sâmbătă, 20 aprilie, 10:00 / 12:00:

    Turul Micula – Energia Negreşti

    A: MM

    A1: MM

    A2: MM

    Obs. Pataki Zoltan

    Someşul Odoreu – Victoria Apa

    A: Elek Simon

    A1: Batori Patrick

    A2: Denis Gherman

    Obs. Turtureanu Ioan

    Voinţa Lazuri – AS Livada

    A: Bogdan Răzvan

    A1: Mihali Darius

    A2: Mihali Marius

    Obs. Halici Eugen

    Dacia Medieşu Aurit – Sportul Botiz

    A: MM

    A1: MM

    A2: MM

    Obs. Dumitraş Gheorghe

    Egri Sasok Agriş – Speranţa Halmeu, amânat


    Liga a IV-a, Seria B

    (Zona Someş)

    Etapa a 16-a

     

    Vineri, 19 aprilie, 17:30 – seniori, meciul de juniori – amânat:

    Recolta Dorolţ – Voinţa Babţa

    A: Mazilu Ovidiu

    A1: Matei Claudiu

    A2: Pop Emanuel

    Obs. Gherasim Alexandru

    Sâmbătă, 20 aprilie,

    10:00 / 12:00:

    Unirea Păuleşti – Crasna Moftinu Mic

    A: Bathory Ştefan

    A1: Lukacs Levente

    A2: Estan Alex

    Obs. Dorca Marcel

    Voinţa Doba – Ştiinţa Beltiug

    A: Pop Emanuel

    A1: Bauer Iosif

    A2: Bauer Adalbert

    Obs. Borz Ionel

    CSM Satu Mare – Someşul Oar

    A: Mazilu Ovidiu

    A1: Matei Claudiu

    A2: Neichi Sergiu

    Obs. Ziman Cornel

    15:00 / 17:00:

    Cetate Ardud 800 – Luceafărul Decebal

    A: Rad Bogdan

    A1: Reday Arpad

    A2: Toth Cristian

    Obs. Chioreanu Radu

    Viitorul Vetiş – Atletic Craidorolţ, scor 3-0 (Atletic Craidorolţ s-a retras şi pierde toate meciurile din retur la “masa verde”)


    Liga a IV-a, Seria C

    (Zona Crasna)

    Etapa a 20-a

    Sâmbătă, 20 aprilie,

    10:00 / 12:00:

    Recolta Sanislău – Real Andrid

    A: Chiş Florin

    A1: Ardelean Vlad

    A2: Juhasz Tibor

    Obs. Mândrean Remus

    Schamagosch Ciumeşti – Schwaben Kalmandi Cămin

    A: Pop Lucian

    A1: Botoş Roland

    A2: Marian Beniamin

    Obs. Pop Ioan

    Stăruinţa Berveni – Unirea Pişcolt

    A: Rad Bogdan

    A1: Reday Arpad

    A2: Toth Cristian

    Obs. Lizak Paul

    Victoria Tiream – Frohlich Foieni

    A: Chiorean George

    A1: Moisa Florin

    A2: Miron Ciprian

    Obs. Torok Zoltan

    AS Ghenci – CSM Victoria Carei

    A: SJ

    A1: SJ

    A2: SJ

    Obs. Morar Nicolae

    11:00 / 13:00:

    Viitorul Lucăceni – AS Căpleni, (se joacă la Căpleni)

    A: Dragoş Bogdan

    A1: Popescu Tudor

    A2: Miclăuş Răzvan

    Obs. Kegyes Tibor

    Fortuna Căpleni stă


    Liga a V-a, Seria A

    Etapa a 12-a

     

    Sâmbătă, 20 aprilie,

    13:00:

    Platanul Marna – Olimpia Căuaş

    A: Chiriloaia Ciprian

    A1: Raţ Jr.

    A2: Sas Bogdan

    Obs. Rus Gavril

    14:00:

    Gloria Moftinu Mare – Speranţa Bogdand

    A: Ciceu Marian

    A1: Ciordaş Dragoş

    A2: Szakacs Zsolt

    Obs. Rozs Zoltan

    15:00:

    AS Termala Dindeşti – CS SC Olimpia MCMXXI SM

    A: Pop Lucian

    A1: Botoş Roland

    A2: Marian Beniamin

    Obs. Niţă Gheorghe

    Vulturii Santău – Olimpia Domăneşti

    A: Chiorean George

    A1: Moisa Florin

    A2: Miron Ciprian

    Obs. Iuhas Ioan

    Dacia Supur – Kneho Urziceni, amânat


    Liga a V-a, Seria B

    Etapa a 12-a

     

    Sâmbătă, 20 aprilie, 12:00:

    ACS Turulung – Prietenia Crucişor

    A: Kerekes Vasile

    A1: Hepcal Ionuţ

    A2: Bilţ Ionuţ

    Obs. Hriţiu Ciprian

    Recolta Dorolţ II (Dara) – Unirea Bercu

    A: Berei Roland

    A1: Ghencean Ionuţ

    A2: Rus Cătălin

    Obs. Schwarcz Oscar

    Duminică, 21 aprilie, 15:00:

    Codreana Homoroade – AS Voinţa Turţ

    A: Petruţ Sebastian

    A1: Bumbuc Marius

    A2: Trella Zoran

    Obs. Racolţa Vasile

    AS CS Cetate Ardud 800 II – Viitorul Viile SM, amânat

    Ugocea Porumbeşti – CSM Satu Mare II, amânat


    Under 11

    Il Calcio – Unirea Tăşnad, miercuri, 17:30, Dorolţ


    Under 13

    Primavara 2007 – Primavara 2006, joi, 18 aprilie , Pauleşti

    Juniorul SM – Energia Negresti Oas, vineri, 18:30, Someşul

    A: Popescu Tudor

    A1: Sician Gabriel

    A2: Sician Mihai


    Campionatul Nord Vest Under 16

    Primavera SM – Viitorul Oradea, sâmbătă, 20 aprilie, 15:00, Păuleşti

    A: Elek Simon

    A1: Denis Gherman

    A2: Batori Patrick

    LPS SM – Viitorul Cluj, vineri, 19 aprilie, 15:00, Someşul

    A: Elek Simon

    A1: Popescu Tudor

    A2: Denis Gherman

     

    * Arbitrii sunt obligaţi să vizualizeze delegările postate pe site-ul AJF, pentru a fi la curent cu eventualele modificări.



    ULTIMELE ȘTIRI

    Latest Posts

    spot_img
    spot_img