More


    Ne arbitrează în weekend! Vezi aici programul complet:

    =

    Liga a IV-a, Seria A

    (Zona Tur-Talna)

    Etapa a 14-a

     

    mbătă, 6 aprilie,  15:00 / 17:00:

    Energia Negreşti – Voinţa Lazuri

    A: Kovacs Szabolcs

    A1: Kopriva Zsolt

    A2: Sălăgean Norbert

    Obs. Torok Zoltan

    Victoria Apa – Venus Dumbrava

    A: Rebegea Ciprian

    A1: Tăbăcaru Sergiu

    A2: Sician Mihai

    Obs. Ziman Cornel

     

    Duminică, 7 aprilie,  15:00 / 17:00:

    Turul Micula – AS Livada

    A: Pop Lucian

    A1: Toth Kristian

    A2: Botoş Roland

    Obs. Vigu Iosif

    Sportul Botiz – Egri Sasok Agriş

    A: Simon Elek

    A1: Denis Gherman

    A2: Şerban Ovidiu

    Obs. Turtureanu Ioan

    Talna Oraşu Nou – Someşul Odoreu, teren Odoreu

    A: Bogdan Răzvan

    A1: Nagy Szabolcs

    A2: Pop Cristian

    Obs. Gherasim Alexandru

    Speranţa Halmeu – Dacia Medieşu Aurit

    A: Neichi Sergiu

    A1: Rus Cătălin

    A2: Miclăuş Răzvan

    Obs. Andreica Marcel 


    Liga a IV-a, Seria B

    (Zona Someş)

    Etapa a 14-a

     

    mbătă, 6 aprilie,  15:00 -seniorii / 17:00 – juniorii:

    Ştiinţa Beltiug – Unirea Păuleşti

    A: Peneghi Şerban

    A1: Miron Ciprian

    A2: Reday Arpad

    Obs. Morar Nicolae

     

    Duminică, 7 aprilie,

    14:00 / 16:00:

    Voinţa Babţa – Viitorul Vetiş

    A: Chiş Florin

    A1: Ardelean Vlad

    A2: Juhasz Tibor

    Obs. Niţă Gheorghe

     

    15:00 / 17:00:

    Cetate Ardud 800 – Someşul Oar

    A: Pop Emanuel

    A1: Trella Zora

    A2: Raţ Sebastian

    Obs. Chioreanu Radu

    Crasna Moftinu Mic – Voinţa Doba

    A: Bathory Ştefan

    A1: Lukacs Levente

    A2: J3nnifer Damian

    Obs. Cseh Şandor

    Luceafărul Decebal – CSM Satu Mare

    A: Ovidiu Mazilu

    A1: Zsigrai Cătălin Marina Andrei

    A2: Căliman Patrick

    Obs. Kalmar Iosif

     

    Atletic Craidorolţ – Recolta Dorolţ, scor 0-3 (Atletic Craidorolţ s-a retras)


    Liga a IV-a, Seria C

    (Zona Crasna)

    Etapa a 18-a

     

    Duminică, 7 aprilie,  15:00 / 17:00:

    AS Căpleni – Fronlich Foieni

    A: SJ

    A1: SJ

    A2: SJ

    Obs. Pataki Zoltan

    Recolta Sanislău – AS Ghenci

    A: Bărbuş Stejerel

    A1: Ciceu Marian

    A2: Sician Gabriel

    Obs. Halici Eugen

    Real Andrid – Stăruinţa Berveni

    A: SJ

    A1: SJ

    A2: SJ

    Obs. Kegyes Tibor

    Schamagosch Ciumeşti – Viitorul Lucăceni

    A: Penegyi Şerban

    A1: Popescu Tudor

    A2: Kopriva Zsolt

    Obs. Dumitraş Gheorghe

    Unirea Pişcolt – Victoria Tiream

    A: Chiorean Cristian

    A1: Bauer Iosif

    A2: Bauer Adalbert

    Obs. Lizak Paul

    Schwaben Kalmandi Cămin – Fortuna Căpleni

    A: Kovacs Szabolcs

    A1: Berei Roland

    A2: Ghencean Ionuţ

    Obs. Rus Gavril

    CSM Victoria Carei stă 


    Liga a V-a, Seria A

    Etapa a 10-a

     

    Duminică, 7 aprilie,

    14:00:

    Dacia Supur – Olimpia Căuaş, teren Căuaş

    A: Chiorean George

    A1: Dănuţ Mihuţ

    A2: Peter Iulian

    Obs. Rozs Zoltan

     

    15:00:

    Kneho Urziceni – Speranţa Bogdand

    A: Bonţidean Armando Daniel

    A1: Estan Alex Fr.

    A2: Batori Patrick

    Obs. Borz Ionel

     

    16:00:

    Platanul Marna – CS SC Olimpia MCMXXI SM

    A: Rad Bogdan

    A1: Szakacs Zsolt

    A2: Marian Beniamin

    Obs. Kegyes Adalbert

    Gloria Moftinu Mare – Olimpia Domăneşti

    A: Sălăgean Norbert

    A1: Ciordaş Daniel

    A2: Ciordaş Dragoş

    Obs. Hriţiu Ciprian

    AS Termala Dindeşti – Vulturii Santău

    A: Chiorean George

    A1: Dănuţ Mihuţ

    A2: Peter Iulian

    Obs. Mândreanu Remus 


    Liga a V-a, Seria B

    Etapa a 10-a

     

    Sâmbătă, 6 aprilie, 17:00:

    AS CS Cetate Ardud 800 II – CSM Satu Mare II, teren Olimpia

    A: Bogdan Răzvan

    A1: Denis Gherman

    A2: Popescu Tudor

    Obs. Altfatter Robert

     

    Duminică, 7 aprilie,

    14:30:

    Ugocea Porumbeşti – AS Voinţa Turţ

    A: Petruţ Sebastian

    A1: Bilţ Ionuţ

    A2: Raţ Jr.

    Obs. Schwarcz Oscar

     

    17:00:

    ACS Turulung – Unirea Bercu

    A: Petruţ Sebastian

    A1: Szabo Andrei

    A2: Raţ Jr.

    Obs. Schwarcz Oscar

    Codreana Homoroade – Recolta Dorolţ II (Dara)

    A: Kerekes Vasile

    A1: Bor Alberto

    A2: Sas Bogdan

    Obs. Racolţa Vasile

    Viitorul Viile SM – Prietenia Crucişor, amânat


    Cupa României

    Miercuri, 10 aprilie 2019, ora 17:30

    Luceafărul Decebal – Victoria Apa

    A: Bathory Ştefan

    A1: Zsigrai Cătălin Marina Andrei

    A2: Bonţidean Armando Daniel

    Obs. Stoica Viorel


    Under 11

    Kinder Carei – Unirea Tăşnad, vineri, 16:00, Carei

    A: Peneghi Şerban

    A1: Chiorean Raul

    Il Calcio 2009 – Juniorul 2008, sâmbătă, 12:00, Dorolţ

    A: Bogdan Răzvan

    A1: Rebegea Ciprian

    LPS SM – Primavera, sâmbătă, 13:00, Dorolţ

    A: Bogdan Răzvan

    A1: Rebegea Ciprian


    Under 13

    CSS Carei – Energia Negreşti, sâmbătă, 09:00, Carei

    A: Maxi Cătălin

    A1: Chiorean Raul

    A2: Turoczi Sergiu

    Primavera 2006 – Unirea Tăşnad, sâmbătă, 10:00, Păuleşti

    A: Popescu Tudor

    A1: Bonţidean Armando Daniel

    A2: Zsigrai Cătălin Marina Andrei

    Primavera 2007 – LPS SM, sâmbătă, 11:30, Păuleşti

    A: Bonţidean Armando Daniel

    A1: Zsigrai Cătălin Marina Andrei

    A2: Popescu Tudor


    Interliga, teren Someşul, duminică, 10:00-13:00

    A: Bonţidean Armando Daniel

    A1: Batori Patrick

    A2: Estan Alex Fr.

    A3: Bor Alberto

     

    * Arbitrii sunt obligaţi să vizualizeze delegările postate pe site-ul AJF, pentru a fi la curent cu eventualele modificări.



    ULTIMELE ȘTIRI

    Latest Posts

    spot_img
    spot_img