More


    Porneşte la drum şi caravana Ligii a 5-a! Program complet!

    =

    LIGA A IV-A, SERIA A
    (ZONA TUR-TALNA)

    Etapa a 14-a

    Sâmbătă, 6 aprilie, 15:00 / 17:00:
    Energia Negreşti – Voinţa Lazuri
    Victoria Apa – Venus Dumbrava

    Duminică, 7 aprilie, 15:00 / 17:00:
    Turul Micula – AS Livada
    Sportul Botiz – Egri Sasok Agriş
    Talna Oraşu Nou – Someşul Odoreu, teren Odoreu
    Speranţa Halmeu – Dacia Medieşu Aurit


    LIGA A IV-A, SERIA B
    (ZONA SOMEŞ)

    Etapa a 14-a

    Sâmbătă, 6 aprilie, 15:00 -seniorii / 17:00 – juniorii:
    Ştiinţa Beltiug – Unirea Păuleşti

    Duminică, 7 aprilie, 15:00 / 17:00:
    Cetate Ardud 800 – Someşul Oar
    Crasna Moftinu Mic – Voinţa Doba
    Voinţa Babţa – Viitorul Vetiş
    Luceafărul Decebal – CSM Satu Mare

    Atletic Craidorolţ – Recolta Dorolţ, scor 0-3 (Atletic Craidorolţ s-a retras)


    LIGA A IV-A, SERIA C
    (ZONA CRASNA)

    Etapa a 18-a

    Duminică, 7 aprilie, 15:00 / 17:00:
    AS Căpleni – Fronlich Foieni
    Recolta Sanislău – AS Ghenci
    Real Andrid – Stăruinţa Berveni
    Schamagosch Ciumeşti – Viitorul Lucăceni
    Unirea Pişcolt – Victoria Tiream
    Schwaben Kalmandi Cămin – Fortuna Căpleni
    CSM Victoria Carei stă


    LIGA A V-A, SERIA A

    Etapa a 10-a

    Duminică, 7 aprilie,
    – 14:00:
    Dacia Supur – Olimpia Căuaş, teren Căuaş

    – 15:00:
    Kneho Urziceni – Speranţa Bogdand

    – 16:00:
    Platanul Marna – CS SC Olimpia MCMXXI SM
    Gloria Moftinu Mare – Olimpia Domăneşti
    AS Termala Dindeşti – Vulturii Santău


    LIGA A V-A, SERIA B

    Etapa a 10-a

    Sâmbătă, 6 aprilie, 17:00:
    AS CS Cetate Ardud 800 II – CSM Satu Mare II, teren Olimpia

    Duminică, 7 aprilie, 17:00:
    Ugocea Porumbeşti – AS Voinţa Turţ
    ACS Turulung – Unirea Bercu
    Codreana Homoroade – Recolta Dorolţ II (Dara)
    Viitorul Viile SM – Prietenia Crucişor amânat

    Under 11
    Kinder Carei – Unirea Tăşnad, vineri, 16:00, Carei
    Il Calcio 2009 – Juniorul 2008, sâmbătă, 12:00, Dorolţ
    LPS SM – Primavera, sâmbătă, 13:00, Dorolţ

    Under 13
    CSS Carei – Energia Negreşti, sâmbătă, 09:00, Carei
    Primavera 2006 – Unirea Tăşnad, sâmbătă, 10:00, Păuleşti
    Primavera 2007 – LPS SM, sâmbătă, 11:30, Păuleşti

    Interliga, teren Someşul, duminică, 10:00-13:00



    ULTIMELE ȘTIRI

    Latest Posts

    spot_img
    spot_img