More


    Avem o nouă etapă în weekend, iar arbitrii sunt:

    =

    Liga a IV-a, Seria A

    Etapa a 19-a

     

    Duminică, 12 mai, orele 16:00 / 18:00:

    Speranţa Halmeu – Talna Oraşu Nou

    A: Bogdan Răzvan

    A1: Pop Cristian

    A2: Popescu Tudor

    Obs. Vigu Iosif

    Victoria Apa – Voinţa Lazuri, teren Lazuri

    A: Peneghi Şerban

    A1: Miron Ciprian

    A2: Marian Beniamin

    Obs. Ziman Cornel

    Turul Micula – Sportul Botiz

    A: Bathory Ştefan

    A1: Lukacs Levente

    A2: J3nnifer D. Damian

    Obs. Neichi Ioan

    Venus Dumbrava – Dacia Medieşu Aurit

    A: MM

    A1: MM

    A2: MM

    Obs. Dumitraş Gheorghe

    Someşul Odoreu  AS Livada

    A: Chiorean Cristian

    A1: Bauer Iosif

    A2: Bauer Adalbert

    Obs. Halici Eugen

     

    Luni, 13 mai, orele 18:30 (seniori):

    Egri Sasok Agriş – Energia Negreşti

    A: Simon Elek

    A1: Matei Claudiu

    A2: Miclăuş Răzvan

    Obs. Turtureanu Ioan

     


    Liga a IV-a, Seria B

    Etapa a 19-a

     

    Sâmbătă, 11 mai,

     

    orele 13:00 / 15:00:

    Unirea Păuleşti – Viitorul Vetiş

    A: Pop Emanuel

    A1: Bonţidean Daniel Armando

    A2: Sician Mihai

    Obs. Iuhas Ioan

    orele 12:00 -seniorii / 14:00 – juniorii:

    Ştiinţa Beltiug – CSM Satu Mare

    A: Kovacs Szabolcs

    A1: Sălăgean Norbert

    A2: Miron Ciprian

    Obs. Pop Constantin

    orele 16:00 / 18:00:

    Voinţa Doba – Someşul Oar

    A: Peneghi Şerban

    A1: Dragoş Bogdan

    A2: Pop Lucian

    Obs. Năstruţ Liviu

    Recolta Dorolţ – Luceafărul Decebal

    A: Matei Claudiu

    A1: Rus Cătălin

    A2: Zsigrai Cătălin Marina Andrei

    Obs. Gherasim Alex

     

    Duminică, 12 mai, orele 12:00 / 14:00:

    Voinţa Babţa – Crasna Moftinu Mic

    A: SJ

    A1: SJ

    A2: SJ

    Obs. Morar Nicolae

     

     Cetate Ardud – Atletic Craidorolţ, scor 3-0 (Atletic Craidorolţ s-a retras şi pierde toate meciurile din retur la “masa verde”)

     


    Liga a IV-a, Seria C

    Etapa a 23-a

     

    Duminică, 12 mai, orele 16:00 / 18:00

    Stăruinţa Berveni – CSM Victoria Carei

    A: BH

    A1: BH

    A2: BH

    Obs. Pataki Zoltan

    AS Ghenci – Unirea Pişcolt

    A: Chiorean George

    A1: Reday Arpad

    A2: Szakacs Zolt

    Obs. Niţă Gheorghe

    Recolta Sanislău – Frohlich Foieni

    A: Juhasz Tibor

    A1: Ardelean Vlad

    A2: Ciceu Marian

    Obs. Rozs Zoltan

    Real Andrid – Viitorul Lucăceni

    A: Rad Bogdan

    A1: Botoş Roland

    A2: Moisa Florin

    Obs. Mîndreanu Remus

    Victoria Tiream – Fortuna Căpleni

    A: Simon Elek

    A1: Denis Gherman

    A2: Batori Patrick

    Obs. Rus Gavril

    AS Căpleni – Schwaben Kalmandi Cămin

    A: Kovacs Szabolcs

    A1: Kopriva Tamas

    A2: Kopriva Zsolt

    Obs. Torok Zoltan

    Schamagosch Ciumeşti – stă

     


    Liga a V-a, Seria A

    Etapa a 15-a

     

    Sâmbătă, 11 mai, ora 13:00:

    Olimpia Căuaş – Vulturii Santău

    A: Petruţ Sebastian

    A1: Nagy Szabolcs

    A2: Sas Bogdan

    Obs. Borz Ionel

     

    Duminică, 12 mai,

     

    ora 15:30:

    Platanul Marna – Gloria Moftinu Mare

    A: Raţ Sebastian

    A1: Şerban Ovidiu

    A2: Estan Alex Frz.

    Obs. Chioreanu Radu

    ora 16:00:

    Speranţa Bogdand – Olimpia Domăneşti

    A: Dragoş Bogdan

    A1: Maxi Cătălin

    A2: Chiorean Raul

    Obs. Dorca Marcel

    ora 18:00:

    Kneho Urziceni – AS Termala Dindeşti

    A: Raţ Sebastian

    A1: Şerban Ovidiu

    A2: Estan Alex Frz.

    Obs. Lizak Paul

    CS SC Olimpia MCMXXI SM – Dacia Supur, amânat

     


    Liga a V-a, Seria B

    Etapa a 15-a

     

    Duminică, 12 mai,

    ora 15:00:

    CSM Satu Mare II – Recolta Dorolţ II (Dara), teren Dara

    A: Kerekes Vasile

    A1: Hepcal Andrei

    A2: Raţ Jr.

    Obs. Racolţa Vasile

     

    ora 18:00:

    Ugocea Porumbeşti – ACS Turulung

    A: Szabo Andrei

    A1: Trella Zoran

    A2: Ghencean Ionuţ

    Obs. Kegyes Tibor

    Viitorul Viile SM – Codreana Homoroade

    A: Berei Roland

    A1: Sician Gabriel

    A2: Bor Alberto Antoni

    Obs. Kegyes Adalbert

    Prietenia Crucişor – Unirea Bercu

    A: Pop Emanuel

    A1: Nagy Szabolcs

    A2: Sas Bogdan

    Obs. Pintea Mircea

    AS Voinţa Turţ – AS CS Cetate Ardud 800 II

    A: Stejerel Bărbuş

    A1: Zsigrai Cătălin Marina Andrei

    A2: Bumbuc Marius

    Obs. Stoica Viorel

     


    Under 16, Campionatul Nord Vest

    Primavera SM – LPS SM, sâmbătă, 11 mai 2019, ora 13:00, Păuleşti

    A: Simon Elek

    A1: Matei Claudiu

    A2: J3nnifer D. Damian

     


    Under 13

    Juniorul SM – Unirea Tăşnad, sâmbătă, 11 mai 2019, ora 10:00, Someşul

    A: Popescu Tudor

    A1: Bor Alberto Antoni

    A2: Sician Gabriel

    LPS SM – Energia Negreşti Oaş, sâmbătă, 11 mai, 09:00, Someşul

    A: Bor Alberto Antoni

    A1: Popescu Tudor

    A2: Sician Gabriel

    CSS Carei – Primavera 2006, sâmbătă, 11 mai 2019, ora 10:00, Carei

    A: Carei

    A1: Carei

    A2: Carei

     


     

    * Arbitrii sunt obligaţi să vizualizeze delegările postate pe site-ul AJF, pentru a fi la curent cu eventualele modificări.



    ULTIMELE ȘTIRI

    Latest Posts

    spot_img
    spot_img