More


    Etapă intermediară în fotbalul judeţean. Delegări.

    - Advertisement -

    Liga a IV-a, Seria A (Zona Tur-Talna)

    Etapa a 20-a (INTERMEDIARĂ)

     

    Miercuri, 15 mai, orele 16:00 / 18:00

    Dacia Medieşu Aurit – Someşul Odoreu, teren Odoreu

    A: Rad Bogdan

    A1: Chiorean George

    A2: Reday Arpad

    Obs. Halici Eugen

    Energia Negreşti – Talna Oraşu Nou

    A: MM

    A1: MM

    A2: MM

    Obs. Pataki Zoltan

    Egri Sasok Agriş – Victoria Apa

    A: Chiorean Cristian

    A1: Sician Mihai

    A2: Sician Gabriel

    Obs. Rus Gavril

    Sportul Botiz – Speranţa Halmeu

    A: Petruţ Sebastian

    A1: Kerekes Vasile

    A2: Bumbuc Marius

    Obs. Ziman Cornel

    Voinţa Lazuri – Turul Micula

    A: Chiriloaia Ciprian

    A1: Popescu Tudor

    A2: Miclăuş Răzvan

    Obs. Dumitraş Gheorghe

     

    16:30 / 18:30:

    AS Livada – Venus Dumbrava,

    A: Kovacs Szabolcs

    A1: Sălăgean Norbert

    A2: Kopriva Zsolt

    Obs. Cseh Şandor

     

    Liga a IV-a, Seria B (Zona Someş)

    Etapa a 20-a (INTERMEDIARĂ)

     

    Miercuri, 15 mai,

     

    Orele 16:00 / 18:00:

    Luceafărul Decebal – Crasna Moftinu Mic

    A: Raţ Sebastian

    A1: Bauer Iosif

    A2: Bauer Adalbert

    Obs. Borz Ionel

    Recolta Dorolţ – Ştiinţa Beltiug

    A: Peneghi Şerban

    A1: Miron Ciprian

    A2: Botoş Roland

    Obs. Vigu Iosif

     

    Orele 16:30 / 18:30:

    Someşul Oar – Unirea Păuleşti

    A: Dragoş Bogdan

    A1: Maxi Cătălin

    A2: Szakacs Zsolt

    Obs. Torok Zoltan

    Viitorul Vetiş – Voinţa Doba

    A: Elek Simon

    A1: Gherman Denis

    A2: Şerban Ovidiu

    Obs. Turtureanu Ioan

     

    Atletic Craidorolţ- Voinţa Babţa, scor 0-3 (Atletic Craidorolţ s-a retras şi pierde toate meciurile din retur la “masa verde”)

     

    Liga a IV-a, Seria C (Zona Crasna)

    Etapa a 24-a (INTERMEDIARĂ)

     

    Miercuri, 15 mai,

     

    orele 16:00 / 18:00

    Viitorul Lucăceni – Schwaben Kalmandi Cămin

    A: Chiş Florin

    A1: Ardelean Vlad

    A2: Juhasz Tibor

    Obs. Morar Nicolae

    Real Andrid – AS Căpleni

    A: Bărbuş Stejerel

    A1: Pop Emanuel

    A2: Zsigrai Cătălin Marina Andrei

    Obs. Gherasim Alexandru

    Victoria Carei – Victoria Tiream

    A: Bathory Ştefan

    A1: Lukacs Levente

    A2: Nagy Szabolcs

    Obs. Stoica Viorel

     

    Ora 18:15, seniorii:

    Fortuna Căpleni – Stăruinţa Berveni

    A: Bogdan Răzvan

    A1: Tăbăcaru Sergiu

    A2: Mihai Marius

    Obs. Kegyes Tiberiu

     

    Frohlich Foieni – AS Ghenci, amânat

    Unirea Pişcolt – Schamagosch Ciumeşti, amânat

    Recolta Sanislău – stă

     

    * Arbitrii sunt obligaţi să vizualizeze delegările postate pe site-ul AJF, pentru a fi la curent cu eventualele modificări.



    ULTIMELE ȘTIRI

    Latest Posts

    spot_img
    spot_img